Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ariel

Dátum: 2016.03.01. 20:56:26
Lehet éveken át lelkesen és szorgalmasan hidat építeni, és kétségtelenül szar érzés, ha az első gyalogos alatt összeomlik az egész. Az a baj, hogy ráengedtük a gyalogost, vagy az, hogy ennyi ideig tartott, míg kiderült? Esetleg jobb lett volna, ha marad csak a hídépítés gyalogosok nélkül?
Dátum: 2016.03.01. 20:08:48
Nem tudom elképzelni, hogy jónak számító karakterrel ne lehetne végigcsinálni az eventet... Azt már könnyebb elhinnem, hogy a karaktert a gazdája "túlértékeli", mert a közvetlen környezetében még gyengébb karakterek vannak. Lehet, hogy a karakter kiskirály 150-ik szinten és akár 4-5 szint távolságban mindenkit ver, miközben egyébként 15 szinttel lejjebb az átlag karinak is nagyobb a TÖ-je.
Nem mondom, hogy maradjon így az event, mert frusztráló tud lenni, ha elakad az ember, de ha valami, hát akkor ezek a szörnyek mércét adnak a karakter "jóságát" illetően, legalábbis magas szinten.
Dátum: 2016.02.27. 12:53:53
Vegyél, és ha nem úgy működik, ahogy kellene, akkor megreklamálod az ügyfélszolgálaton és kijavítják.
Dátum: 2016.02.25. 21:03:26
Számít, hogy miért tudja? Szerintem nem. A passzív képessége semmivel sem szarabb, mint átlagban a többinek. Nem véletlenül készült el a végzet bronz fétise, és az upgrade-ek, valamivel fel kellett hozni a sok szar képességet.
Dátum: 2016.02.25. 19:49:43
Egyszerűsítsük a dolgot. 4-es összesített kincskeresést akarsz. Egy csatlóssal ez 1+2+3+4 mytokronitba kerül. Két csatlóssal pedig 1+2+1+2 mytokronitba. 10 vs 6.
Dátum: 2016.02.25. 15:16:18
A sárgára is hat, csak másképp. Egyel több csatlósod van, így kisebb kincskeresés szaki is elég nekik, hogy az adott hatást elérje. Gyakorlatilag nem több sárgát kapsz, hanem kevesebb sárga kell az adott mennyiségű asztrális kincs megtalálásához.

Semmivel sem gyengébb ez a képesség, mint az eddigiek átlaga, nem értem, mi ez a hőbörgés.
Dátum: 2016.02.19. 20:35:34
Nekem speciel egyik sem esik...
Dátum: 2016.02.19. 13:34:38
Tengernyi nincs ugyan, de azért annyi bőven akad, hogy rögtön 250-re toljak egy csatlóst.
Dátum: 2016.02.19. 12:28:10
Idézet: Offsboy - 2016.02.19. 08:30:08
Nem mellesleg végeztem egy számolást LE/TP-re, hát nem semmi mennyire megérős az event (nem is akarjátok szerintem tudni...)

Hozzáadtad a fétist is, ami már az átvételt követő percben egy 250-es csatlós nyakában lóg +175TÖ-t adva?
Mintha minden csp +1 TÖ-t adna...
Dátum: 2016.02.12. 22:06:21
Szerintem inkább olyan kérdéseken agyalj, amiken elhasalhat az event, amikre a játékvezetés szerinted nem gondolt. A szabályokra pedig magadtól is nagyon hamar rájössz majd.
Dátum: 2016.02.12. 21:06:03
Ezekre a kérdésekre szerintem az indulást követő két órában választ kapsz. Mindössze annyit kell tenned, hogy nem csapsz bele a lecsóba az első percben
Dátum: 2016.02.12. 15:17:35
Rosszul látod, nem megszivatva vannak, hanem egy tervezési hiba tovább burjánzása lett megelőzve.
Akkor legyen borotva. A megoldás szerintem nem az, hogy a zselét lehessen borotvára váltani, hanem az, hogy több helyen/gyakrabban lehessen borotvát szerezni.
Ha veszel valamit, és mellé ajándékba többek között hajzselét és fésűt is kapsz, amivel már a vásárlást megelőzően is tisztában voltál, nem mész vissza utólag reklamálni, hogy a fésű és a zselé helyett egy marék szotyit adjanak, mert annak több hasznát veszed.
Dátum: 2016.02.09. 12:47:46
Rosszul látod. A játékvezetés oldaláról azért nincs, mert önszorgalomból nem csinálnak, miközben ezer dologgal el vannak maradva. Az pedig szerintem igen komoly érv amellett, hogy ne is legyenek újak, hogy a játékosok nem is kérték, hogy legyenek. Ha valaki hiányolta volna az elmúlt évben, nyilván jelezte volna. De biztos lesz majd, akinek kellenek új varázslatok, és akkor nyomni fogja a témát. Én nem vagyok a magam ellensége, nekem nem kellenek új varázslatok. Még őskövet is spórolok vele
Az ősi templomi pálca nem jutalom, hanem ajándék. Ahogy a torta is az, aminek pl én nem veszem semmi hasznát. De mégsem jövök azzal, hogy de ratyi, adjanak helyette karácsomyi sütit. Az ősi templomi pálca neve megtévesztő, mert többet remél tőle az ember. Baraty biztos szívesen átnevezi és akkor megszűnik a belső kényszer egyesekben, hogy a templomi pálcához hasonlítgassák.

U.i.: nem mondanám, hogy haszontalan, tegnap spóroltam vele több mint 100k LE-t.
Dátum: 2016.02.09. 12:23:32
Hogy mennyivel lenne nehezebb az epikus ölés? Sokkal! Nem azoknak akik 15 perc alatt végeznek egy 700-as epikussal, hanem azoknak, akik mondjuk egy órán át csapkodják a 400-as szörnyet. Hány éve is jutottunk el azokhoz az epikusokhoz, ahol maxolt a varázslat szintje, 4-5? Egy 100-as karakternek nincs is annyi max ép-je, hogy egy 400-as varázslatot túléljen.
A játékvezetőnek természetes, hogy vége van 261-nél, ahogy minden más tárgynál is természetes volt. A játékosoknak is úgy tűnik, hogy az, hiszen senki sem akarja szivatni magát.

A sebzéseket hasonlítsd a közelharchoz. Ott sem a fegyver alapsebzése határozza meg, hogy mennyit sebzel. Minél magasabb szintű vagy, annál kevesebbet számít, elértéktelenítve a kritikus ütést is. Az elnyelés is folyamatosan nő, a fegyver alap sebzése nem kompenzálja azt. Ez a varázslatoknál annyiban más, hogy legalább a kritikus varinak megmarad az értelme. Varázslattal még mindig könnyebb sokat sebezni, mint közelharcban.
Dátum: 2016.02.09. 08:44:42
Minden, ami hiányzott, már 200-220-ik szint környékén kifogyott, varázslatokból már 4-5 éve megvan a 261-ik szint. Hogy miért nem lett "megreklamálva"? Hát mert az epikusok is használják a varázslatokat, és nincs az a marha, aki saját magát szivatná mondjuk 400-ik szintű, félmillió ép-t sebző, -500 támadást adó varikkal...
Dátum: 2016.02.06. 19:20:38
Az univerzum ládikója a VU kaparós sorsjegye, lehet izgulni rajta, hogy nyersz-e valamit, de ennyi.
Dátum: 2016.02.04. 19:57:37
Ha tisztában vagy azzal, hogy katasztrofális a helyesírásod, és megtanulni nem akarsz, legalább használj ellenőrző programot.
Egyszerűen nem lehet komolyan venni, még akkor sem, ha egyébként okosat mondasz, mert fájdalmas olvasni a mondataidat.