Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bence333

Oldal: 1
Dátum: 2010.11.24. 20:17:17
Elvileg december 3., péntek lenne a következő a sorba.
Az a baj, hogy nagyon nehéz olyan kérdést feltenni amire mindenki tudja a választ... Majdnem bármilyen kérdést feltehetsz 10-ből 1 nem fogja tudni rá a választ. És akkor számára már speciális...
Szerintem valami témakört kéne behatárolni miből lehet kvízeket írni és milyeneket.
Az elején jól működő kvíz rendszer sajna mára befulladt. Szerintem ehhez kéne valami reform...
Dátum: 2010.01.21. 21:27:58
Ez két dologra lenne jó, ha bevezetnék Miklósék:
1. Mindenkinek a célja lenne magas szintű karaktereket szerezni a szövetségbe vagy ösztönözni a karaktereiket, hogy lépjenek szintet.
Vagyis ez a fejlesztés mindenképpen a PÓK-ek ellen és PÓK-ből álló szövetségek ellen.
2. Nem kéne annyit taktikázni hiszen lehet akármennyi kicsi szintű karakter a szövetségbe, ha egy 50-60 körüli játékos egy varázslattal legyőzi és esélye sincs besebezni...
Vagyis az eddig is csekély taktikázási lehetőséget is elvennék tőlünk...
Ez a két indok alapján én nagyon rossznak tartom ezt a fejlesztést... A háború reformba esetleg lehetne valami, de ennyire drasztikus lépéseket szerintem nem kéne tenni...
Idézet: Szabinho - 2009.08.18. 09:53:19
Ez azt hiszem "Felhasználási feltételek megsértése" topic, és nem "szövetségi háborúk"...


Tudod úgy indult, hogy a Cullinan Diamonds Warrior csal. Mostanra ide eljutott ez a téma.
Oldal: 1