Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ariel

Dátum: 2009.06.05. 19:21:22
A sok kristálypont csak akkor durva táp, ha folyamatosan ugyan olyan arányban lehet beváltani. Ha folyamatosan nő a költség, akkor máris nem lehet akkora előnyre szert tenni.

Pl ha speckó, varázslatokba és ékszerekbe rakható fókuszkristályokat lehetne rajta vennni. Az első kristály 100 pontért, a második 200-ért, harmadik 300, stb.
Vagy kristálypontból növelhető szakértelmeknél 10,20,30 stb kristálypontért lehetne növelni.
Dátum: 2009.06.05. 18:40:50
Semmi gond, 100 ősköves óradíjban szívesen írok küldetéseket. De hogy még én gürizzek azért, hogy küldit írhassak nonszensz.
Dátum: 2009.06.05. 17:34:55
Abban mi a táp, hogy órákat tölthetek majd kalandok írásával, ahelyett, hogy a Beholder ezt megcsinálná helyettem ?

Akkor inkább vissza az egész, menjen a kukába a kristálypont és jöjjön vissza a 3 dukát küldetésenként...
Dátum: 2009.06.05. 17:13:47
A kristálypont most kb olyan mintha bevezetnénk a kvízpontot. Minden helyesen megválaszolt kvíz után kapsz 10 kvízpontot. 1000 kvízpontért feltehetsz egy kvízkérdést. Teljesen értelmetlen, hiszen a helyesen megválaszolt kvízek számolva vannak, és 100 jó válasz után feltehetsz egy kérdést. Minek a kristálypont, ha eleve számoljuk a teljesített küldetéseket ???

Kristálypontért kalandot írni - az utóbbi idők legrosszabb ötlete. Azért adok rá 1 pontot, mert nullát nem lehet...
Dátum: 2009.06.05. 16:00:20
Már a kvízkérdések rendberakása is elég nagy probléma, nagyon sok a hibás kérdés a játékban. Be akarjátok vezetni az angol változatot, plusz jönnek ezek a küldetések… Esélytelennek látom, hogy rendesen ellenőrizve legyenek a kvízek és a kalandok. Vagy vesztek fel még valakit aki csak ezzel fog foglalkozni? Ha túl sok az ismételhető küldi, akkor nem lesz kapacitás az ellenőrzésükre, ha pedig kevés, akkor gyakran ismétlődnek, és nem lesz értelme szöveget írni hozzá, hiszen max egy alkalommal olvassa őket az ember, akkor pedig fölösleges játékosoknak kiadni a munkát.

Egy kvízkérdést megírni nem sok idő, de egy kalandot összeállítani több óra is lehet. Ezek után ha lepontozzák a kalandot, joggal fog háborogni a készítője, hiszen tucatnyi ismétlődő küldetést csinált meg érte, majd pedig több órát foglalkozott a kaland összerakásával, eredménytelenül.
Eddig úgy volt beharangozva, hogy a kristálypont valami nagy táp lesz… Ehez képest egy lehetőséget ad, hogy dolgozhassak a Beholder KFT-nek, amit némi LE jutalommal honorálnak…

Van egy olyan érzésem, hogy amikor a kristálypont a játékba került, még semmi elképzelés nem volt arra, hogy mire legyen jó. Most született egy elképzelés, hogy a játékosok írjanak küldiket és hozzá lett csapva a kristálypont. Így semmi értelme az egésznek, totál fölösleges volt bevezetni a kristálypontot, hiszen a teljesített küldetések száma alapján is szabályozni lehetne, hogy ki milyen bonyolult küldiket rakhasson össze.
Csalódott vagyok és becsapva érzem magam...
Dátum: 2009.06.04. 21:41:57
Hát áprilisban a bajnokin még csúnyán elvertél, az biztos
Dátum: 2009.06.04. 16:14:49
Aki akarja, most is tudja szabályozni a morálra költendő LE mennyiségét. Ki lehet számolni, hogy mennyi LE kell a kívánt morál eléréséhez. A többletet pedig serényen be lehet építeni a szövibe:)
Több állatnál macerás, de megoldható.
Dátum: 2009.06.04. 16:09:06
"Kevesebbet sebzodik a karakter es az allat is."

Ez nem előny a "varázsló" karakter számára, hiszen mindenkit egyformán érint.
Dátum: 2009.06.04. 15:47:26
Miután én 3 hét alatt egyet találtam összesen, úgy döntöttem, hogy fel sem veszem a küldit.
Dátum: 2009.06.04. 15:36:13
Másik alternatíva lehet az állatok regenerációja harc közben. Ezzel az ügyesebbek még pluszban is kihozhatnák az állatukat csatából, és nem kellene az állatsebzős küldiket sem módosítani.
Dátum: 2009.06.04. 15:26:43
Szerintem ez a szakértelem nem az állatok sebződését csökkentené csak, hanem magát a varázslatét.
Az állat sebződésének csökkentésére ott a vastagbőr, csak kicsit módosítani kellene. Vagy ott a bűvös kunyhó, aminek meg lehetne növelni a maximális szintjét. Nem kellene hozzá újabb akadémiai szint, csak pár apró módosítás.
Dátum: 2009.06.04. 14:34:12
"nem éri sem hátrány, sem előny a "varázsló" karikat"

Pár hátrány ami hirtelen eszembe jut:

- csökken a kivégzés esélye a varázslat körben.
- csökkenhet a sebzéskülönbség varázslat körben. Pl. ha a varázslat kör eredménye eddig 600:200 volt, az 300-as varázslat elnyelés után már csak 300:0 lesz, tehát a 400 különbség 300-ra csökkent.

Pár előny :

- nem találtam, de biztos van
Dátum: 2009.06.04. 13:17:34
Ez az a küldetés amit nemcsak nem éri meg teljesíteni, de fölösleges is. Mivel a normál küldik száma véges, így nem nagy hátrány ha beragad, ki lehet kerülni. Mire végez vele az ember, megcsinálhat 15-20 ismétlődő küldit, ami nem csak több LE de dukát és kristálypont is jár érte.
Dátum: 2009.06.04. 13:05:48
A legtisztább az lenne, ha Miklós és Baraty is kapna egy-egy karit a kristályhordából. Csak egy hetet kellene rendesen játszaniuk a karakterekkel, máris születne megoldás.
Dátum: 2009.06.04. 12:47:15
Ha ilyen ütemben haladunk tovább, akkor még kb 3 hónap mire Sharpa meg tudja venni. Addigra bőven 300 fölötti taumaturgiával fogunk rohangálni és ötezres kritikusokat fogunk lövöldözni.
Dátum: 2009.06.04. 12:20:05
Mindannyian a kataklizma áldozatai vagyunk… Hiába elérhető már sokunknál a következő ősköves varázslat, valahogy mégis kevesen veszik meg. Talán pont az az egyik visszatartó ok, hogy a kataklizmával több borsot törhet az ember az ellenfél orra alá.
Dátum: 2009.06.04. 11:18:42
Valóban nem egyszerű az állatokat menedzselni. A kristályhorda két nap alatt több mint 5000 ép sebzést nyomott az állataimba, és csak az mentette meg őket, hogy pont jött egy szintlépés a harmadik nap előtt. Ha a következő támadásuk elhúzódik, mindenki komoly bajban lesz.
Dátum: 2009.06.04. 10:20:09
Igen, ezt olvastam, de azt nem tudom hány szövi kapitulált, és ki volt az utolsó aki hadüzenetet és citadellát is kapott. Olyan hamar visszabújtak a katakombákba, hogy amikor eltűntek a portyalistámból azt hittem valami bugos… De a 3 nap abból a szempontból szerencsés volt, hogy ennyi idő nem volt elég ahoz, hogy több tucatnyi szövetséget is megtámadjanak és citadellázzanak.
Dátum: 2009.06.04. 09:54:04
100 csp-ből 14000 LE a bónusz. De mivel naponta én is csak 50 csp-t kapok (amiből 46 csp-re kapok bónuszt), így napi szinten 7000 LE...
Dátum: 2009.06.04. 09:50:08
Olyan mélyre azért csak nem nyúlt le a KH , hogy manakonstrukció nélküli szöviket citadellázzon.