Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cassy

Oldal: 1
Dátum: 2009.03.01. 13:19:48
hello! Háborút indított a szövetségem ellen a Rubibvörösök szövetség, de nem tudom őket támadni,mert azt írja ki, hogy nem támadhatom,mert ugyanabban a hordában vagyunk, de én megnéztem és nem ugyanabban a hordában vagyunk. Meg amúgyis ha ugyanabban a hordában lennénk akkor nem is hívhattak volna ki háborúra. Nem? Válaszoljatok légyszi hogy mit csináljak!
Bocsi,de ez a kérdés nekem pl. speciális lett volna,mert nemigazán szoktam foglalkozni az elektronikai cuccokkal. De ez csak megjegyzés.
Véleményt kérek,mert a kérdésemet ,,Rossz kérdés"- nek értékelték, mégpedig azért,mert valaki szerint nem egyértelműek a válaszok.
Tehát a kérdés:
A hiedelem szerint mi tartotta össze Déva várát?
cement
tégla
egy befalazott nő
ragasztó
Akik válaszoltak nekem azoknak köszönöm. cirip a kérdésem eredetileg is így nézett ki, de ha mégis te értékelted ,,Azonnal törölni"-re akkor sem haragszom,csak nem értettem,hogy miért volt rossz.
Véleményt kérek, mert a kérdésem ,,Azonnal törölni" értékelést kapott,pedig szerintem nem volt rossz.
Kérdés: Szerb húsz, Öt cseh 5 török + 5 görög az hány ember?
Válaszok: 15
45
10
35 (ez volt a jó)
Szóval légyszi mondjátok meg hogy miért kellett ezt ,,Azonnal törölni" .
Dátum: 2009.01.01. 19:58:56
Képzeljétek, tegnap kaptam 1 olyan kérdést,hogy:
Melyik város nem Somogy megyében van? És bejelöltem Győrt,és azt írta ki,hogy nem jó. Ilyen SÜSÜ-t,ki lehet ennyire buta,hogy azt se tudja,hogy Győr az GYŐR-Moson-Sopron megyébe van és NEM Somogyba!!!!!!
Dátum: 2008.12.31. 19:43:03
Köszi, hogy válaszoltatok!
Dátum: 2008.12.30. 12:54:55
Lenne 1 kérdésem,hátha tudjátok rá a választ. Szóval: Már a 4-es szinten van a csapdakészítés szakértelmem,és minden nap,legalább 1x-2x megyek vadászni 1óra 40percre,és még mindig nem fogtam be 1 állatot sem. Előre is köszi annak aki válaszol!
Oldal: 1