Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lichmaster

Oldal: 1
Dátum: 2009.11.28. 12:45:42
Bocsesz. transzcendális fókusz.
Persze ha van bármi, akkor segítünk. Az állatot LE-ért 30 percenként lehet idomítani az idomítás szakértelemmel. Ahányas az idomítás szint×100 LE-vel idomíthatod. Ha beidomult akkor ha prémiumos tag vagy elnevezheted tetszésed szerint. Az állatot úgy veszed magadra ha a Harcolni hívom gombra kattintasz. Ha felveszed akkor az állat veled harcol a csatákban amiért TP-t kap változóan. Ha szövetségben vagy, és van Kenneljük akkor elküldheted Gyakorolni az állatot. De annyira lehet elküldeni amenyyi a Kennel szintje×2 óra. Ott TP kap az állatod amiért szintet lép. A Kennel hatásosabb ha Inteligens kedvenc szakértelmed van ami 28-as tanuláskor jelenik meg. A szakértelem minden szintje után szint×5% több TP-t kap. Ha valamit kihagytam írjatok. Remélem segítettem.
Dátum: 2009.11.28. 12:31:06
Szerintem az 1-2 kiégett őskő lopás is megfelelő. Nem kell 30-40-et lopni akkor az a játékos elkeseredik mert gyűjti a kiégett őskőveket erre jön egy portya és mind elvész. Akkor lehet hogy az a játékos feladja a játékot és törli magát egy ilyen hülyeség miatt.
Dátum: 2009.11.21. 11:20:22
Nem azt csak dukátért lehet megvenni az Aukciós ház menüben. Ha 1 évig gyűjtöd a dukátokat, akkor már lesz elég rá hogy meglegyen az a tekercs.
Dátum: 2009.11.21. 11:16:50
Lesz még ilyen Zarknod ébredése? Nagyon jó lenne! Élveztem, de én csak egy Transzplantációs fókuszt kaptam.
Dátum: 2009.07.23. 12:57:03
Jó csatlakozhatsz a Lordok szövetségébe. Két kérdésem van. Hanyas szintű vagy és mennyi a tulajdonságösszeged?
Dátum: 2009.07.23. 12:53:40
Csatlakozzatok a Lordok szövetségébe! Erős tagok, jó társaság, hangulat. Bátran lehet csatlakozni. Jelentkezés feltétele: 30 szint aktív legyél legalább egy nap egyszer nézd meg karaktered stb. többi a szövetségnél van kiírva. Felépített épületek:
Őrtorony 8.
Védőfal 8.
Gyakorlótér 6.
Aréna
Mágustorony 8.
Kémgömb
Katakombák
Átokpiramis 5.
Lélekpajzs 3.
Aurapajzs 4.
Palota 6.
Energiakristályosító 5.
Térkapu 5.
Kennel 6.
A Pusztítás Citadellája 5.
Katalizátor 11.
Kincseskamra 3.
Epikus emlékmű
A béke csarnoka 5.
Akadémia 9.
Bűvös kunyhó 1.
Oldal: 1