Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2010.07.23. 14:30:02
Akkor sorban:

1;csapdakészítés szaki 3as tanulás, esély vadászat közben állat befogásra
2;idomítás szaki 4es tanulás, hogy beidomítsad és utána kövessen téged a harcban
3;vezetőkészség szaki 7es tanulás, hogy több állatot is befoghass

bővebben: http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek
Dátum: 2010.07.23. 13:20:06
Prémiumosokat nem zárolnak.

De mire készülsz?
Dátum: 2010.07.23. 10:53:32
A saját megosztottjaimat hogyan tudom a megosztásból törölni?
Dátum: 2010.07.23. 10:50:33
Dátum: 2010.07.23. 10:07:34
Áhh én nem vagyok olyan. Csak látom lelki szemeim előtt, mikor felhúzott szinguval utolérem Kocost, elkapom kukás cuccban, mert egyszer úgy dönt, hogy felölti magára azt, én ezt az egy pillanatot kihasználom, lerabolom és utána boldog boldogtalannak ezt mutogatom és valaki törli.
Dátum: 2010.07.23. 10:00:37
Ott a törlés az archívumból gomb. Akkor ha mutogatom a csatákat azt más tudja törölni?
Dátum: 2010.07.23. 00:11:28
Neked találták ki az elementáris fúzió szakértelmet és a prémtagságot.
Dátum: 2010.07.22. 21:30:40
Akkor az most kedvet kaphat hozzá. Vagy esetleg nézhetné, hogy 25-30 nappal ezelőtt sütöttem-é kutat és akkor.
Dátum: 2010.07.22. 20:56:22
Nem lehetne egy olyat, hogy világítson az Egyéb gomb ha süthetem a kutat? Vagy esetleg egy számláló is jó lenne.
Dátum: 2010.07.22. 20:46:26
6 jel, ami arra utal, hogy rohadt meleg van:

1. Stohl András vizet iszik.
2. A pizza futár nyers tésztával indul hozzánk, de sülttel érkezik.
3. Volt BKV-s vezetők maguktól mennek a hűvösre.
4. A vietnámi fűtermesztők panaszkodnak, hogy elszárad a termés.
5. Nincs ötödik jel mert rohadt meleg van.
6. A lányok az útszélén fél áron dolgoznak, ha légkondis a kocsi.

6 jel, ami arra utal, hogy túlzásba vitted a fesztiválozást ezen a nyáron:

1. Van egy új tetkód, Manci, de nem tudod ki az, a Manci!
2. Van egy új, Feri tetkód is.
3. Az irodában a fikusz mögé jársz vécézni
4. A háziorvosod szerint kialakult nálad az ún. karszalag könyök
5. Szex közben is azt kiabálod; vissza, vissza!
6. Ikreid születtek és úgy hívod őket; Toi és Toi

6 jel, ami arra utal, hogy a feleséged orosz kémnő:

1. Ha pakol a mosógépbe, mindig ezt hallod: küldöm a jelentést!
2. Amikor azt kérdezed, mi lesz a vacsora, azt feleli: ez szigorúan bizalmas!
3. A derekán van egy Lenin tetkó.
4. Jár neki a Kémnők Lapja!
5. Egyik este lemegy a közértbe, mert elfogyott a polónium.
6. A szeretőd szakít veled mert, megkereste a KGB

6 jó dolog abban, ha 10 évig egy halottal laksz:

1. Soha nem kell megkérdezned: van itthon valaki?
2. Rendelhetsz családi pizzát, és meg is eheted az egészet.
3. Soha nem kell azon gondolkodnod, vajon a konyhából jön ez a szag?
4. Ha szombat délben magadhoz térsz, egy pénteki buli után, van, aki rosszabbul néz ki, mint te.
5. ha a hülye szomszédod zajong, átkiabálhatsz, hogy: héjj itt egy halott is lakik!
6. Jobb, mint ha húsz évig laknál vele.
Dátum: 2010.07.22. 16:16:31
Vagy kimásolod a linket és elküldöd akinek akarod. A barátaim a téren már régóta várják, hogy megmutathassam ezeket nekik. Köszi.
Dátum: 2010.07.22. 15:14:20
Jó a wiki, meg használom is ezerrel, de most jobb lenne az állatoknál vagy a labor leírásánál konkrétan odaírni, hogy milyen eszenciák vannak, azokból mit lehet csinálni és meddig, ha nem lesem a fórumot az új infók után tudatlan maradok. Állatfelszerelésnél oké, hogy a gradulátumok kategória szerint mások, de ettől még nem tudom, hogy az egyes kategóriákba mik tartoznak, ahogy azt sem, hogy ha összevárom egy kategória összes eszenciáját abból mit tudok varázsolni. Egyszerű érthető konkrét infók kellenek a játékosoknak, nem árnyalt leírás.
Dátum: 2010.07.21. 15:59:38
Aham, ez alapján ha beír nekem Baraty most 100milla LE-t, azt is lehet? Ezzel sem ártok senkinek. És én örülnék neki, meg 34 másik ember a szöviben, mert megígérem, hogy a felét beépítem. Vagyunk már elegen rá? Ez már soknak számat? És kb. fél perc

(komolytalan voltam, nah:D)
Dátum: 2010.07.21. 15:43:36
Tudom, csak voltam a néma másik oldalon és tudom milyen érzés. És tudom, hogy lehet ellene védekezni, úgyhogy nincs szükség arra, hogy az okozók bármilyen fejlesztést is kérjenek ennek kivédésére.

Nem megakadályozni Kocos, csak álszentnek tűnik, ez a nagyfokú érzékenység az ellenfél állataival szemben. Ha azért van másodlagosa, hogy a felülről jövő támadókat bántsa, ők ugyanúgy jönnek, ha nem x akkor jön y.
Dátum: 2010.07.21. 15:33:35
Ez egy fórum, ahol mindenki leírhatja a véleményét a felmerült fejlesztési ötletekről, engedtessék már meg, hogy a lehetséges ellenvetéseimet leírjam. Vagy csak bólogatni szabad rá?

Offs a baj az, hogy most is lehet védekezni ellene, vastagbőr, sebgyógy, vagy tényleg menj vakfénnyel vagy felejtsd le, fölöslegesnek találom és nincs szükség rá, mikor ez okozza az ellenfeleiteknek a legkisebb problémát.

Hány embernek jelent ez igazán problémát hármótokon kívül?

Anno Szemét Állat nyírta ki folyamat a dögömet, mentem sírni Mikihez? Nem húztam a sebgyógyon? A lehetőségek benne vannak a játékban.

Jah, hogy azt fel is kell húzni, de a rávaló meg már nálatok van?

Az egész téma túl van bonyolítva és az értelmes fejlesztéseken kellene agyalni.
Dátum: 2010.07.21. 13:45:20
Látom, de nem baj, kikívánkozott. Eddig sem foglalkoztatott a pontom.

Darah, nem az 1órás fejlesztéssel van bajom, Baraty csinálja nem én. Azzal van, ahogy megvan magyarázva, hogy erre miért van szükség és milyen sok embernek van erre szüksége. És ez milyen égetően fontos abból a szempontból is, hogy megállítsuk a törlési lavinát. Maximuss is biztos azért törölt, mert valaki kinyírta az állatait.
Dátum: 2010.07.21. 13:24:09
Darah, ez nekem kicsit álszent dolognak tűnik, hogy ott a magas másodlagos, de jajj szegény nyomoronc 5.6-8 szinttel alattam levőnek sajnálom a dögjeit, igaz, hogy lesebzem az épjét -6000be és elhozok tőle 60.k LE-t, de legalább a dögjeit meghagyom, mert szegény olyan kis nyomoronc. Ki töröl előbb akit folyamat lerabolnak vagy akinek pihen a dögje 12órát? Nehogymár ez létfontosságú legyen. Nem kell megtámadni vagy menjen vakfénnyel vagy felejtse le. És ez nem egy sokakat érintő probléma, pár embert "zavar", hogy sebzi a gyengék állatait is. A többiek letudják ezt rendezni magukban. Nem mindenki csinál ebből lelkiismereti kérdést.

Offsboy, ha lerabolsz valakit 100k-val, örülsz neki ugye? Mé' ne örülnél én is örülnék neki, mindenki örülne neki. Gondolj bele a vesztett fél helyzetébe, ott van -100al, a dögje sértetlen. Vigasz ez neki? Nekem nem lenne, hol a lópikulában érdekelne a dögöm, mikor épp elvittek, a ti szinteteken gondolkodva sacper egy komplett felszerelés és a fertő árát.

Solaris a szent, a béke követe, ne támadd a kicsi védtelen végzeturakat.

Kérdezzétek meg azokat, akiket leraboltok és az állataikat is kinyírjátok, hogy melyik mennyire hatotta meg őket. Az állatok 12óra múlva felélednek ám, nem kell újat idomítani olyankor.
Azt vettem észre, lehet ez csak az én fejemben van, hogy a kvízadminok azt fogadják el, amelyik kérdésnél a válaszlehetőségek közül akármelyik lehetne a jó válasz. Ha írsz 4 db magyar animációs rövidfilmet, nagyobb eséllyel fogadják el, szerintem.
Dátum: 2010.07.20. 21:23:38
Igen és tényleg jó érzés volt, még akkor is ha addigra a félelemtől már bekékültem.
Dátum: 2010.07.20. 20:33:33
Sztem is megerte nektek, aki mast mond...
... arra ne hallgassatok!
2,5 millio LE pedig rengeteg. Ket kezemen se tudom megszamolni.


Ezt én annak vettem...