Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Titanilla

Oldal: 1
Dátum: 2008.12.11. 19:11:21
Olyan kérdés pedig egyszerűen nem létezik, amire mindenki tudja a választ
Dátum: 2008.12.11. 19:10:48
Viszont az sem az én hibám szerintem, h nem tudnak utána járni (pedig a lehetőség mindenki számára adott)... Vannak sokkal érdekesebb kérdések is, amikre még kevesebben tudják a választ, mégis azután válnak rossz kérdésekké, h nem tud a 75 % válaszolni rá, nem pedig előre. Az o.k. lenne, ha sehol nem lehetne megtalálni, vagy órákig tartana megkeresni, de szerintem nem így van. Akkor is hibásnak kellene ítélni, ha vmit elírtam volna, vagy tényleg olyan dolgot kérdeztem volna, ami nem egyértelmű, de ez már nem az első ilyen eset volt. Nem akarok kukacoskodni, de azért tényleg bosszantó, h a megasztáros, meg hasonló kérdések pár perc alatt bekerülnek, a játékkal kapcsolatosak meg kiesnek, és nem is tehetek fel helyette új kérdést... Vagy kellene helyette új lehetőséget adni ilyenkor, vagy nem tudom, de ez így nem fair.
Dátum: 2008.12.11. 18:11:34
Jó, ez ok, csak tudod pl az is tudhatja, aki fejleszti a szakértelmeket...

Amúgy így, h 100 helyes választ kell adni egy kérdésfeltevésig, meg ez lett volna spec a küldim is, elég kiszúrás, h egy ember tudatlansága miatt esek el kb 6-700 LE-tól, ami azért alacsony szinten nagyon jól tud jönni
Dátum: 2008.12.11. 17:46:12
Hányadik szintig növelhető a tanulás (szakértelem) akadémia nélkül?

10
15
20
30

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ez szerintetek miért rossz kérdés? A játékhoz kapcsolódik és bárki utána nézhet szerintem...
Oldal: 1