Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szállitó

Oldal: 1
Dátum: 2009.04.05. 15:36:02
Sziasztok!

Azon játékosok jelentkezését várom, akik a szeretnék teljesíteni a: másodlagos támadás során öld meg az ellenfeled állatát című küldetést!!!!!! Én nem vagyok barbár, és gerinctelen sem, ezért előzetes egyeztetéssel próbálom teljesíteni ezt a küldetést. Az én egyik állatom fel van készítve, ( életerő 1) tehát 1 támadással elméletileg teljesíthető. Viszont én is szeretném teljesíteni, ezért ezt visszafelé is elvárom tőled!!!!! Velem egy szintű, vagy 2-3 szinttel alacsonyabb játékosok jelentkezését várom!

Keressetek bátran!
Karakterem: szállító
Regisztrációs hely: 2 világ!!!!!!!!!

További jó játékot mindenkinek!

szállító
Dátum: 2009.04.05. 07:36:32
Sziasztok!

Azon játékosok jelentkezését várom, akik a szeretnék teljesíteni a: másodlagos támadás során öld meg az ellenfeled állatát című küldetést!!!!!! Én nem vagyok barbár, és gerinctelen sem, ezért előzetes egyeztetéssel próbálom teljesíteni ezt a küldetést. Az én egyik állatom fel van készítve, ( életerő 1) tehát 1 támadással elméletileg teljesíthető. Viszont én is szeretném teljesíteni, ezért ezt visszafelé is elvárom tőled!!!!! Velem egy szintű, vagy 2-3 szinttel alacsonyabb játékosok jelentkezését várom!

Keressetek bátran!
További jó játékot mindenkinek!

szállító
Dátum: 2008.12.03. 22:38:17
Üdv!

Az előbb ezt a kvizkérdést kaptam:
Melyik a világ leghosszabb folyója?
-Duna
-Jangce
-Mississippi
-Nilus

A tudósok szerint az Amazonas a világ leghosszabb folyója, tehát a helyes válasz nincs a felsoroltak között.

Üdvözlettel

Szállitó
Oldal: 1