Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2017.12.13. 20:22:13
A levert szörnyek után jár és a vadászat után is. Egy szörnnyel átlag másfél ektoplazma vadászatonként, 2 szörnnyel már 3, ugyan akkor a harmadik szörny idézése már 2500 ektoplazma nem 500.
Dátum: 2017.12.13. 18:23:10
Igen, akkor is működik.
Dátum: 2017.12.13. 17:41:23
Minden világ szörnye elérhető mindenhonnan. Vannak és lesznek kissebb szörnyek, csak még sokan most érnek haza melóból, meg én csaptam már 100 alatti szörnyeket, csak rendszerint nehéz elkapni őket a folyamatos ájulás miatt. Jelzem, én is a 6-os világon vagyok.
Dátum: 2017.12.12. 14:48:01
Köszönjük az infót. A beho szemét és a költés számlálót ne felejtsétek el nullázni.
Dátum: 2017.12.08. 16:58:57
Ha vesszük a papírformát akkor december 15-én indul a befizetési akció, ez péntekre esik, ha elfelejtik akkor leghamarabb a kövi héten hétfőn indul.
Dátum: 2017.12.08. 12:23:39
Úgy emlékeztem hogy 5 a napi limit, régen volt karácsony az igaz.

Mod: Lehet napi 5 csomagot adni és kapni, csak mivel egy játékos csak egy ajándékot kaphat naponta egyazon játékostól, így magadnak valóban csak egy mehet, de másoknak mehet még 4 csere.
Dátum: 2017.12.08. 11:47:24
Mortal a v6-on várja a jelentkezőket bontatlan ajándékcsomag cserére.
Dátum: 2017.11.17. 00:37:11
Nem tudom mire gondolsz, ennek a célja hogy legyen valamennyi tényleges beleszólásod is a harcba, de persze nem 100-os. Mivel ezek a zóna állítgatások bónuszként jelentkeznek. Szerintem ha valaki kitalál egy optimáis ütés mintát, az nem jelenti hogy mindenki azt fogja használni, mivel arra ott a védelmi zóna állítás, ha tudom hogy úgy üt az ellenfél, akkor oda rakom a védekezést, így végeredményben rosszabbul jár mitha másképpen ütne. Én így gondolom az itteni működését, bár ha te valóban egy pontosan erre íllő rendszer láttál azaz a vu harcrendszer kiegészítve egy ilyen funkcióval (amit azért kétlek), akkor én tévedek. Igazából nem is szeretnék bele menni, pláne ekkora érdeklődés mellett, de neked köszi a reakciót.
Dátum: 2017.11.16. 22:05:04
Ne a problémáidat sorold, attól még nemoldódnak meg hogy felismered őket, az csak az első lépés, a megoldásokat sorold.
Dátum: 2017.11.16. 15:04:38
Már jó ideje nem vu-zok csak fel nézek néha oda meg ide, tennék egy javaslatot ha nem gond. Ha portyát akartok, ha izgalmat meg interakciót meg hasonlót akartok, akkor azt szerintem két lépcsőben megoldható. Első lépés hogy a portyát legalább annyira megérje csinálni mint az szb-t, lehetőségek vannak rá. Második lépés a portya harc, esetleg minden harc rendszerének átdolgozása vagy kiegészítése új elemmel. Az elem pedig a játékos által beállítható támadási és hárítási zónák. Támadási zónák a fej, törzs és lábak, hárítani pedig lehet lehajolással, ugrással, a törzsre pedig mondjuk pajzs emeléssel. Ez persze eddig nem sokat mond persze. De a támadási zónák sajátossága lenne hogy bónuszt adna a sebzésre de a találati esélyt csökkentené, vagy éppen fordítva. Teszem azt ha fejre célzok, akkor 20%kal kevesebb a találati esélyem, de a bevitt sebzés bónuszt kap. A törzset könnyebb eltalálni de kevesebbet sebzel stb. A védő zónák arra jók hogy növelik az esélyt hogy el sem talál az ellenfél, ha teszem azt az egyik körben én lehajolok de az ellenfél a fejemet célozza pont akkor, akkor a találati esélye a normálhoz képest kevesebb. Nagy vonalakban ennyi lenne. Ja igen, tudom jól hogy nem ide kellett volna ezt írni, de ez a topik "felkapott" most és talán jobb is hogy ide írtam, nem magam miatt tettem a javaslatot, hanem azokért akik nem találnak célt és izgalmat, hátha, bejönne nekik a dolog.
Dátum: 2017.07.18. 20:09:57
Az sms kővásárlással óvatosan, az utolsó sms-emre az jött hogy a szolgáltatás jelenleg nem üzemel, persze ment már az üzenet üsz-re csak gondoltam szólok.
Dátum: 2017.07.11. 00:30:54
Nem tudok többet mesélni mint bárki más, a részletekről csak spekulálok, azt tudom hogy Miklós maga írta, a 300-as szint topik, első hsz. 4. pont.
Dátum: 2017.07.09. 11:26:30
Már mindent értek, részemről le is zárhatjuk a témát.
Dátum: 2017.07.09. 10:47:12
Gyakorlatilag azért tartunk itt, mert megkértelek titeket hogy jól gondoljátok meg, hogy mit javasoltok, nehogy véletlen megszívassatok? Még vissza kell olvassam hogy hol borult ez át ide, de sejtem. Az esélytelenség max egy hajszállal esélyesebb a sohánál, de bocs hogy rosszul emlékeztem. A lassítás mint hajtórugó? Gyakkrlatilag a környezetem stabilan toplassított, azaz szinte ugyan azt kapják mint én, és én a saját szerverem és saját szintkörnyezetemhez viszonyítom magam. Másnak lehet hogy motiváció, sőt, konkrét példát is tudok rá, de kétlem hogy tömeges törléshullám lesz ha törlik a lassítást. A lassítást pedig a szintmaximummal törölni fogják, gyakorlatilag értemét fogja veszíteni, hogy miért is, azt majd egy kövi hsz-ben ha érdekel.
Dátum: 2017.07.09. 01:27:23
Na akkor megint leírom, igen meglehet hogy nem értem mi a problémád, lehet az én hibám lehet nem. Ez volt az előző hsz-emben is, nem tudom hogy honnan vetted hogy abban bármiről is meg akartalak győzni, de ha ennyire szeretnéd, most érvelek, meglehet hogy egyoldalú lesz, meglehet hogy csak az érdekeimel ütköző részekre térek ki, de hát én már csak ilyen vagyok. Amúgy érdekelne hogy ki is a nejed, mármint a karaktere, meglep hogy ennyire mélyen "ismer" és még privát üzenetek szinjén is. Na de a lényeg, igyekszem lassan írni, hogy ne maradjon ki semmi. Na ha jól értem, a köztes állománynak nincs semmi extra juttatása és ez nem jó szerinted, igen, ebben nem látok kivetni valót, nem azért mondom mert én nem vagyok a köztes rétegben és így leszarom, hanem mert komolyan nem értem mit akarsz nekik. A közteseket az inspiráltak rövid időn belül lehagyják, a köztesek soha nem érik be a lassítottatak, ezt te magad is írtad, azaz tartósan nem keveredik a 3 réteg, az inspirált folyhat csak át a köztesen. A toplassítás meg szerintem még az idén törölve lesz, ha már így sem éri be a köztes a lassítottat, akkor pláne nem fogja. Miért kérsz a köztesnek saját "extrát" mikor a lassítottak "extrája" se sokáig lesz már. Maradunk annál hogy már csak az inspiráció fog maradni, de azzal is ki tudja mi lesz. Még egyszer sajnálom hogy csak a saját látókörömből nézem mindíg a dolgokat és nem érdekel másé, nem vettem észre hogy ilyen vagyok, majd ezek után oda figyelek. Nem akarom bántani a nejed, de majd meg esz a fene hogy ki is ő, és hogy tudott így kiismerni, már ha kiismert, mert ezt sem tudom elhinni.

Kieg, csak mert nem tudok aludni: Hogy igasságosabb és szabadon választható játékélmênyt a közteseknek? Tudtommal ilyen fajta játékélmény se az inspiráltaknak, se a lassítottaknak nincs. Az inspiráció és a lassítás tudtommal nem az élményért lett berakva, hanem hogy szintben valamennyire egyben tartsa az álományt. A ténylegesen élménynek szánt dolgom meg minden rétegnek adottak, vagy adottak lesznek. Hogy milyen egyébb problémát hozott az inspiráció, vagy a lassítás? Ez gyakorlatilag már mindegy, és annak ellenére hogy mit gondolsz, a jelek szerint rajtad kívül a kutyát sem érdekli. Csak én vagyok olyan bolond, hogy beszélek veled róla. Merek rá fogadni, hogy gyakorlatilag a semmiről vitatkozunk, vagyis nekünk ez valaminek számít, de gyakorlatilag egy semmi. Szépen a feledésbe fog merülni az egész. Tudom hogy megint önző szűk látókörű spermiumnak tűnök, de nagy esélyel így lesz, számtalan ilyet tapasztaltam már itt. Ennél sokkal csekélyebb dologért is ennél sokkal határozottabbnak kellene lenned, már-már idegbajosnak, hogy eredményt érj el. Lásd a farsangi fétises esetemet, hogy mekkora balhét kellett csapnom hogy megismételjék a maszk csomagos napi ajánlatot, pedig az Miklóséknak csak egy két kattintásba került és még pénzt is rakott a zsebükbe. Remélem már megérted hogy mennyire kár is a témával foglalkozni és mennyire felesleges volt akarva vagy akaratlanul, de legalább finoman egy önző szűk látókörű g**inek beállítanod engem.
Dátum: 2017.07.04. 13:41:09
Nincs mit, bár mint tudjuk, az üsz-ben sem feltétlen lehet bízni, de az eddigiek alapján kizárt hogy a landi valaha is ad majd fétist. Inkább majd valamelyik mini eventben lehet majd 150-160 event bigyóért kiszedni.
Dátum: 2017.07.04. 13:32:45
Szövitársam kérdezte meg és írta a szövi fórumra
Dátum: 2017.07.04. 12:47:52
Landiban nem lesz fétis, de van tervben új fétis.
Dátum: 2017.07.03. 09:32:10
Na az első üsz üzenetváltás zsákutca, na talán a következő.
Dátum: 2017.07.02. 18:38:02
Köszi