Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ariel

Dátum: 2015.02.22. 20:39:16
Szerintem sem a csatlóskristályokkal, sem a szövetségi medálokkal nincs semmi baj.

A csatlóskristályhoz hasonló tápot adó cuccokkal tele van a játék. A húsvéti tojás, a karácsonyi süti, a lélekkút kisütés ugyan ezt tudják, és van még ilyen bőven.
A szövetségi medálok adta bónusz is elenyésző. Nem tartom jó ötletnek csak azért korlátozni, mert passzív játékkal is megszerezhető. Pókokkal tele van a játék, de nem az a megoldás ellenük, hogy mindenkinek a játékát korlátozzuk, egyszerűen csak játszani kell, és ezek a passzív karakterek eltűnnek a környezetünkből.

A csatlósokkal viszint más a helyzet, brutál mennyiségű TÖ összeszedhető velük, és tévhit, hogy ez csak átmeneti +25 bónuszt jelent majd lényenként. A legutóbbi találkozón Miklós azzal jött elő, hogy tervben van, hogy a csatlósok további tápokat adnak majd 250-ik szint fölött is...
Dátum: 2015.02.22. 13:36:33
Sok tényező van még így is. A közelharc vs varázslat sebzések aránya, a támadás vs védelem, AF képességek, rezisztencia, stb.

Egy példa:
Ha magasabb szintű a klónom, bónuszt fog kapni támadásra. Könnyen előfordulhat, hogy ő simán eltalál engem, én viszont egy csomószor melléütök. Pláne ha a varázslata csökkenti a támadásomat és védelmemet, és nekem az a vari még csak el sem érhető.
És persze ott vannak az eltorzult klónok is, amik a másik 3 szövetség tagjait klónozzák, akiket vagy nagyon könnyű elverni, vagy nagyon nehéz.
Dátum: 2015.02.22. 12:57:30
Idézet: Quellon - 2015.02.22. 12:02:12
Nem kötözködök, komolyan érdekel, mert már sok helyről hallottam hasonlót, de nem sikerült rájönnöm mi okozza a problémáitok. Ha csak nem a szélsőséges fejlesztési irány a magas sebzések irányába. Erre nem elég a két szaki a klónok sebzéscsökkentésére? Vagy más a gond?

A klónok gyakorlatilag mindent másolnak, ráadásul nagyobb fegyvereik és varázslataik vannak. Szívósság öve, csatlósok, magas TÖ mind mind csak arra jó, hogy több sebzést kapj. A KH-s klónomtól 10k alatti sebzéseket kapok, a SZB klónomtól 60-90k körülieket. A tárgybónuszok jórésze is használhatatlan, LE szívás, rablásbónusz, kritikus ütés/varázslat stb, mert vagy semmi hatásuk nincs, vagy klónozzák az ellenfelek.
Ez a rendszer egyszerűen megfojtja a karakterfejlesztést: teljesen mindegy, hogyan fejlesztesz, a klónod lemásolja.
Dátum: 2015.02.21. 21:29:54
Az ősköves tárgyak is ezt tudják. Kőért veszel tulajdonságot. Az ősköves gyógyitalokkal LE-t spórolsz, tehát LE-t veszel. A lélekkút kisütésével LE-t veszel, és most már egyéb tápokat is. A csatlóseledel tp-t ad a csatlósoknak, ahogy a kristály is, ráadásul jóval többet. Ez is kőért tulajdonság.
Dátum: 2015.02.17. 23:11:55
Az ügyfélszolgálaton reklamáltam már a leállás miatt:

2015. Feb. 15. 22:29Ariel
Sziasztok!

Ma este ismét leállt a V1 szervere. Lassan már napi rendszerességgel elmondható, hogy problémák vannak az elérhetőséggel. Igazából már meg sem tudom mondani, hogy mióta megy ez a szenvedés, annyira természetessé vált, hogy lehal.

A legbosszantóbb viszont az, hogy sehol nem kommunikáljátok, hogy bármit is csinálnátok vele, hogy megszüntessétek a hibát, még csak annyit sem, hogy dolgoztok rajta...

Jó lenne, ha tájékoztatnátok a játékosokat a helyzetről, mert lassan mindenkinél elszakad a cérna.

Üdv,
Ariel


tegnap, 11:34István
Szia.

Sajnos ez azóta megy, hogy elköltöztettük a szervert. Próbáljuk kiküszöbölni a hibát, de ha nem megy, akkor máshová költöztetjük a szerverünket. Elnézést a kellemetlenségért.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető


tegnap, 21:55Ariel
Szia!

Az természetes, hogy nem várt hibák előfordulnak, akár olyan rendszerességgel is, mint ahogy azt most tapasztaljuk.
Viszont a helyzet kommunikációs oldalán még lenne mit csiszolni. A külső fórumra folyamatosan érkeznek az elégedetlenkedő kommentek az állandósult leállások miatt, viszont a ti oldalatokról semmiféle reakciót nem látni, ami azt az érzetet kelti, hogy ez szerintetek így rendben is van.
Nem gondolom, hogy sok időbe telne megemlíteni a fórumon is, hogy dolgoztok a hiba okainak feltárásán, és amennyiben nem sikerül orvosolni a dolgot, máshová költöztetitek a szervert.



ma, 09:16István
Szia.

Teljesen egyetértek veled, de ebben a kérdésben én nem vagyok kompetens. Miklós biztos ki fog irni valamit, ha ez a probléma kritikussá válik.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető


Összefoglalva: A probléma nem kritikus, és a zúgolódó tömeg sem akkora, hogy a fórumon említésre méltó lenne...
Dátum: 2015.02.17. 23:04:42
A wikin a taumaturgia leírásánál megtalálod annak hatását a varázslatok sebzésére, ahogy a smaragd horda sebzésbónusza és a kritikus varázslat hatása is fent van a wikin.
Ezekből könnyedén kiszámolhatod a varázslatod várható sebzését.
Dátum: 2015.02.09. 23:15:12
Nem csak a pechpont rendszer szorul felülvizsgálatra, de a szövetségi bajnoki óta a tárgyak nagy része is haszontalanná vált. Rablás bónusz kuka, lélekszívás kuka, tüskés bőr, aura sebzés kuka. A kábításon kívül kb. semminek nincs értelme a klónok ellen. Megnéztem, mindössze 3 olyan tárgyam van, ami magasabb a szintemnél, és ebből az egyik varázslat...
Dátum: 2015.02.03. 22:22:31
Nem szabad magadból, vagy a munkakörödből kiindulnod, ezt már én is megtapasztaltam a bőrömön. Ez itt egy játék, mások a felelősségek, mások a követelmények és elfogadható elvárások és az erőforrások is. Olyan bakikkal amik itt előfordulnak, egy autóipari cég milliárdokat bukna, és már az első évben lehúzhatná a rolót.

A gyakorlatban többször célravezető az, hogy egy kérdéses esetnél inkább logikusan végiggondolod a dolgot, minthogy az ügyfélszolgálatot kérdezed. Az átkozásnál is megtévesztő a szöveg, de napi 1 bizbasz begyűjtéséért leszervezgetni mindig a megátkozásokat nem logikus.

A minap én is reklamáltam, hogy a V6-os karakterem nem kapta meg azokat a relikviákat, amiket V1-en megvettem. Azt a választ kaptam, hogy ez nem bug, csak azok a relikviák járnak, amiket azóta vettem meg, hogy V6-ra regisztráltam. Ebben pl semmi logikát nem látok...
Aztán remélem azt is kiszámolod majd, hogy hány millió LE-t buksz azért, mert rohansz, ahelyett, hogy a maximumot hoznád ki a küldizésből
24 órán keresztül másfél perces ütemben kell tolnod a küldiket, és még azzal sem éred el az 1000-et.
Dátum: 2015.01.21. 20:32:50
Idézet: Offsboy - 2015.01.21. 20:18:54
Idézet: Ariel - 2015.01.21. 19:36:33
A szövetségi bajnoki óta minden elfogásból származó állatot fel lehet húzni 20-ik szintig csp túlcsordulás nélkül.

18TP-s állatfelszerelés és kellően sok megaesszencia nélkül is?


Legfeljebb vinni kell őket kaland csatákba és térkapuba is. De napi 4 állat sajtolása nem ördöngösség. Ha pedig mégis gyűlik némi csp, azt be lehet dobálni a Landragorba, vagy méginkább a Xenó háborúba.
Dátum: 2015.01.21. 19:36:33
A szövetségi bajnoki óta minden elfogásból származó állatot fel lehet húzni 20-ik szintig csp túlcsordulás nélkül.
Dátum: 2015.01.11. 21:05:20
V3-at elnézve, nem ez a fétis fogja felborítani az erőviszonyokat...
Dátum: 2015.01.11. 13:39:02
Idézet: Shutruk Nahhunte - 2015.01.11. 11:39:57
A lényegen nem változtat, ha nem akarsz lemaradni, és teljesen el esélytelenedni, akor végig szenveded.

Ha magas szinten a vadászatból befolyó alap LE, pontosabban ennek a 25%-a még komoly tényező a teljes LE bevételedben, akkor fétissel, vagy fétis nélkül, de a karaktered lemarad.
Ha a másodlagos pontszám nem az elfoglalt mezők száma lenne, hanem a győztes csaták száma, és csak harmadlagos lenne a mezők száma, akkor máris kompenzálódna az 1-2 fős szövik könnyű szervezéséből adódó előnye, ami az elsődleges pontszámba számít, a kevesebb nyert csaták miatt adódó hátránnyal, ami a másodlagos pontszámot adná.
Dátum: 2014.12.30. 17:21:39
Vagy egyszerűen csak a kastély nem működik...
Dátum: 2014.12.30. 14:30:46
Hmm, nálam a 4% 0,003-at jelentett a vadászós módszereddel. De ha ez igaz, akkor a kastélybónusz 0,069 pontot ad, ami marhaság, ha egy vadászat összesen 0,085-öt ad... Szóval valami nagyon nem stimmel...
Dátum: 2014.12.30. 14:21:35
Hát akkor vagy a rendszer kerekít hatalmasakat, vagy a képlet nem jó, vagy egyes bónuszok szorzóként és nem összegként vannak jelen...
Dátum: 2014.12.30. 14:12:43
Mondjuk az 5,54 AFP-t nem tudom, hogy számoltad ki a 4% bónusz mellé. Ha az AF = TP / (szint * 35) képletet használom és beleveszem az 1,1-es prémium bónuszt, akkor a szinted mellett nekem az jön ki, hogy havonta majnem 749 ezer TP-t szerzel, és 540 TP-t kapsz egy vadászatra...
Dátum: 2014.12.30. 13:22:18
8,28 AFP önmagában nem mond sokat. Tedd mellé, hogy a Roninban a kastély miatt ugyan ezekre a vadászatokra 190,44 AFP-t kapnál. A karácsonyi fétisből hamarosan jönni fog még 25,8 AFP, és ott van még a megaeszenciákból adódó bónusz, tárgybónuszok, stb. Szóval könnyen összejöhet a havi 230-250 AFP a bónuszokból, és így az a 8,28 már nem biztos, hogy olyan táp 15 relikviakuponért.