Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Danone

Oldal: 12
Phobos és Deimos: AZ, hogy egy kellemes eszmecsere keveredett belőle, már megért egy rossz kérdés jelölest Köszi!
Bocsánat, rossz helyre tettem a postomat, beteszem ide:

A Mars két holdja a Phobos és Deimos. Miről kapták a nevüket?

A Phobos és Deimos sima írott sorszámokat (14 és 18) jelent.
A két görög testvérpárról, akik felfedezték.
Két lóról kapták, akik a mítosz szerint Marsnak a harci szekerét húzták*
Sehonnan, fantázianevek.

Ezzel a kérdéssel mi volt a gond? Csak hogy tanuljak belőle...
Nem értem tulajdonképpen a játékosok az első bírálók, vagy a fejltesztők? Utóbbinál várnék érdemi választ
Dátum: 2008.12.25. 17:28:10
Pedig az egyik legjobb kérdésem lett volna :S, és még érdekes is Szerintem az a legjobb kérdés, amit ha nem is tud az ember, de inspirálja arra, hogy művelődjön
Dátum: 2008.12.25. 17:09:50
A Mars két holdja a Phobos és Deimos. Miről kapták a nevüket?

A Phobos és Deimos sima írott sorszámokat (14 és 18) jelent.
A két görög testvérpárról, akik felfedezték.
Két lóról kapták, akik a mítosz szerint Marsnak a harci szekerét húzták*
Sehonnan, fantázianevek.

Ezzel a kérdéssel mi volt a gond? Csak hogy tanuljak belőle...
Az alábbiak közül melyik NEM magyar találmány?

Szintetikus vér (művér)
Sakkozógép
Aszpirin*
Hologram

Ööö, hát szívesen megmagyaráznám, de úgy gondolom felesleges, mert max. 2 perc alatt utána lehet nézni. (ajánlom mindenkinek, igyekeztem érdekes találmányokat beletenni) Az ilyen kérdéseknek pont ez a lényege, hogy az ember TANULJON. És őszintén bevallom jobban szeretek ilyeneket tanulni, mintsem hogy xy keleti rajzfilmnek milyen szereplői vannak, stb Ha arrafele megy az egész, hogy az olyan kérdések maradnak meg, amik ész /ÉSVAGY/ ráfordítás nélkül 2mp alatt meg lehet válaszolni, akkor ebből az következik, hogy egyre romlani fog a kérdések színvonala... Ki fognak esni a műveltséget, illetve logikát igénylő feladatok nagy része, és ez szvsz szomorú; bár lehet hogy szimplán túl sokat várok tőle.

Kicsoda/Micsoda Kis Pippin?

hobbit
varázsló
király*
terrier fajta (kutya)
A kérdésre eddig 12 jó és 21 rossz válasz érkezett.

Ez is ki fog, comment ugyanaz mint előbbihez... :/ Segítségképpen: http://hu.wikipedia.org/wiki/Kis_Pippin
Kiváncsi lennék hányan nézték hobbitnak
Oldal: 12