Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2016.02.11. 13:53:11
Az a baj hogy telón vagyok, azzal medál bónuszt nem látok, millának hogy lehet csak 79-el nagyobb ha nekem 266, neki meg kémkedésem alapján 430?
Dátum: 2016.02.11. 13:49:55
Program hiba volt/van, majd javítják ha lesz rá kapacitás, egy öltözet oda vissza csere és le is estek az értékei. Manapság a kémgömbbe se lehet megbízni
Dátum: 2016.02.11. 12:43:00
Köszönöm, akkor nem értek valamit, nállam kissebb szintű játékos és nekem 266 a bónuszom, neki 403, csatlósbónuszom nagyobb, tárgybónusz nem hiszem hogy sokkal kissebb, bajnokit igaz többet nyert, de ennyivel, a v6-on?
Dátum: 2016.02.11. 10:01:27
A karakterlapon a tulajdonságok mellett az a zárójeles plusszos érték miből adódik össze? Ha minden extra bónuszból, akkor nekem túl kevés van a zárójelnél, ha csak a tárgyakból, akkor meg sok.
Nem szotyiért, viasz és polirkendő a fényes és ragyogó buksiért
Javasoltam én második szintet templomra, nagy vizet nem kavart, meg Miklósnak se jött be.
Kieg: Akkor azt mondta Miklós hogy könnyű templomi pálcát szerezni, még a szerencse kerék is ad.
Az a baj hogy nem járok talikra, pedig van egy dolog amit megemlítenék ott mint fejlesztés, na de ha vesztem a fogadást, már két okom lesz menni, még egy két extra indok és nem lesz mit tenni,mennem kell talira
Időd van, érveid is, "beszélni" is szeretsz, írj ez ügyben az üsz-re, ha össze jön a 2/1 arány, akkor jövök egy nyílvános bocsánat kéréssel, ha nem jön össze, nem jössz semmivel.
Nem a nem értéssel van a gond, csak hogy van rá 10000-rem hogy nem lesz 2/1-es váltási arány.
Alígha fogadják el ezt az arányt, akkor már mindegy ha az arány rosszabb de a befizetés több ősit ad, az oda vissza váltás se nagyon lesz megoldható, legalábbis szerintem. Csak nézd meg a játék konvertereit, ha csak a 4/1 arányban benne vannak Miklósék, már nyert ügyed van, csak nehogy berakjanak őskőért egy pálca konvertert, simán lehetséges és az se hiszem hogy 2/1 aránnyal menne.
2/1? Most akkor mégis megér egy fél sima pálcát, vagy nem ér semmit se?
Ősi pálca váltható legyen sima pálcára, 4/1 arányban.
Kútgerjesztőket vegye a kufár le gyémántért.
Asztrális kő vissza váltható legyen asztrál szilánkra, minimum 2-re.
Dátum: 2016.02.08. 22:30:57
Beírtam a wikibe a statisztikád, sikeresen szét is berheltem az oldalt vele, de ki sikerült javítanom, majd csak bele jövök a bele piszkálásba, ez volt a második szerkesztésem
Dátum: 2016.02.08. 17:00:51
Eleve mit tötyög az ember 20 alatt? Ha meg nem siet, úgyis eh-val buli szb-zni, igazán bele fér 20-as szint után elkezdeni beerősödni, beerősödni sose késő, ha meg amúgy se siet az ember hiszen törpe terminátort nevel, nem ráér 20-as szint után hereverézni?
Dátum: 2016.02.07. 18:47:11
Az a baj hogy a világon semmi sem biztos, csak a halál de lehet az se?
Dátum: 2016.02.07. 18:17:21
Én azzal "dobálózok" ami jelenleg majdnem biztos, te meg találgatsz, ezzel az erővel azt is mondhatjuk hogy 100 felett lehet csak tized annyit esélynövekedést ad egy szint, lehet igen, lehet nem, és akkor most mi legyen? Azért kezdtem 100-as szintnél mert sejtettem hogy annál lesz a leglassabb a szintfejlesztés és onnan (ha nincs a csavar, amit előbb említettem) egyre gyorsabb, elvileg igazam lett. Mi az az 1400 összeg? Semmi lehetetlen nincs benne, max 2,5 év, hol a probléma? Ha jön a nagy "szívatás" 100 felett, másnem senki se húzza fölé szilánkból, na puff, de kétlem hogy van ilyen, de majd valaki akinek van 100+ os kincses csatlósai, majd utánna számol és nyilatkozik, már ha akar, vagy ígérem hogy 2 éven belül mondok biztosat.
Dátum: 2016.02.07. 17:40:19
Köszönöm a statisztikát. Akkor még 5-10%-al több mito is szerezhető mint számoltam, de az mindegy.

Kieg: engedelmeddel a wikit is módosítom a te statisztikádra, ez mégiscsak vagy 6-szor pontosabb
Dátum: 2016.02.07. 17:10:14
Na szóval, elővéve azt amit tudok, lehet rosszul, számolgattam. 14 arányosan fejlesztett csatlós, napi 50 csp.
100 képesség csatlósonként. Fejlesztési költség 100 szürke, 100 sárga. Összesen 1400 képesség, 350 ládára elég naponta. Szerezhető napi 80 szürke és 60 sárga ebben benne a ládából esett. Jön még 17 szilánk/170 valamilyen mitora váltva. Ez napi 155 szürke és 155 sárga. Napi 1.5 szint.

150 képesség csatlósonként. Fejlesztési költség 110 szürke, 110 sárga. Összesen 2100 képesség, 525 ládára elég naponta. Szerezhető napi 97 szürke és 77 sárga ebben benne a ládából esett. Jön még 26 szilánk/260 valamilyen mitora váltva. Ez napi 217 szürke és 217 sárga. Napi majdnem 2 szint.

200 képesség csatlósonként. Fejlesztési költség 120 szürke, 120 sárga. Összesen 2800 képesség, 700 ládára elég naponta. Szerezhető napi 115 szürke és 95 sárga ebben benne a ládából esett. Jön még 35 szilánk/350 valamilyen mitora váltva. Ez napi 280 szürke és 280 sárga. Napi 2.3 szint.

Ez nem pontos adat, a random közbeszólhat és lehet valamit rosszul tudok, majd valaki kijavít, ha akar.
Dátum: 2016.02.07. 15:35:27
Mondjuk azt hogy kb 45 képességre maxos szürke szerzővel finanszírozható szilánk nélkül a napi egy tudás, akkor még legalább 2 szilánk kell a préselt sárga mellé hogy egál legyen. 14 csatlósra, mert eddig szerintem nekem max ennyi lesz, ez 630 kincsösszeg. Ennyi kincsösszeg napi átlag 150 kincs, ez átlag 15 mindenféle mito és talán 7 asztrálszilánk (ami bármilyen 70 mito). Ekkora képesség mellett akkor végül is mennyi mito is jöhet megfelelő váltással átlagban, hangsúlyozom, átlagban? 45+15=60 fehér, 26+15=41 sárga, kerekítsük 40-re. 60/40 az arány a fehér javára de ott a 7 szilánk (70 mito) ami elvileg 85 fehéret és 85 sárgát ad ki, ez épp nem elég 2 szintre de mondjuk hogy 1,9 szint naponta. jó hát mondható hogy de folyamatosan drágul a képesség, oké, ez az arány csökken, de milyen gyorsan is? Kövi hsz-ben lehet leírom csatlósonként 100/150/200 képesség mellett is. Jelzem hogy pontos százalékokat nem tudok az asztrálkincs jutalmaival kapcsolatban, hiszen nem készült egy minimum 100000-res statisztika, de a mitok egyenként 10%-al szerintem simán jönnek, a szilánk meg 5%-al. Ja még igen, van egy elképzelésem az ármérséklődésről, amit többször is írtam és senki se javított ki, ez pedig az hogy 100 szint felett minden 5 szint drágít egy fejlesztési költséget, jól tudom?
Dátum: 2016.02.07. 14:52:09
Amíg lehet fejleszteni a képességeket, addig természetes hogy gyorsabban lehet felhasználni őket mint szerezni, elvégre nem időlimites a képességek fejlesztése, sőt, a igazság az hogy pont olyan gyorsan lehet fejleszteni a képességeket, amilyen gyorsan mitokhoz jutsz. Egyébbként, amíg egy szint alatt több képességet növelsz mint amennyi csatlósod van, addig úton vagy a maxolás felé, nemde? 100 felett a drágulás jelentősen mérséklődik az ottani fejleszési sebesség vagy stagnál esetleg csökken érzésem szerint, de ezt egy olyan tudja megmondani aki ott jár és esetleg toplassított és maxon rajta van a fejlesztésén hogy egy karakter szint alatt hány szintet növel a csatlósain. A kékről annyit hogy mennyi az egy évben elköltött őskő a legkövesebb játékosnál? 1200 kincsképesség napi átlag 30 kék mito, vadász italt nem számolva legalább 11000 kék mito egy évben és ez "csak" 1200 kincsképesség elvileg, de ha tévedek akkor ki lehet javítani.