Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Meridiath

Hát... mivel én sem tudom hogy az én nevelésem ugyan hol, de fogalmam se lett volna róla hogy mik ezek. Mégis hogy néz ki egy cirrus?


Update: jó barátom, Gugli megmutatta. Nagyon szép. De az információ valóban elkerült engem is eddigi életem során.
Dátum: 2009.06.15. 19:14:06
A hotdogot ugyan önvédelemből szántszándékkal elkerültem eddig, de ebben az esetben egy ilyen plecsni csupán látható nyoma lenne az ekötelezettségednek - melyről sokan amúgy is tanúbizonyságot tettek. Ha csak a kvízes topikokat vesszük, van szerencsém látni hogy jópáran a türelem magasabbrendű verzióját gyakorolva furton-furt elismétlik a write-only hőbörgőknek az alapelveket.
Ha az ember kedvel valamit, szívesen segít. Ha látható és jelképes elismerést kap cserébe, az senkinek sem fáj, ellenben jóleső plusz. Uff.
Cirippel értek egyet, ugyanazt mondtuk.
A "nincs ilyen"-nel a saját kérdésedet teszed értelmetlenné. Minek kérdezed, ha nincs ilyen? A legtöbben a fantáziájuk kifogytát pótolták ezzel az olcsó megoldással, amivel a három kidolgozott rossz válasz helyett csak kettőn kellett gondolkodni. Mint mondtam, ez "azonnal törölni" kategória szokott lenni.
A te kérdésed még nem szerepelt, és tényleg jó, szerintem ezért kaptad vissza javításra + a többiek meglátása a világháborúról bizonyára könnyen megtehető. Hajrá.
Egy negyedik normális válaszlehetőséget tegyél még mellé. Az önmagukat tagadó kérdések alapesetben "azonnal törölni"-t kapnak, gyanítom a jószívű kvízadmin helyesírási hibával azért adta vissza, mert akkor még javíthatod.
Mondjuk 2012-ben valaki elép pottyan a kérdésed, elvárod bárkitől is hogy számolja ki visszafelé hogy a melyik együttesnek 2009-ben milyen évfordulója volt?
Egész egyszerűen nem időtálló a kérdés (az hogy spec kategóriás is, csak halványan húznám alá), és az ilyenek már nem mennek át, ennyi.
Hát ezt én is sajnálom, emlékezetes mind a momentum mind a film.
CsabciGrm - a kérdésed sajnos ilyen formában elég primitív, az értékelést gyanítom azért kaptad mert feltételezték hogy A wales-i bárdokra gondoltál. Ha így van, érdemes némi minőségibb munkát végezni.

Zerga - a kérdés már szerepel az adatbázisban többször is, de amellett tévésorozatok színész szereplőibe belekérdezni tényleg speciális. Én is tudom a választ, de a tévésorozatok nem műveltség témakör, remélhetőleg a többi is lassan kikerül.
Ezzel a válasszal a kérdést teszed értelmetlenné (mert minek kérdezed ha nincs ilyen), egyszerűen egy harmadik helytelen választ találj minden esetben. A kérdést tagadó válaszok már eleve kiesnek a rostán...
Nyilván te is át fogod gondolni majd a nyitó hozzászólásaid stílusát legközelebb. A későbbi hozzászólásaidét is. Leszel szives.
Első javaslat: keresd meg a space-t a billentyűzeten. Második javaslat: ne legyél "write only", olvass utána a kvízrendszernek, mielőtt ide írsz vagy kérdést teszel fel a játékban. Alaposan.
Harmadik javaslat: azért mert te ismersz valamit, attól még speciális, jómagam ezt a Watambe nevet életemben először hallom. X film x-edik szereplője érdektelen tudás, nem való a kvízbe. Ahogy azok a kérdések sem, amikre panaszkodsz. Tessék a Kvíz 3. topikban jelezni, ha ilyet találsz.

Megjegyzés magamnak: felesleges energia olyasvalakinek válaszolni, aki a kérdésfeltevés után már nincs is a fórumon...
Simán elképzelhető hogy valami delíriumos állapot okán, de létezik hogy megint valami piszkálás volt ma délelőtt az állatelnyelések körül?
Mert a memóriám azt mondja, hogy reggel még egy 20-as szintű elnyeléssel kalkuláltam az egyik állatnál, most meg megint ránéztem, és az elnyelése 18...
Más nem vett észre hasonló X aktát?
Dátum: 2009.06.06. 10:10:03
|AdatbĂĄzis hiba: MySQL server has gone away
FĂĄjl: /mnt/md5/web1/host1/megaforum_progs/phps/session.php
Sor: 52

Ma 10:08, fórumtopik váltásnál, és karakter fórumról való megnyitásánál
Dátum: 2009.06.02. 20:03:39
A többszörös sebgyógyítás egyértelműen cool, a varielnyelés sem elvetendő (már ha csak az epikusokat vesszük), viszont mindenképpen meg kellene "nehezíteni" a hozzájutást.
Elképzelés 1:
Nincs alkalmam rálátni, de korábban már említettem: a másodlagos varázslatokat lehetne összeköthetni a mágiaelnyeléssel. Ezekkel csúnyán lehet gyilkolni az állatot, viszont valahol racionális megoldás az, hogy akkor bizony fogjon is fel a gazdiját értből.
Elképzelés 2: Nem egyéni harconként és a másik szakijához lenne köthető, hanem mondjuk intelligens kedvenc 20, vastag bőr 10, és legalább 10-es hordázás. Értékek tetszőlegesen megválaszthatók.
Ha úgy számoljuk hogy az az elnyelés paralell a közelharcosokéhoz, sok változást valóban nem hozna.
Dátum: 2009.05.31. 09:58:59
Ez bizonyára meditatív állapot kell legyen
Dátum: 2009.05.30. 21:10:25
Előre vettem a végzeturas kérdéseket, szívem szerint mindegyiket törlésre javaslom.

Melyik a leggyengébb nerub az alábbiak közül?
nerub féregember
nerub kórokozó
nerub kőskorpió
nerub méregsámán

Vadászatkor milyen színnel jelenik meg a szörny neve és milyennel a kapott LE és TP mennyisége?
A TP és LE zölddel a szörny neve sárgával
Mindegyik sárgával
A TP és LE sárgával a szörny neve zölddel
Mindegyik zölddel

Az értékelés lehetőségével ne élj vissza, mert akkor egy idő után a gép .... folytasd ?
elveszi tőled ennek lehetőségét.
több lehetőséget ad.
meg dicsér.
ad 1000 le jutalmat

Mennyibe kerül a 2-es szintű ogrekő a lélekkufárnál (az legkissebb fóluszkristály) ?
2 őskő
3 őskő
1 őskő
500 Lélekenrgia

Hány kérdést kell jól válaszolni hogy írhass egy kérdést?
50
100
90
69

Hány vadászati kérdésre kell válaszolnod hogy kérdés tehess föl?
750
1000
100
50

Hogyan lehet állatod?
sehogy
csapdakészítéssel
egy másik állat segítségével
prémium tagsággal

mennyi védekezest ad a pikkelyvért?
+10 védekezést
+3 védekezést
+100 védekezést
+15 védekezést

Fent a lap tetején milyen szinü a végzetúrnő botja?
piros-fekete
sárga-lila
szürke-piros
fekete-szürke

Hanyas szinten végezhetsz el küldetéseket?
Nem lehet küldetéseket végezni a játékban!
2.szinten
7. szinten
18.szinten


Mi a vegyjele az ezüstnek?
Ar
Ag
Au
Aúúúúú

Gagyi válaszok.

Milyen ízesítésű szaloncukor létezik?
zselés
bab
szalonnás
borsos

Ne becsüljük le az emberek találékonyságát. Béna.

Híres Rolling Stones állat. Milyen?
Zöld béka
Kék kutya
Little red rooster (magyarul nem engedte!!!!!!)
Fehér ló

Hát ezt köszi hogy megosztottad. Spec.

Melyik képrekényhősnek nincs szuperképessége?
Pókember
Superman
Rozsomák
Batman

A helyesíráson kívül spec (jó, én is tudom, de annak meg túl könnyű)

Melyik az a szám,amit ha önmagával szorzunk nullát kapunk?
10
1
nincs ilyen szám
nulla

Szerepelt kérdés, gagyi válaszokkal.

Milyen kávézó szerepel a Barátok Közt című sorozatban?
Szegfű
Liliom
Ibolya
Rózsa

Kit érdekel?

Tankcsapdától a Fiúk ölébe a lányok c. dalt melyik együttes dolgozta fel az MTV ICON-on?
Zanzibár
Csík Zenekar és Lovasi András
KFT
Brains

Spec.

Melyik nem rágcsáló ??
Leveli béka
Csuklyáspatkány
Sokcsecsű egér
Aranyhörcsög

Helyesírás és túl egyszerűség miatt törlésre javaslom, de a sokcsecsű egér kicsit feldobta a napom.

Ki volt Gaia a görög mitologiában?
A halál istene
Senki
A föld istenője.
Az idő ura.

Noha személyesen érint a kérdés , már szerepelt, és a Senki miatt sajna kuka.

Mikorra várható a windows 7 megjelenése?
2010 vége
2011 vége
Nincs ilyen program terve véve
2009 vége

Tagadós kérdés, és kitérdekel.

Milyen magas az országház?
123
91
111
95

Nem bővelkedik mértékegységekben.

Kék az ég és zöld a ...
gomba
felhő
Fű!!
nap

Bénagéza...

ki nem Shakespeare-címszereplő az alábbiak közül ??
III. Ricárd
Julius Caesar
VIII.Henrik
Cornelius Scipio

Jó kérdés, pongyola helyesírás.

Melyik nem fő.város?
Beriln
Barcelona
Bern
Budapest

Trükkös akartál lenni, és a koncepció is jobb mint a 'mi ez és ez fővárosa' - de ez így ebben a formában ronda.

egy kezén hány újja van yoda mesternek?
4
3
2
5

És hány szőrszál lóg ki a füléből?

Bámúl, mint .....
bórjú az új kapura.
hableány a koralzátonyra.
gyerek a nyalókára.
macska a kutyára.

Szerepelt, helyesírás.

Javítandó:
Melyik szent nevét viseli az éjszaka is világító bogár?
Szent Ignác
Szent Péter
Szetn János ====> Szent János
Szent Ferenc
Dátum: 2009.05.30. 15:05:00
hát ha egyetlen állat sem maradt, akkor bugnak tűnik.
Dátum: 2009.05.30. 15:03:23
Halihó, erre ha a pontos választ nem is tudom, de épp most cserélték le a munkahelyi böngészőt Explorer legújabbra. Ezzel lehet korlátozni azokat a scripteket, mint pl. a visszaszámláló, a kennelidő kiválasztó, a sárga fejecskék megjelenítése, stb, úgyhogy odabentről mindezeket tapasztalom is: csak két órás kennel, számlálók lefagynak. Tuti hogy valami böngésző biztonsági szinthez van kötve, ott érdemes kutakodni.
Dátum: 2009.05.30. 11:30:06
Csupán ötleteltem a hátsó sorból:) Viszont nem is tudom hogy ki számolta ki pontosan hogy hány millió LE-t fektet be az, aki legyőzi a fertőzést, és persze hány hónapot. Ez van akkora mennyiség, hogy komolyabb jutalmat sejtessen... és ha nem egy mindenki által elérhető táp továbbtáposításában, akkor simán lehet a fertőzöttek ellen.

És 0% vs. 100%-os fertőállapotokról gondolkodom- ha a közbensőket is érintené, az végképp nem lenne fair.
Dátum: 2009.05.30. 08:32:54
Nemes döntés született, a józan ész dacára. A nem érintett nézők maximális respectje is a Tiétek.
Dátum: 2009.05.29. 19:06:03
Idézet: Quint - 2009.05.29. 16:51:55
Olyan, aki biztosan elver, nem érdekel.

Ja bocsánat, én ezt is belevettem az ötletbe, úgy reagáltam rá. Úgy értettem azt szeretnéd, hogy be lehessen állítani azt hogy ilyet ne mutasson neked- vagy leveretéshez pont fordítva, csak az elérhető legerősebbeket.
Így viszont egyszerűbben kivitelezhetőnek tűnik, tény.