Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vejitto

Oldal: 1
Dátum: 2009.07.12. 15:17:39
Ki írta a Szeptember végén című verset?
William Shakespeare
Babits Mihály
Móra Ferenc
Ady Endre

... Ezt el se hiszem. Kíváncsi vagyok, hogy a kérdés feltevőjét meghúzták-e irodalomból. Kérem törölni.
Dátum: 2009.04.15. 21:31:54
Én úgy vettem észre, hogy magasabb szinten már kell egy-két nap cspgyűjtő szünetet beiktatni (addigra a portyázás már úgyis annyira lefullad, hogy nem feltétlenül talál az ember megfelelő célpontot; halkan jegyzem meg, nem is éri meg nagyon kutatni utána), és ha összegyűlt egy nagyobb adag, akkor egyszerre levadászni. Elementáris fúzió növelése ad plusz csp-t (elég 30. szintre, aztán rápakolni turbót napközben, amekkora épp van, hadd termelje a csp-t) és rövidíti a vadászat idejét. Tessék figyelembe venni, hogy amit leírok, azok csak saját észrevételek, 35+ szint környékén, prémtelenül és vadászatra beállva.

Első lépés , (ha nincs) tessék keresni egy jó szövetséget, lehetőleg olyat, ahol épülget felfelé az akadémia. Plusz, építésből jön a szerencse, ami néha a jobb irányba terelgeti a nagyonrandomot.

Hasonlóan érdemes felhúzni vadászós szakértelmeket, transzplantáció aztán mehet a spektrális manipuláció (70 a végcél, látványos javulást olyan 40+20 körül kezdtem el látni), visszafogott fejlődés (nem jó belerohanni az élmezőnybe, ha az ember nem akarja, hogy igen csúnyán elcsapkodják és napokag malmozzon 4-5 különböző kínzókamrában naponta), csapdakészítés (15 elég az elején, ha kell, turbózható) és vezetőkészség (legyen hely befogni állatot), lélekenergia sajtolás (szintén 30-ra elég, turbózható, érdemes legalább 20-ig húzni, mielőtt sajtolgatni próbálsz). Tulajdonságokat érdemes azutánra hagyni, amikor már jó az LE bevételed, és specializáció/ultraspecializációval gyorsan lehet rajtuk húzni (sokat szajkózzák fórumokon, hogy egészségre érdemes odafigyelni, mivel magasabb szinten hátrányba kerül, aki még mindig 1000kevés ÉP-kel rohangál).

A végére hagyható kényelmi szempontból a kronokompenzáció is, hogy ne kelljen egy-egy órákat várni a turbó átpakolásával (írtad, hogy nincs sok időd játszani), és egy idő után nem éri meg csp-t áldozni rá (sőt, megkockáztatom, hogy magas szinten egyáltalán nem éri meg). A többi (állatos szakértelmek, gyűlölet, stb.) egyéni ízlés dolga. Az építés még megemlíthető, a szövetségek általában megkövetelik a hetenkénti adót, ez (és még a manakonstrukció később) segít, hogy az elején kevesebb építésed is több legyen. Később úgyis kell bele pakolni, hogy legyen szerencse, de addigra remélhetőleg már meglesz a megfelelő LE bevétel hozzá.

Ennyi, elnézést, hogy kicsit hosszúra sikeredett. Ha van észrevétel, én is szívesen veszem, mert amit leírtam, az természetesen nem a 100% tuti, hogyan kell "végzeturazni".
Dátum: 2009.03.28. 10:17:44
Hány betűből áll ez a szó: cserekereskedelem?
14
24
16
15

A 16, mint jó válasz, helytelen, mivel a "cs" nem egy betű, hanem egy hang. A betű az, amit leírunk, a hang meg amit kiejtünk. A helyes válasz 17 lenne. Ezen felül primitív is a kérdés, nem csak rossz.
Dátum: 2009.03.22. 02:12:51
Kik lettek híresek a repülőjük által?
Kisato Suzuki
Béla bá
Mary Poppins
Write fivérek

Nem elég, hogy hülye válaszlehetőségek, még arra se vette a fáradtságot, hogy a WRIGHT fivérek nevét helyesen leírja.

És mert kötözködős hangulatomban vagyok.
Idézet: Apollonoid - 2009.03.21. 22:15:28
Plusz a Prisonbreaket emlékeim szerint egybe is írták...

Rosszul emlékszel.
Oldal: 1