Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2016.01.15. 14:19:55
Nem vagyok inspirált és top 9 vagyok v6-on. Az inspiráció eltörlése fél megoldás talán. Annyira hülye nem vagyok hogy ne lássam hogy mit hoz magával az inspiráció a folyamatos fejlesztésekkel fúzionálva, ne is akarjatok meggyőzni mert tudom hogy igazatok van abban hogy sántít a jelenlegi felállás. Csak azt mondtam hogy egy szint alatt nem teljesíthető jelentősebb mennyiségben küldetés, mindegy mekkora az inspiráció. Erre a toplassítás képes csak.
Dátum: 2016.01.15. 14:02:54
De miért jelent előnyt? Mert folyamatosan fejlődik a játék, hidd el, ha évek óta nemfejlődne a játék, az inspiráció nem jelentene önmagában előnyt, de van fejlesztés. Nem az inspiráció maga a rossz, hanem amit magával hoz. Erre lenne a veterán kompenzációs szorzó az egyes fejlesztésekre. Jelenleg a játék bonyolúlt és szivatós, bonyolult a kezdőknek, szivatós a veteránoknak, minden fejlesztéssel bonyolúltabb és szivatósabb lesz, na ezt kellene orvosolni valahogy.
Dátum: 2016.01.15. 13:01:22
Meg is van a neve, veterán kompenzációs szorzó.
Dátum: 2016.01.15. 12:47:48
Itt most a küldetések és inspitáció függvényéről van szó. Viszont a példádra világítva, egy új karakter inspirációtól függetlenül előnyben van az új fejlesztésekre, a gond az hogy hamarabb lép szintet, ami miatt beérjeti a toppot. Ötletem egy fordított inspiráció, vagyis egy új fejlesztésnél egy karakter minél régebbi, annál nagyobb szórzót kapjon, majd ahhogy a fejlesztés öregszik, a fordított ispiráció csökken, probléma?
Dátum: 2016.01.15. 12:10:44
Offsnem a küldik miatt lenne erősebb. Nem értem hogy te miben látod, ha példával nem élsz, vagy magyarázattal. Legyek én a példa, egységnyi szint alatt, ami azt jelenti hogy mondjuk 1 szint alatt megoldok 70 ismételhető küldetést, kapok egy duplázó szorzót, csak amiatt hogy fogok 1 szint alatt 140 küldetést megcsinálni? Az egy dolog hogy egységnyi idő alatt dupla küldi, de az önmagában nem sokat jelent, szerintem.
Dátum: 2016.01.15. 11:40:50
Mint olvasható, nem vagyok jelen a v5-n és nem is tudom mit változtadna a látásmódomon.
Dátum: 2016.01.15. 11:17:01
Ha dupla pp-d lenne, dupla küldid lenne, de dupla tp mellett, nem tudsz küldetésezni 0 tp-vel, akár mennyire optimalizálsz, egységnyi szintre ugyan annyi küldetést csinálsz meg inspirációval, vagy anélkül.
Dátum: 2016.01.15. 11:07:49
Igen, dupla küldi, de egységnyi szintre nem többmint inspiráció nélkül.
Dátum: 2016.01.15. 10:22:38
Egyetlen gond az inspirációval az hogy az eventek és lady toplistánál előnyük van, ennyi. Nem rossz az inspirázió alapból, legalábbis ezt levéve engem nem zavar.
Dátum: 2016.01.14. 23:01:09
Egy rész én szint hízlaltra gondoltam. Másrészt ha az adott karakter amúgy se portyázik, csak szb amit tol inkább, akkor mindegy. Viszont itt akad kisebb szintre is ellen, meg fog is akkor. Addig élvezheti a gyorsítást, ameddig akarja, azaz nem gyengülő inspiráció. Majd ha úgy érzi hogy a v5 vagy más szerverre át mehet, akkor át megy, persze ha aktív zónára szintezi magát. Avagy beéri a top 50-et és ott erősödik, majd szerót vált, de a szeró váltás csak lehetőség, lehet hogy csak simán megmarad a szerveren és kész, ne a részletekben ragadjunk meg. Ha van jobb ötlet hogy mivel tegyük pozitívabbá a szervert, én vevő vagyok rá
Dátum: 2016.01.14. 21:31:56
Mivel mindenkinek járna ez a gyorsítás, így senkit nem érne hátrány, a fétis vadászok java elfogyott. Miklóséknak ha van eszük, bele mennek, egyrészt népszerűsödne a szeró, a gyorsabb mivoltja miatt gyorsabban ég az őskő, ráadásul az itt hizlalt karakterek szerver váltásakor ha váltanak extra bevétel, plussz a többi szeró esetleg az itt hizlalt karakterekkel töltődhetne. Én hátrányt nem látok, esetleg nem akarok, nem tudom.
Dátum: 2016.01.14. 19:32:40
A v6-ra például egy mondjuk 25%-os gyorsítás (mindenre) szerintem jól mutatna, nem dupla sebességű korlátozott ideig tartó szerver, hanem végleges de kicsit gyorsabb szeró. Ebbe Miklósék talán még bele is mennének több ok miatt is, persze ha nem ellenzitek.
Dátum: 2016.01.14. 19:28:11
Na akkor én ezt nem kalkuláltam be a képletbe, így nem lehet beléd kötni. Viszont kellene akkor a v6-ra valami "jutalom" szabály ami csak arra a szeróra érvényes, mert így az a szerver egy szivató szeró, csoda hogy nem népszerű? Már csak ötlet kellene
Dátum: 2016.01.14. 17:55:41
Egy részt nyugi van, nem én gyanusítottalak meg, másrészt én úgy tudtam hogy ugyan azok a szabajok a v6 és v5 szervereken, az hogy a v5-ön nem kaptál a rabolt le mellé 300-400 tp-t, az vagy hiba, vagy a két szerón nem ugyan azok a szabályok, ha az utóbbi az igaz, akkor az én örömlány anyámat hogy meg mertem szólalni, viszont ha az előbbi, akkor itt lesz mit rendezni
Dátum: 2016.01.14. 07:28:54
Azért nem ennyire fekete vagy fehér, látszik hogy a v6-os karaktere csak a fétisért van, össze hasonlítani hiba. V5-ös karakterét nem látom, azon a szinten ennyi rablás valóban nem kevés, még ha csak szb-zett és nem vadászott, pusz az is látszik, hogy kb mennyi az szb csatája. Egy képlettel ki lehet számolni hogy kb mennyi le jött neki szb-ből. De én biztos nem számolom ki
Dátum: 2016.01.13. 14:36:18
Nagyon ádgondolni való nincs rajta, szerintem max negyed óra munka átírni, ebbe esetleg egy kávé vagy cigi is bere fér
Dátum: 2016.01.13. 13:55:56
Bocs hogy megint fikázlak, az egyetlen bajom ezzel hogy túl sokat írtál egyszerre, ez nem épp hatásos módszer, a sok infó között elvész a lényeg, a fele szöveg is elég lett volna. Meg persze több körös forduló lett volna, de hatékomyabb, de azért sok sikert.
Dátum: 2016.01.13. 11:03:04
Ír űsz-re, külön megemlíti hogy Baraty-nak szánta a panaszt és az ő válaszát kéri plusz megírja hogy szeretné ha az eledelen ott lenne hogy zabálás af kell hozzá, szerintem napokon belül változik a helyzet.
Dátum: 2016.01.13. 10:34:43
Figyi, írták neki hogy írjon üsz-re és szinte biztosan kártalanítják. Ez már régen nem erről szól.
Dátum: 2016.01.13. 10:01:08
Rendben vegyél és támogatom hogy írj üsz-re miatta

Bpetya, bocsi nem neked szántam.