Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Andrew89

Oldal: 1234
Dátum: 2009.06.15. 22:36:02
Idézet: Roseprincess - 2009.06.15. 22:22:42
Mi nem kell a rakott krumpliba?
tojás
kolbász
hagyma
krumpli

Az ilyen kérdéseket inkább hanyagolni kellene, mert ez is egy olyan étel, amit különböző tájakon különböző képen készítenek, felénk pl. szokás karikára vágott hagymát is tenni a rakott krumpliba...

Én is hagymával szeretem, mindig így készítem!

Ki lehetett vajon Lehel?
Talán kalandozó magyar hadak egyik vezére?
Talán kuruc felkelő?
Esetleg első magyar hűtőgépgyár megalapítója?
Mondjuk hangszerkészítő szabad iparműves?

Ez meg inkább no comment...


Anyám! Ez a kérdés még mindig bent van?!
Dátum: 2009.06.15. 22:31:44
Hanyadik Call of Duty- rész jöt ki PC-re 2008 végén?
1
5
2
4

Hányadik, jött... na meg kit érdekel? Lehet, hogy sokan szeretik a játékosok közül, speciel én is ismerem, de szerintem sokan nem, így számukra nemcsak hogy nem ismert, de teljesen érdektelen is.
Én szerepjátékos vagyok (lassan 10 éve), mégsem teszem fel a "legismertebb" (a többség számára viszont tök ismeretlen) címeket és azok szereplőit, részeinek számát kvízkérdésnek.
Egy szó mint száz: kéretik törölni. A kérdés írója pedig játék (de főleg kérdésfeltevés) helyett kotorja elő a nyelvtankönyvét és tanuljon sokat!
Dátum: 2009.06.15. 19:48:03
Ki írta a Világ szeme című könyvet?
Terry Goodkind
Wayne Chapman
Jeffrey Stone
Robert Jordan

Zsinórban a második kötelező... pont az előző után.
Dátum: 2009.06.15. 19:44:50
Melyik NEM G.P.Taylor regénye?
Égbolt-sárkány
Árnyak prófétája
Tersias
A látnok

Ki az a G. P. Taylor? Azt, hogy a regényeit sem ismerem, már csak a margóra jegyezném le. Hiába, nem volt kötelező olvasmány...
Dátum: 2009.06.15. 18:29:50
Mennyi az elektron tömege a proton és a neutron tömegéhez képest??
nagyobb
semekkora,nincs is ilyen
hatszor akkora
elhanyagolhatóan kicsi,1/1840

Kár érte a második, fantáziátlan válasz és a szintén második, fölösleges kérdőjel miatt.
Dátum: 2009.06.15. 18:26:07
Most kaptam:

Ki nem a Csk1 tagja a Csillagkapu nevű sorozatban?
Daniel Jackson
Jack O'Neil
Samanta Carter
Elisabeth Wier

Ezt mégis hányadik osztályban tanítják? Mert én valahogy a 8 általános iskolai, a 4 gimis és az eddigi 2 főiskolás évem során egyszer sem találkoztam vele! Egyébként is, kit érdekel? Törlés!
Dátum: 2009.06.15. 00:36:23
Idézet: Vaczakka - 2009.06.14. 23:36:29
Melyik világban játszol most?
1
3
2
4

"gratulálok" ehhez a kérdéshez. Kérném azonnali törlését.


Az ilyen kérdések feltevői sokat okulhatnának, ha olvasnák a fórumot, azon belül is a kvízkérdésekkel foglalkozó szekciókat. Mindegyik világ közös kérdésadatbázist használ, mint azt már "néhányan" leírták előttem. Viszont az ismétlés a tudás jó édes anyukája, hogy a gimis történelem tanáromat idézzem...
Dátum: 2009.06.15. 00:28:38
Azt látom, hogy nem magyar nyelvű a billentyűzeted, de szerintem figyelj a helyesírásra: ugyanazzal, kérdéssel. Mondatokat nagybetűvel kezdjük, és egyetlen kérdőjel is elég a végére, akármilyen mérges is vagy. Ezenkívül a fölösleges, valamint a hiányzó szóközök okozzák a gondot. Írásjelek elé (sem mondatközi, sem mondatvégi) nem teszünk szóközt. A többit pedig mutatom, hogyan kellene írni: (Rambo), (Mr. Bean). Habár a Mr. és a Dr. gubancos lehet, mert magyar szövegben leírva teszünk mellé pontot (Dr. House), angol szövegben viszont nem (Mr Bean). A játékosok egyik része elfogadná, a másik része nem. Ez azonban részletkérdés a szóközök használatának szemet szúró hibái mellett.
Oldal: 1234