Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Meridiath

Dátum: 2009.04.12. 16:11:45
Ez a húsvéti locsolósdi jó móka. Ha már a nőnap kimaradt, Anyák napjára lehetne valami hasonló, csak fordítva.
Dátum: 2009.04.11. 09:39:16
Akkor jó ha vállalod Awenhai, ugyanis speciel Darahnak köze sincs a pókstratégiához. Csupán tapasztalata és véleménye van. Bár az érvelésed logikusnak tűnt, azaz olyasvalaminek ami vitaalap, de ezekszerint mégsem, ha áthatja az az utálat amit említettél. Emiatt a továbbiakban az objektivitás szerepe kilőve a hozzászólásaidból, amit sajnálatosnak tartok. Az utálat személyes dolog, itt pedig elméletileg az egész játékot érintő dologról van szó.

Én a két világon két különböző stratégiát viszek, és mindkettőben látok perspektívát. Ugyanolyan sikerélmény van egy sikeres rablásból, mintha fityiszt mutathatok azoknak akik a vadászós karaktert akarják farmolni. Mindkettővel lehetnének bajnoki ambícióim, ha rászánnám az időt, és jól időzíteném a "mikort". De részemről annyira nem fontos, én élvezetből igyekszem játszani és "nem dől össze a világ ha ráfaragok egy csatára". Őszintén szólva valószínűleg sosem fogom megérteni akik csak a bajnokira hajtanak, de tegyék, ha nekik ez az élvezet, és ismét kiemelném azt a rengeteg munkát amit belefektetnek egy potenciális bajnok karakterbe. És kiemelném ahogy láthattuk is több példán, a pókstratégia "önkioltó" - azaz egy idő után jó eséllyel a delikvens megunja / kiég.

A jelenlegi éles bajnoki rendszer szerepjátékosbeli élvezeti értékét mindenképpen jó lenne fokozni, de semmiképp nem a "húzzuk vissza-húzzuk vissza" stratégiával amit javasolsz...
Azért azt érdemes tisztázni - mert aki csak ritkán jár a fórumra, nem feltételenül tudhatja - hogy nem azok értékelik feltétlenül, akik itt válaszolnak a reklamálóknak.

Ezt írtam volna mikor szöget ütött a fejembe, hogy ezt én sem tudom.
Akkor ez úgy megy, hogy vannak játékosok akik egyben kvízadminok is? Azaz lehetősége van elsőre elfogadni egy kérdést, illetve kiereszteni a játékosok közé? Vagy ez az "elsőre visszaadtam, másodjára is megkaptam" metódus szimpla véletlen hogy mindkétszer nálad kötött ki a combinos kérdés Lanmandragoran?
(Böngészgettem az értékelési rendszer topikban de nem találtam)
Idézet: Dregons - 2009.04.10. 09:59:54
Mi a mohamedám vallás szentírása?

Biblia
Korán
Későn
Nincs ilyen vallás

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Hát szerintem egyértelmű, hogy a Korán az...


Azt, hogy mohamedáN, még hozzátenném, de persze nem ez volt a fő gond.
Dátum: 2009.04.10. 09:25:37
Bár az ötlet tagadhatatlanul tetszik, én ezt inkább elszeparálnám. Aki prémes cuccokat vesz, egyértelműen csak az általuk szerezhető előny miatt teszi, nem mert szép. Ha egy bajnokin mások ugyanilyen "áldozatok" nélkül szintén megkapják mások is ugyanezt az előnyt, az bizony fájhat annak aki energiát és pénzt fektetett bele.
u.i: Természetesen ismerek nem prémes bajnokot is, azaz tudom hogy nem csak ezen múlik.

Egyfajta "örömviadal" formájában azonban el tudom képzelni, aminek túl nagy tétje nem lenne. ez megintcsak ahhoz kapcsolódik, amit "Párbaj" címen már egyszer ötleteltem másik topikban. Egy virtuális gladiátortér, ahol adottak a szettek, és a játékosok kihívhatják egymást egy plezsör-menetre. Esetleg kis LE-nyereménnyel. Itt simán meg lehetne tapasztalni a köves tárgyak vonzó erejét
Dátum: 2009.04.10. 06:46:24
Idézet: Zogmund - 2009.04.10. 05:49:38
Mik azok a korallok?
* A csallánozók osztályához tartozó tengeri orgazmusok.

:D:D
Ez így 7 óra előtt jó kezdése a napnak

Az enyémek:
Minek a rövidítése a " GY.I.K." ?
nincs is olyan!
nem tudom, de nem is érdekel
gyakori ismert küldetések
gyakran ismételt kérdések

Primitív, cö.

Melyik együttes zene számára vonul be a ringbe Erdei Zsolt ökölvívó?
EDDA
HOOLIGANS
REPUBLIK
SZÉLKIÁLTÓ

Mintha már láttam volna itt. Ordibálós, RepubliC

Melyik állam elnöke Hoszni Mubarak?
Egyiptom
Szlovákia
Kuba
Svájc

És örökre az lesz?

Ez a furcsa ikerpár eggyüt lót-fut szaladgál.Egymást híven követik,amíg a nap eltelik.Este aztán örülnek,egymás mellet csücsülnek. Mik azok?
Cipők
Ikerpár.
Legyek
Kisoroszlánok

Helyesírás "együtt", szóközök-szóközök, el a ponttal a válaszból. A válaszok picit bugyutácskák, de azért benntartanám ha javítva lesz.
Dátum: 2009.04.09. 18:41:34
Bár tudom hogy félig off, de FeketeS hsz-éről jutott eszembe - nem volt arról szó hogy lesz "békés párbaj", szakértelmek összemérése? Mert ha igen, gondolom arra is lehetne egy viadalstruktúrát kialakítani.
Ha tudja valaki a megfelelő topikot ahol erről esetleg szó van, örömmel venném ha elirányítana
Dátum: 2009.04.09. 18:38:39
Szerintem semmi gond azzal hogy a bajnoki medál negatívban számít - ugyanis előzőleg egy hónapig a nyakadban mindenre +1-et adott. (Nyilván nem sok, de mihez képest). Lehetne csak jelzésértékű is, de nem az... másrészt meg mint látszik az Aukciósházzal, még fajsúlyosabb értéket kapott, azaz ha nem lenne negatív módosító, egy bajnoki érem egyre inkább önmagából generálódó előnyt adna.

Így viszont sokkal jobban eloszlik. Aki tényleg vérgép, az a negatív ellenére is újra győz, és erre is láttunk/látunk/fogunk látni példát.

Többkörös verseny az előttem szólók érveinek tükrében szintén nem túl jó ötlet.
Fastruktúra szuper.
Dátum: 2009.04.08. 12:28:47
Köszi
Dátum: 2009.04.08. 12:28:34
Köszi
Dátum: 2009.04.08. 07:57:08
Az előtt láttam a portyalistában egy szövi nélküli karaktert, akin rajta volt a segítő kéz. Bug, vagy rajta maradhat a kéz ha kilép szövetségből?
Dátum: 2009.04.08. 07:40:42
Hát, két opciót tartanék izgalmasnak. Az egyik a "meztelen" párbaj. Csak TÖ és szaki számít, azt hiszem ennél jobban semmi sem reprezentálná hogy ki milyen okosan építette a karakterét. Épületbónusz, fegyverek és állatok nélkül.
A másik pedig a bajnokis felállás, minden számít amid van és lehet.

És csak egy csata egyszerre - ha valaki többet akar, többet kell áldoznia rá. Naponta csak 2-3 lehetne, így az élményfaktor is hosszabb távra biztosított.

u.i: Ha az ötlet szimpatikus széles körben, jobb lenne egy külön topikot létrehozni a Javaslatok alatt, amelyre én sajnos nem vagyok még feljogosítva.
Dátum: 2009.04.08. 07:16:34
Hát, bár leprogramozásilag fogalmam sincs mekkora necc, de most is működik a portya szimuláció, őskővel. Erről a delikvens nyilván nem tud.
Viszont jónak tartanék egy Párbajteret, ami szintén szimulációként működhetne, viszont a háborúra hasonlítana.
"Kihívtad Sardullah Sharpát egy párbajra!" Ha elfogadja, az Események menüpont alatt értesülsz. Lehetne egy előre beállított időpont, mint a háborúnál, "aznap este 9-kor összeméritek erőiteket." Nincs TP, viszont valós sebzés érhetne, de az sem kötelező (ha már szimuláció.)
//Online párbajtér is játszik, kattra belépsz, és addig vagy kihívható, amíg ott tartózkodsz.//

Az árát a Párbajtérnek meg lehetne szabni tudomisén heti 2 őskőben, vagy a kihíváskor felteszel magadra X LE-t, és a másik is, amit végül a győztes visz, vagy fixen 300 LE (mondtam egy számot) a kihívás ára (ami senkié sem lesz)... stb-stb. Igazándiból annyi variáció van mint égen a csillag - de persze nyilván nem érdemes ötletelni rajta amíg egy halvány sansz nincs rá hogy megvalósulhat.

Bátran lehetne tesztelni élesben a különböző taktikákat - most ezt a szakit turbózom, most azt; egy állatot viszek, kettőt, stb.
Szép lenne, színes, szélesvásznú, öröm-PvP, és a legkevésbé sem unalmas.

Ezt ma reggel álmodtam meg, kíváncsi vagyok mennyira kivitelezhetetlen
Dátum: 2009.04.08. 06:52:38
Kinek van kibeszélőshow-ja az RTL Klubon?
Melinda
Magdolna
Mónika
Marika


Primitív is, reklám is.

Folytasd:Forrest Gump mondta......Az élet olyan ,mint egy doboz.....
csokoládé
bonbon
kavics
praliné


A kérdés aranyos, a válasz ismerhető, a helyesírás borzalmas. Pontokkal elvéle.

Erre a kérdésre hányszor válaszolhatsz?
23
1
8
5


Az ötlettelenség csimborasszója. Mellesleg hülyeség, mert ha vagyok olyan szerencsés hogy megkapom 23-szor, akkor annyiszor válaszolok rá.

Milyen lebonyolítási rendszerben zajlanak a HKK versenyek?
francia
angol
üzbég
svájci


Én a kívülállók nyugalmával szemlélek az összes HKK-s kérdést. Annyi műveltséget felszedtem hogy kártya. De hogy milyen rendszerben mi van? Biztos nagyon jó, de akkor is nagyon rétegkérdés. Mély tisztelettel kérném kigyomlálni...

Melyik NEM számítógép részegység rövidítés?
BKV
VGA
FD
HD


Amúgy is sántítanak a válaszok, de a BKV beteszi a kaput. Sicc.

Melyik festő nem magyar?
Munkácsy Mihály
Benczur Gyula
Csontváry Kosztka Tivadar
Michelangelo


Mikor lett az EU ( Európai Unió ) tagja Magyarország?
2003 05.01.
2005 05.01.
2006 05.01.
2004 05.01.


Helyesírási hiba, közeli dátumok, és tízféle ugyanilyen kérdésből legalább 8-at érdemes lenne kigyomlálni...


Milyen ízesítésű Pöttyös túrórudi létezik?
mandarin
kókusz
banán
mazsola

Reklám és a fene se tudhassa hogy holnap nem lesz e banános.

Melyik nem illik a három másik mellé?
gólya
veréb
sas

Bugyutácska kakukktojás És mi van ha szerintem a veréb mert az kicsi és nem lép egyet sem?

Mennyi időközönként van megrendezve a bajnoki viadal?
Két hetente
Hetente
Négy hetente
Három hetente

Egyes szintű kari nem tudhatja, és bár mindenki vágja hogy végzeturas kérdés, lehetne sumo bajnoki viadal is, ha egyszer nincs odaírva...

Minek a rövidítése a"HVG"?
semminek
honvédelmi alegység
gazdasági hetilap
nemzetközi hegymászó szövetség

Hát, reklámszerű, és "semminek" kérdés amúgy is hazavágja...

Melyik galaxisban játszódik a Csillagkapu Atlantisz?
Gemini
Pegazus
Androméda
Alfa Centauri

Csillagkapu Atlantisz című mi? Film? Könyv? Rpg? Persze tudom hogy a sorozatról lehet szó, de akkor is szeretnék búcsút venni a B kategóriás tévés kérdésektől.

Köszöntem a figyelmet
Dátum: 2009.04.05. 13:26:02
Zituka,

másold fel az elutasított kérdéseidet ide: http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,94.0 és segítenek megfejteni hogy mi volt az ok.
Dátum: 2009.04.05. 10:32:49
Idézet: Viszok009 - 2009.04.05. 09:43:26
hány kg az emberi fej?

4-5kg
3-4kg
20-30kg
6-7kg


Megint egy agyszülemény... 20-30kg...


Én csak a mondatkezdő nagybetűt javítanám, szerintem ez jó kérdés. Néha én is 20-30 kilónak érzem
Dátum: 2009.04.02. 21:05:24
Nos, ilyen választ sejtettem arra gondoltam csak lehet e valami furmányos módon összefüggésben a fáradtsági %-al?
Dátum: 2009.04.02. 20:51:01
Megcélzod ellenfeled felsőtestét az Enyészmesterrel. Eltaláltad, 54 sebzés!

Oldalt szökkenve, az Enyészmesterrel xxx feje irányába ütsz. xxx 28 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött.

Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Eltaláltad, 38 sebzés! Kritikus sebzés!

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. 43 pontnyit sebeztél. Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött.


Ez mind egy csatán belül volt. Ez mennyire normális? (jóval kevesebb sebzés kritikussal mint anélkül, kétszer is)
Gracias senores.
Csak némileg offtopik a kérdésem, de belekapaszkodnék a szövetségváltás Akadémia-szintű hatásaiba, úgy mint a témában -jelenleg még- nem értintett. Mi jelenleg az akadémiás szakértelmek megtartásának az előfeltétele? Megmaradnak ha az ember elhagyja a szövetséget, vagy agyő?