Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2010.11.10. 19:24:38
Nem mert az olyan, mintha minden csphez tartozó kérdésre válaszoltál volna. Ha 1csphez tartozó kérdésre helyesen válaszoltál van esélyed.
Mire az összes jelölt filmet megnézed, épp vége lesz.


Kedvenc író, Tolkien. Kedvenc dal:Concerning Hobbits, Kedvenc nyelv: tünde. Kedvenc mitológiai alak: Elf.

vagy ez: http://www.youtube.com/watch?v=9Vetg_e5fJQ
Így legalább már korán kihullik a Falun. Avidéki labirintusok híveinek fölösleges abban a tévhitben ringatniuk magukat, hogy esélyes a győzelemre.
Dátum: 2010.11.10. 17:00:09
Szabályok: Térképdarabot akkor találhatsz, ha egy vadászat során helyesen válaszolsz egy kvízkérdésre, vagy ha portyázás ill. kihívás során győzöl, és persze előtte csatlakoztál már egy lélekkufárhoz.


Az event leirásában van. Ovisokat miért engednek játszani, legalább első osztály legyen a határ mikor már tudnak olvasni.
Dátum: 2010.11.10. 14:12:14
Mert? Múltkor a speccesek nyertek, ők most valószínüleg szakira mennek, így a szakis fog nyerni.
Dátum: 2010.11.10. 14:02:12
Hordaváltás és gyere.
Dátum: 2010.11.10. 13:33:41
Áhh ilyen gyorsan nem tud ő reagálni. Épp a kufárnál van másodállásban a pálcákat osztogatja a burzsuj végzeturaknak.
Dátum: 2010.11.10. 13:25:45
Nincs elírva.
A Spartacus a Kubrick vagy a Visnjic-féle? Mindkettő jó,de Kovac doktor jobban bejött.
Dátum: 2010.11.10. 00:15:43
Ejj, egyszer nekem írnának itt ilyen szépeket.

Kocos, nem az új feltételekkel nem.
Dátum: 2010.11.09. 20:45:30
Nem ez úgy néz ki, hogy nyerek egy autót, amire azt mondták életem végéig ingyen lesz a benzin meg minden. Két év múlva kopogtatnak, hogy bocsi, ez így nem ér, a szomszéd morci, mert neked így megmarad a pénz és vehetsz plazma tv-t, ezért mától vedd a benzint, meg fizesd az ajándék autó részleteit. Ebből következik, hogy ha előre tudom, hogy ez lesz a nyeremény nem játszok. Ez is nagyon kicsavart?
Dátum: 2010.11.09. 20:15:46
Akkor mi lenne ha heti 6 őskőért lehetne hűség zálogát használni. Vagy bármi más relikviát? Egyik nap azért megy a sírás, hogy egyenkarakterek vannak, másnap meg azért, mert nem kapja meg ugyanazt mindenki. Férfiak...
Dátum: 2010.11.09. 18:43:16
Nincs értelme a relikviáknak. Valakinek elkezdi szúrni a szemét és valamilyen úton módon elintézik, hogy mindenki hozzájusson ahhoz amit a relikvia ad. Nem kell egyszerűsíteni, nem kell mindenkinek ilyennel rendelkezni. Ők nem csak attól a plusz csptől lettek jók, hanem attól (is) ahogy azt elosztották. Az AHban maradjanak a +tulajdonságokat adó tárgyak meg a 100dukát.

Hollo: Prémtagság, elementáris fúzió több csp. Miért kell azt baszogatni aki nem középszerü és kiemelkedik a tömegből valahogy?
Dátum: 2010.11.09. 18:28:06
Nanana, egyszerre csak 1 nerf ha kérhetem. Miért pont 1800?
Dátum: 2010.11.09. 17:40:46
Lehetne úgy, mint a bérlet és a Landragóros kisbérlet. Vagy mégjobb lenne ha tényleg békén lenne hagyva az egész.
Dátum: 2010.11.09. 17:02:01
Az inspirátor épp azért ér valamit, amit most nerfelni akarsz. Hiszen ha rohanok előre, kevesebb cspt tudok "kiszedni" vele, így nem hozza azt amiért meg lett véve. Mi lesz a játékban lévőkkel? Ebben nem tudom mi mellé is álljak, melyik kezemet harapjam meg, az egyik felem azt mondja, hogy nerfelni kell azokat is, hiszen ha olyan őrületesen gigamegatáp, akkor nem szabad hagyni, a másik oldalamnak meg értéktelen lenne egy relikviája.

Úgyhogy talán jobb lenne hagyni úgy ahogy van. Hagyd, hogy Darksol elszórja a 3000dukátját V1en, aztán bejelented, hogy júniusban már nem lesz.
De akkor lehetne, hogy bekerüljön a kamikaze AH-ba?
30 AF-et.
Nyugi, ezek a topicok azért vannak, hogy mindenki elmondhassa a véleményét.

Birka szerint meg ebben a csoportban 4jó film van. Szerintem még annyi sem.