Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Skubi

Oldal: 123
Szerintem tökéletes volt a kérdés és a magyar nyelvezettel sem volt semmi gond. De mindegy, nem teszek fel több kérdést és akkor mindenki számolgathatja mennyi 2+2.

Ezt a kérdést a minap kaptam. Na ez a szar kérdés:
Ki rendezte a Karácsonyi Lidércnyomás című filmet?

Quentin Tarantino
Tim Burton
Steven Spielberg
Robert Rodriguez

rendező: Henry Selick
író: Tim Burton

Hol is szerepel ebben a helyes válasz?
Dátum: 2009.04.19. 20:53:46
Sziasztok!

Na, ilyet se éltem meg még itt!
A transzcendális projekcióm 4-es szintű, tehát mindig 400-at tartok magamnál. Hogy lehet az, hogy Ma, 20:43-kor elvittek tőlem 104 LE-át? 400-ból maradt nálam 296, mi erre a magyarázat?
Akkor úgy kellett volna kérdeznem, hogy ki nem Magyarországon született? De ez így egy kicsit szebben hangzik a magyar nyelvben, szerintem!
Sziasztok!

Valaki megmagyarázná nekem mi a baj a kérdésemmel?

Az alábbi teniszezőnők közül ki nem magyar származású?

Arn Gréta (Budapest)
Nagy Kira (Budapest)
Szávay Ágnes (Kiskunhalas)
Szeles Mónika * (Újvidék város Szerbiában)

Előre is köszi.
Totál igazad van! Ez nagyon komoly, ha nem szólsz észre sem veszem!
Köszönöm a gyors válaszodat. További szép napot!
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem! Nem tudom eldönteni, hogy mi lehet vele a baj! Az eseményekben ezt az indoklást kaptam: Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel. Viszont a kérdés alatt ez az idoklás szerepel: Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Ez érdektelen lexikális tudást igényel?
Mikor hunyt el John Wesley?

1703. június 17. *
1703. május 17.
1803. február 14.
1803. október 08.
Dátum: 2009.01.01. 15:30:51
hejesírás??? helyesírás.
Dátum: 2008.12.31. 11:06:05
Sziasztok Mindenki!

A minap az egyik kvíz kérdésem 'rossz, hibás kérdés' minősítést kapott. A dolog egy kicsit felbőszített, de jogos volt, mivel a válasz egyik szavából egy 'l' betű hiányzott. Mivel sajnos többször találkoztam én is olyan kérdéssel, amelyet már értékelni sem kellett és 4-5 helyesírási hibát is tartalmazott, ezért egy kicsit zokon vettem a történteket.
De nem panaszkodni szeretnék, sokkal inkább egy kéréssel fordulnék mindenkihez. A kvíz kérdések értékelésére és megválaszolására adott öt perc bőven elég egy kérdés és négy válasz teljeskörű kiértékelésére. Ezért kérnék mindenkit, hogy éljen ezzel a lehetőséggel! (Sajnos valószínűleg pont az nem olvassa a fórumnak ezt a részét, aki a hibás kérdéseket teszi fel.)

És van egy javaslatom. Aki több esetben 'Jó kérdés'-t tett fel, annak talán nem rossz kérdésként kellene értékelni egy helyesírási hibáját. Talán célszerűbb volna felhívni a figyelmét, hogy a kérdés és a válaszok hibát tartalmaznak. Ezután lehetőséget kellene adni a helyesírási hiba javítására.
Oldal: 123