Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2015.10.28. 08:42:44
5%
Dátum: 2015.10.28. 06:42:17
Az új feladatokból 7 feladat egy templomban, köszönöm, én is szeretlek titeket
Dátum: 2015.10.27. 15:35:17
Ha a kékből akkora a hiány, megoldást rejt az asztrálszilánk.
Dátum: 2015.10.27. 14:26:45
"Üdvözletem. Gondolom észre vettétek hogy az új templomi feladatok nem okoztak osztatlan sikert, nekem se tetszenek, de nem fogok konkrétan ellenük kapmányolni, inkább jobbat tudok. Mondhatjuk hogy a végzet temploma egy mini irtózat piramisa, na jó egy kicsit más szabályokkal. Az irtózat piramisának van új szintje, mi lenne ha a templomnak is lenne? Ez a szint mondjuk 70-es karakterszinttől nyílna, esetleg 75 és a templom "pincéjébe" vezetne. Erre a szintre járna bónusz dekrétum, a teljesítési idő nem hosszabbodna, ide jöhetnének főleg csatlós és mittokronit feladatok. Ha nem szeretnétek növelni a templom kristály bevételt, akkor adhatna egyébb jutalmat, meg vannak ötletek feladatokra, ez csak ötletelés kérdése. Azért is lenne jó az új szint, mert a templom jelenleg pár napon belül teljesíthető és 2-3 hétig nincs templom pálca nélkül, így meg kitolható a teljesítés ideje. Nem fontos az új szintre fétis szerzési lehetőség meg ilyenek, na de elsőre ennyi elég, ha láttok benne lehetőséget, akkor innen folytatjuk.
Tiszteletem és sikeres munkát.
ma, 13:56Miklós
Szia!
Köszi a javaslatot, de tapasztalatom szerint sok játékost frusztrálna ez, mert nem tudnák időben teljesíteni. Inkább marad az, hogy próbálj pálcákat gyűjteni (most már lesz a szerencsekerékben is).

További jó játékot,
Miklós"

Kezdeném azzal hogy bocsi hogy a fórumra raktam a levelezést, folytatnám azzal hogy jelentkezzen az aki úgy érzi hogy jelentkezne nálla ez a bizonyos "frusztráció" ha lenne ilyen fejlesztés (pusztán kíváncsiságból kérdezem).
Dátum: 2015.10.27. 08:14:33
Köszi ma meglett, 50 vadászatból lett meg az utólsó 5 kaland, éljen a sírás detektor.
Dátum: 2015.10.25. 21:21:04
Jó neked, nekem még 12 kaland kell, nagyon hajszálon múlik majd.
Dátum: 2015.10.24. 21:46:12
Jöhetnének jobban a kalandok, 3 nap van a feladatból és még 20 hiányzik. (gondoltam hátha bekapcsol a sírás detektor )
Dátum: 2015.10.24. 08:28:11
A templomot mondhatjuk mini piramisnak, a piramisnak van új szintje, akkor a templomnak mért ne lehetne, így nem a meglévő templomi feladatok híznának úgy hogy hely nincs, hanem nyílhatna egy új szint a templom pincéjében teszem azt 70. szinttől. Oda rakhatóak mito feladatok és az új szint adna új deki lehetőséget. A teljesítési idő nem hosszabbodna. Aki akar választhat hogy megcsinálja e az új szintet is. A kecske is jól lakik meg a káposzta is megmarad.
Dátum: 2015.10.23. 16:09:04
Pont azok érvelnek ezen feladatok mellett, akiknek azonnal megoldható, hatalmas szinesítés mondhatom. Azt nem kellene elfelejteni hogy ha minél "színesebbre" csinálják a játékot, annál drágább, avagy a nemfizetők annál nagyobb hátrányba kerülnek, annál nagyobb a lekopási ráta, annál kevesebb a célpont, annál nagyobb a sírás hogy kevés az aktív játékos, hallottam nem egy panaszt fizető játékosoktól hogy unalmas, egyhangú ez a "színes" játék már, nem ezektől a feladatoktól lesz színes a játék, ezek csak fejfájás okoznak egyeseknek, másoknak meg csak pár kattintás, meddig is lesz ez újdonság?
Dátum: 2015.10.23. 15:29:26
Egy nem köves játékos nyit egy templomot ahhol 4 feladat van amit kénytelen dekrétumozni, annak bukta a temploma mert csak 3 dekrétuma van. Gondolom érted a problémát
Dátum: 2015.10.23. 12:53:17
Detektorok nem kerülnek kőbe, csak marha sok lélekgyémántba. A tulpont növelő feladatok nem zavarnak, nem vagyok specializálódva, ha tégrd zavar panaszkodj. Szaki növelősek megint nem, a kaland szakik vissza hozzák az árukat ha rendszeres kalandozó az ember, idomítás, meggyőző képesség szakikat amúgy se árt néha napján húzni. De minek vegyek detektort, ha éppen elég jön kincsből, akkor legyen alternatíva hogy kincsből vagy csomagból jött mito is számítson. A kennel egy sokkal könnyebben elérhető épület mint az asztrális állomás, egy napon említeni a kettőt szerintem vétek.
Dátum: 2015.10.23. 11:33:41
Ott a pont, nekem mint egyébbként köves játékos, nincs szűkségem a mito detektorokra és a hozzá tartozó szakértelmekre, a robbanás af-et se húzom de azért arra ment két szint, most a templom miatt kötelezve vagyok ezekre a funkciókra, avagy ne templomozzak?
Dátum: 2015.10.23. 09:47:19
Mintha azt olvastam volna hogy az asztál kincsből szerzett mitokat nem számolja a templom
Dátum: 2015.10.22. 10:03:09
A zöld, narancs, vörös mytok és a myto csomag nyitós mind dekrétumosak nállam, nem véletlenül, ezzel az ősköves feladatoktól veszi el a dekrétumot, így azok őskövessé válnak, kész is az extra őskőkiadás a templomra.
Dátum: 2015.10.19. 21:53:35
Jelenleg 260 a túrbóm és sokallom hogy 20 csata kell a küldihez, ha van értelme akkor felhúzom majd 300ra a túrbót, vagyis ha 12-14 csata lesz a küldi, de ha ez nem megoldható, akkor hanyagolom mert van más fejleszteni való is.
Dátum: 2015.10.19. 20:39:30
Van rá magyarázat hogy az szb csatáknál 21 csatából sikerül a 12 kritikus varázslat küldi? 130 plusz van túrbóval a krit varin, az szb klónnak nincs krit varit adó felszerelése és a varácslata se csökkenti a krit varimat.
Dátum: 2015.10.16. 21:12:01
Lehet hogy húznod kellene a védekezésen, akkor nehezebben talál el, igaz te is őt, de ezzel orvosolva a sok sebződés. Szintedhez képest minél erősebb felszerelés kell, de az se mindegy hogy konkrétan mit erősítenek, ja meg turbózd a kritikus ütést is. Nem tudom hogy ez segít e, de én nagy ritkán kapok ki a klónoktól 30 pp beállítás mellett, most is 64 csatából 63 nyerve nállam.
Dátum: 2015.10.15. 15:36:05
Köszi
Dátum: 2015.10.15. 15:15:14
Mikor indul a sörfeszt?
Dátum: 2015.10.11. 20:59:57
Köszi, alíg hogy megjött a kedvem a templomozáshoz, most újra elment.