Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Norbycheck

Oldal: 1
Dátum: 2014.12.22. 20:59:38
Köszönöm a segítséget mindenkinek. Akkor tényleg hiba történhetett mert én kb. maximum egy két napot nem léptem be mióta ezen a világon játszok és még sose kaptam állateledelt hűségbónuszba. Holnap írok is az ügyfélszolgálatnak, hogy mit tudunk tenni ilyenkor. Tényleg köszi mindenkinek aki segített és KELLEMES ÜNNEPEKET!
Dátum: 2014.12.22. 12:24:37
Akkor azt hiszem meg van a hiba oka! Gondolom ehhez prémium tagnak kell lenni. Na én nem vagyok mivel nem szeretnék költeni erre a karakteremre. Ami ha így van azért egy kicsit ki.....s de mindegy. És mondjuk azért a bűvös állateledelt elfogadhatta volna a feladatnál de azt se tette meg.
Dátum: 2014.12.22. 12:16:20
Akkor ok, nekem nincs. Akkor ez hiba? Mármint más világokban van csak a 6-osból maradt ki? Vagy csak nekem nincs. 3 befogott állatom van abból kettőt már beidomítottam és egy van amelyikkel folyamatosan harcolok 15. szintű az állatom is és én is. De nem kaptam még állateledelt egy darabot sem. Volt egy darab bűvös állateledelem azt használtam fel a feladathoz, de nem volt sikeres ugyan úgy nem teljesítettnek mutatja.
Dátum: 2014.12.22. 10:55:02
Hali! Lehet, hogy most offolok de azért felteszem a kérdésemet! Hol találom az állateledeleket? Elméletileg minden nap kapok egyet de én sehol nem találom! Van egy feladat ahol meg kell etetni az állatot. Adtam neki Bűvös állateledelt de az nem volt megfelelő. Simát meg nem találok! A választ előre is köszi és bocsi az offolásért! Jah és Kellemes Ünnepeket!
Dátum: 2014.12.21. 11:21:14
Dátum: 2009.07.06. 20:42:59
Sziasztok!



Predatorhoz szólnék első sorban, hogy még én sem tudok olyan hazai játékosról, akit a pokerstars szponzorál! Mivel én is ott játszok ezért mindíg látom a fő lobbyban, hogy éppen ki az új tag a pokerstarsnál! És ha a fisheket nem szereted vagy nem tiszteled akkor tényleg nem vagy póker játékos vagy legábbis nem profi! Ugye messziröl jött ember azt mond amit akar! Pláne itt a világhálón!

Magáról a pókerröl! Nagyon nagy különbséget kell azért tenni egy verseny és egy cash game között! A versenyeken igen igazatok van kell a szerencse és azért szerepet is játszik valamilyen szinten. Egy olyan versenyt ahol indul több ezer ember, pláne élőben (lásd WSOP Main Event) ott azért napokig csak ABC pókerrel és szerencse nélkül nem lehet tovább jutni! Lásd egyébként Bélabácsi döntő asztalát ahol a két out közzül a turn-re le is jött neki egy.
Amiből az igazi profik megélnek az igen is a cash asztal ahol nagyobb téten már azért kicsi a szerencse faktor. Van ott is, de sokkal kevesebb mint a versenyeken. Egy mákoló fish ellen cash asztalon normális bankroll menedzsment mellett sokkal több az esélyed. Lehet, hogy egyszer vagy kétszer lemákol és elviszi egy vagy két beülődet de utánna felbuzdulva a szerencsélyén ugyan úgy megadja a hívásokat de már biztos, hogy nem fog nyerni!


Tehát az én véleményem és hangsúlyozom az enyém az, hogy aki türelmes, szorgalmas, nyugodt az igen is akár 500 $-ból is tud nagy pénzt csinálni. És meg is tud belőlle élni!

Persze azt is hozzá tenném, hogy nekem még azért ez nem sikerült! Én nem vagyok türelmes. De becsület szavamra már dolgozok rajta!
Dátum: 2009.01.11. 11:52:14
Még egy kis kedvcsináló ahhoz, hogy a MÁGIA HARCOSAIHOZ csatlakozzatok! Az első 3 jelentkező kapni fog tőllem 30 darab őskövet! Ezen kívül a legaktívabb szövetségi tag minden hónapban kapni fog még 30 darab őskövet!

GYERTEK ÉS JELENTKEZZETEK A MÁGIA HARCOSAIHOZ!
Dátum: 2009.01.11. 11:31:31
A MÁGIA HARCOSAI szövetségbe várok jelentkezőket! Szint nem számít, hiszen együtt úgyis jobban tudunk fejlődni! A lélekkút és az örtorony már készen van. Így még 7 ember jelenkezését tudom elfogadni. Gyertek és csatlakozzatok! Kezdőknek ez a legjobb szövetség, hiszen nem sokkal kell feltöltened a lélekkutat.

Gyere bátran, ha egy kicsit is az átlagnál komolyabban veszed ezt a játékot!

Az első három jelentkező extra lehetőségben részesülhet.
Dátum: 2009.01.08. 12:56:21
Csatlakozz a MÁGIA HARCOSAI szövetséghez a Világ 2-n!

Nállunk még kevés LE felhasználásával is komoly tag lehetsz.

Gyere és jelentkezz nállam! Az első három jelentkező extra lehetőségekben részesül!
Dátum: 2009.01.05. 11:11:44
MÁGIA HARCOSAI
(2.VILÁG)

Ha még csak most tervezed, hogy szövetségbe lépj és smaragdos vagy akkor neked itt a helyed! Eddig csak a lélekkút épült meg de én addig is amég nem lesznek új tagok építgetek egyedül! Nincs nagy feltétel. Napi 500 LE naponta szerintem nem sok. És minden 5-ik szint után csak 100-al fog nőni a kötelező építési limit. Harcolj vagy portyázz mindegy! Csak gyűjtsd a LE-át a szövetség részére. És mi nem leszünk hállátlanok!

HÓDÍTSUK MEG EGYÜTT A 2. VILÁGOT ÉS LEGYÜNK MI A TOPLISTA ÉLÉN!
EGYÜTT TELJESÍTHETJÜK A CÉLT!
Dátum: 2009.01.05. 10:48:25
Sötét fellegek gyülekeznek a kiégett pusztaság felett! A szél süvít a zuhogó esőt a két harcos arcába csapva. Mindketten tudják, hogy ez a végső küzdelem kettelyük között. Csak egyikük maradhat a vezér. El is kezdődik a mindent eldöntő csata. Lendgron energia lövedéket lő ki ellenfele felé ami telibe csapja az arcát. Hűséges állata pedig ezzel egyidőben támadja gazdálya ellen fordult tanítványt. A másik is ellentámadásba kezd de lett volna még mit tanulnia mesterétő mivel sorozatosan mellé üt. Nem is tart sokáig a küzdelem a győztes Lendgorn. Ahogy kiszívta volt tanítványából a lélekenergiát az ég is kitisztult. Most már tudta, hogy ő egyedül ő maradt a MÁGIA HARCOSAI közzül. És neki kell újra alapítania a szövetséget.


Várunk minden kezdő vagy halladó végzeturat, szinttől és tapasztalattól függetlenül. Építkeznie mindenkinek kötelező hiszen csak így tudunk fejlődni és a csatákban győzni. (Napi 500 LE-a 5-ik szintig. Minden 5-ik szint után +100 LE a kötelező! Valamint köteles vagy naponta 3-szor portyázni és győznöd is kell.

Kötelező továbbá legalább két naponta játszani. Ha valaki nem tud hoszabb ideig játszani az a fórumban szíveskedjen szólni valakinek!


Szövetségi vezető: Lendgron

Köteles vagy a szavazatodat átadni nekem! Az utánnam belépő tagok közzül még hárman kaphatnak majd ilyen jogot!


GYERTEK ÉS CSATLAKOZZATOK HOZZÁM! A lélekkutat már felépítettem egyedül! És elkezdem építeni az örtornyot is. Az első három jelentkező rengeteg extrát kap. Pl. Akiket ől toboroznak azoknak kötelező átadniuk nekik egy szavazatot.
GYERTEK LEGYÜNK MI A TOPLISTA ÉLÉN!
Dátum: 2009.01.04. 18:40:49
Sötét fellegek gyülekeznek a kiégett pusztaság felett! A szél süvít a zuhogó esőt a két harcos arcába csapva. Mindketten tudják, hogy ez a végső küzdelem kettelyük között. Csak egyikük maradhat a vezér. El is kezdődik a mindent eldöntő csata. Lendgron energia lövedéket lő ki ellenfele felé ami telibe csapja az arcát. Hűséges állata pedig ezzel egyidőben támadja gazdálya ellen fordult tanítványt. A másik is ellentámadásba kezd de lett volna még mit tanulnia mesterétő mivel sorozatosan mellé üt. Nem is tart sokáig a küzdelem a győztes Lendgorn. Ahogy kiszívta volt tanítványából a lélekenergiát az ég is kitisztult. Most már tudta, hogy ő egyedül ő maradt a MÁGIA HARCOSAI közzül. És neki kell újra alapítania a szövetséget.


Várunk minden kezdő vagy halladó végzeturat, szinttől és tapasztalattól függetlenül. Építkeznie mindenkinek kötelező hiszen csak így tudunk fejlődni és a csatákban győzni. (Napi 500 LE-a 5-ik szintig. Minden 5-ik szint után +100 LE a kötelező! Valamint köteles vagy naponta 3-szor portyázni és győznöd is kell.

Kötelező továbbá legalább két naponta játszani. Ha valaki nem tud hoszabb ideig játszani az a fórumban szíveskedjen szólni valakinek!


Szövetségi vezető: Lendgron
Oldal: 1