Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szometisz

Oldal: 1
A Kvíz5 pont ilyen kérdések kiszűrésére tökéletes, ez is ezer sebből vérzik (helyesírás,nem létezik ilyen... stb.). Ha segíteni szeretnéd az adminok munkáját másold be oda is.
Dátum: 2010.03.14. 18:53:50
Hat akkor te szerencses vagy! Nekem mikor megprobalok belepni V1-re azt irja ki nincsen karaktered ezen a vilagon.....
Dátum: 2009.03.10. 08:06:03
Szep reggelt mindenkinek!

Sajnos nem masoltam ki a kerdest elore is elnezest ha nem pontosan idezek, sajnos 12nel buktam miatta a 20 kerdeses kuldit.

Melyik nem kecske?

ürü
göbölye
gida
emse

A kerdes feltevo szerint az emse ami valoban igaz de mi a helyzet az ürüvel? Az ürü kiherélt himnemü juh semmi koze a kecskehez ha jol tudom. Volt ra 50% eselyem,nem jott be......

Kerm javitani a kerdest es ha lehet szeretnem folytatni a kuldetest ahol megszakadt (bar lehet sajnos ez kivitelezhetetlen)

Elore is koszonom!
Dátum: 2009.03.10. 07:56:52
Szep reggelt mindenkinek!

Sajnos nem masoltam ki a kerdest elore is elnezest ha nem pontosan idezek, sajnos 12nel buktam miatta a 20 kerdeses kuldit.

Melyik nem kecske?

ürü
göbölye
gida
emse

A kerdes feltevo szerint az emse ami valoban igaz de mi a helyzet az ürüvel? Az ürü kiherélt himnemü juh semmi koze a kecskehez ha jol tudom. Volt ra 50% eselyem,nem jott be......

Kerm javitani a kerdest es ha lehet szeretnem folytatni a kuldetest ahol megszakadt (bar lehet sajnos ez kivitelezhetetlen)

Elore is koszonom!
Dátum: 2009.02.25. 23:17:31
Szep estet mindenkinek!

GM segitseget kernek! Elkuldtem egy kerdest de sajnos ugy latszik rosszat jeloltem be a helyes valasz helyett,ha lehetseges kernem javitani.

Melyik Magyarország legkorábban alapított nemzeti parkja (1973)?

Hortobágyi Nemzeti Park
Aggteleki Nemzeti Park
Őrségi Nemzeti Park
Körös-Maros Nemzeti Park

A helyes megoldas a Hortobágyi Nemzeti Park, sajnos az Aggteleki Nemzeti Parkot jeloltem meg.

Elore is koszonom!
Dátum: 2009.01.06. 11:34:18
Nem lehet hogy meghalt a kviz rendszer? Nekem 3 kerdesem volt varakozo palyan, tegnap meg 0 jo es 0 rossz valaszt mutatott rajuk ma meg mindharom ROSSZ kerdes minositest kapot az indok pedig:

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!
Dátum: 2009.01.06. 10:25:42
Sziasztok,

Az alabbi kerdest tettem fel:

Az alábbi államok közül melyik kettő csatlakozott Magyarországgal egy időben (1999) a NATO-hoz?

Románia és Lengyelország
Lengyelország és Szlovákia
Szlovákia és Csehország
Csehország és Lengyelország

A mai reggelen a kovetkezo uzenetet kaptam: A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!

Erre most mit mondjak..... Ezek utan csak olyan kerdest tegyek fel hogy mennyi kereke van az autonak?
Oldal: 1