Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CODKid23

Oldal: 1
Dátum: 2009.02.03. 17:14:46
Nem ütöttek be (sajnos, pedig az LE mindig jól jön ). Az lesz, elküldöm.
Dátum: 2009.02.03. 16:29:58
Idézet: cirip - 2009.02.03. 14:17:51
a plusz lé a rossz, nem jöhetett ajánlásból, vagy valami másból?


Biztosan nem, mert nincs ajánlásom. Semmi más, ami miatt többet kaphattam volna.

Idézet: Craslorg - 2009.02.03. 14:25:44
Egyiket sem. Ugyanolyan lényért sem fogsz kétszer ugyanannyi LE-t kapni. Ebben is van egy random (mondjuk 8. szintűért 60-100 LE-t kaphatsz) ezt szorozza a spektrális bónuszával.


Nem aza gond, hogy ugyanazért a szörnyért más LE-t kaptam. Ezt már kitapasztaltam kb. 2-3-as szinten hogy változik. Itt arról van szó, hogy tegnap este többet írt fel, mint amit vadászatkor kaptam. Ma reggel meg már csak annyit, amennyit a vadászatnál írt.
Dátum: 2009.02.03. 13:15:51
Akkor viszont tegnap este volt rossz (mikor elkezdtem fejleszteni ezt a szakértelmet), mert próbakép ugyanúgy 0-rál indultam, és az első vadászat után több íródott fel, mint amit kiírt a vadászat szövegében. (Ellenőrzésképpen utána számoltam, hogy ténlyeg van-e bonus, és megkapom-e.) Nah, most mi a jó, és mi a rossz? Melyiket jelentsem a készítők felé?
Dátum: 2009.02.03. 12:46:49
Sziasztok!

Ma reggel olyan problémával találtam magam szemben (nem tudom hogy egyedi, vagy másoknál is jelentkezik), hogy a sperktrális manipuláció után járó bonust nem kaptam meg a vadászatnál. Elejtettem egy apró valamit (már nem emlékszek a nevére), amiért 113 LE-t kaptam. 0 LE-vel kezdtem a vadászatot, és csak 113-at írt fel a rendszer, pedig 3-as a spektrális manipulációm, ami ugye 113*1,03= ~116 LE kellett volna hogy legyen. Innentől nyomon követtem az összes vadászatom, és mind a 7 lefutott vadászat közül egynél sem kaptam meg a pluszokat. Igaz, ez kevésnek tűnik, de sok kicsi sokra megy, és ha már áldoztam a szakértelem fejlesztésre, akkor legalább valami haszna legyen.
Nos várom az egyéb észrevételeket.

Üdv: Én
Dátum: 2009.01.09. 17:41:53
Idézet: Konky - 2009.01.09. 16:28:03
"Hol találod a játék részletes leírását?
Végzetúr Fórum
Végzetúr Wikipédia*
Végzetúr.hu
Végzetúr Játékleírás"

Ha ezek a válaszlehetőségek, akkor a kérdés nagyon rossz. Ha jobban átnézed ezt a fórumot, akkor részletes leírást találsz a játékról, igaz, hogy több különböző topicban, de sok minden le van írva. Tehát az is lehet helyes válasz, hogy a fórumon.
A wikipédia jó kis dolog, de nagyon hiányos sok mindenben - te mégis ezt jelölted helyesnek. Legyen, lehetne az is helyes.
A végzetúr.hu az oldal címe, ha tüzetesen átvizsgálod, biztosan találsz részletes leírást a játékról, szóval ez is lehet helyes válasz.
A játékleírásban szerinted mi van, ha nem a játék részletes leírása? Tehát az is helyes...
Ha egy kérdésre mind a 4 válaszlehetőség lehet helyes, akkor ne várd azt, hogy jónak fogják értékelni.


A fórumos véleményeddel 100%-osan egyet értek, de mivel sokan még a szabályzatoit sem hajlandóak elolvasni, sztm nem fognak keresgélni. Mert ugye nem rendezetten van az információ.
Én wikipédián találtam meg az összes kérdésemre az infót, leszámítva azokat a kis trükköket, tippeket, amiket a tapasztalt játékosk osztotak meg velem.
Végzetúr.hu Ez igaz, hogy a játék honlapjának címe, de szépen fogalmazva is a játék rendszerén kívűl és a nagyon alap információkon kívűl nem sok minden "hasznos" dolgot találsz itt.
Játékleírás Hát... itt is csak finoman fogalmazva, véleményem szerint ez kb. annyi infót ad, mint egy könyv hátsó borítóján a tartalom.

Ennek fényében, abban igazad van, hogy van több helyes válasz is, de csak 2. A fórum és a wikipédia. De akkor sem rossz a kérdés, hanem javítani kellene. De hogy?
Dátum: 2009.01.09. 16:16:39
Idézet: Lanmandragoran - 2009.01.09. 14:27:47
Valószínűleg az lehetett az értékelők problémája a kérdéssel, hogy a hivatalos részletes leírás meglepő módon a Játékleírásban van, amit viszont a végzetúr.hu-n találsz, a wiki pedig egy nem hivatalos adatbázis, amiről a játékosok többségének tudomása sincs.


Hát ezaz.. Pont ez lett volna a célom. Akik játszanak, biztos, hogy szoktak keresgélni is a weben, ezáltal hallottak már arról, hogy a wikipedia létezik. Mivel a játék wikijéről sokan nem tudnak, miután szembesült volna a kérdéssel, aki addig nem tudta, az is tudott volna róla. Több játékoshoz jut el az infó, tájékozottabbak lennénk, és jobb csatákat is lehetne vívni, mert a wiki által jobban lenne képezve a kari.
Be tudnám másolni egyik kérdésem, ahol azt tettem fel, hogy ki üzemelteti a Végzeturat. Hagy ne mondjam, finoman foglamazva is siralmas statisztikával rendelkezik.

Ezért ha megoldható, valami úton-módon, kérnék egy illetékest, hogy változtassa meg a kérdésem értékelését. Azért, mert egy tudatlan játékos így értékelte, a kérdés sztm nem rossz. Sőt, még tanul is belőle az ember.
Dátum: 2009.01.09. 14:04:31
Hol találod a játék részletes leírását?

Végzetúr Fórum
Végzetúr Wikipédia*
Végzetúr.hu
Végzetúr Játékleírás


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.


Ez azért érdekelne, hogy miért ezt azt értékelést kapta. Vagy én tudnám rosszul, miután végigolvastam mindent, és ott találtam a legtöbb infót? Javítsatok ki, ha tévednék, de aki így értékelte a kérdésem, annak a magyarázatára is kíváncsi lennék.
Dátum: 2008.12.15. 22:00:09
Mi Japán nemzeti vallása?

Buddhizmus (Ezt fogadja el helyesnek)
Kereszténység
Iszlám
Ortodox kereszténység

A Japán nemzeti vallás a sintoizmus. A buddhizmust csak gyakorolják "páran", de nem ez a nemzeti vallása Japánnak. De itt a link, akit érdekel teljes egészében a dolog.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Jap%C3%A1n_mitol%C3%B3gia
Oldal: 1