Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2010.12.31. 00:02:16
Nah igen, de ők általában olyan játékosok akik azt sem tudják, hogy 15% alatt nem tudják pket támadni, hacsak nem zafírok és nem olvassák a Légió toborzószövegét. Nem olvasnak vissza, mert nem tudják mit hol keressenek. Riadt kis bambik ők a sötét erdőben. Ezért beírják a kérdésüket ami nekünk nem, de nekik új, így a leggyorsabb, mert így hamarabb megtudják a választ. Ha kecsegek vagyunk akkor elriadnak, nem vesznek kavicsot, bevételkiesés a Behonak. Ezt meg ugye nem akarjuk.

És ha nem megy megjegyzés nélkül akkor inkább hagyd meg olyannak aki enélkül megteszi milliószor is. Beszélgetned kellene Byzonnal.

Így is kevesen vagyunk, jövőre meg rosszabbul fogunk élni mint 4éve, vagy nem, mert több lesz a fizu, de fogy a VU népe, ne ritkítsd tovább őket, szegény kis alsós gyerekek, mint a kissrác a vutali fórumán, aki mindig dumált így nem hallottam az Isteni Miklós hangját és Let.ét sem.
Dátum: 2010.12.30. 21:29:04
Az már milyen régen volt. Lehet, nem tud visszakeresni fórumon, 1-2 oldalt visszalapozni tudod mekkora tudás kell hozzá? Amúgy van olyan, hogy egymás alatt 10en kérdezik meg, hogy hol van Drakin, és aki akar és tud, az válaszol rá 10szer, mert ezért van ez a topic.
Dátum: 2010.12.30. 20:44:51
Te aztán újra és újra eléred a kedvességeddel, hogyha valaki figyelmetlen volt vagy nem tud valamit az itt kérdezzen.
Lassan sajtolhatnád és Nabi is.
Dátum: 2010.12.28. 23:43:57
Nem poén volt, és mi abban különbözünk a világoskékektől, meg ált. a topszöviKtől (fúúúj) és amiért szeretek itt lenni, mert nem a táp a lényeg, hanem a társaság és a hülyeség, és éppen ezért nem rest senki sem építeni, hiszen egymásért is tesszük. Nem csak vun vagyunk egy társaság. Érzem, hogy csöpögök, Ds szelleme irányítja a kezem, az Istenem, Uram és Parancsolóm.

Szerk: Hiszen Logan és Össi kiskirály is közöttünk van, ez mindent elárul.
Dátum: 2010.12.28. 23:32:55
Ezzel értelmét vesztené majdnem az összes szövetségi épület. Lehetnének klubbok, pubok ahova a haver végzeturak összegyűlhetnének.
Dátum: 2010.12.28. 22:06:37
Nono, nekünk is megvan minden. Gyógyító szentélyt lehülyéztük, azt mellőzük aki akar mannázza, de nem azért nincs kihúzva, mert nem tudnánk. Csak, hogy ne az AL, legyen az egyetlen példa.

Szerk: Látom Koy megemlített minket is. Amúgy tényleg jó lenne új, szinthez kötött épületek bejövetele a játékba. Konkrétan 100+os szintűeknek. Nem csak azért, mert már ehhez a táborhoz tartozom, hanem mert az alacsonyabb szintűeknek még van mit építeni. Mint mondtátok.

A magas szintű tagjaitokat meg toljátok át nagy szövibe és megkapnak mindent.

Jájj, de demagóg lettem...
Dátum: 2010.12.28. 21:49:31
Egyszer volt, régen volt, a Mikulás karácsony előtt észrevette, hogy
a 4 manója megbetegedett.

Felvett gyorsan négy segédet, de a segédmanók nem tudtak olyan gyorsan
csomagolni, mint az igazi manók.

A gondok közepette Mikulásné bejelentette, hogy az édesanyja velük
fogja tölteni a Karácsonyt. Szegény meggyötört Mikulás ennek hallatán
kiment a szánhoz, de szomorúan vette tudomásul, hogy az 5 ból 3
vemhes, 2 meg ismeretlen helyre távozott a kerítésen átugorva.

Ezek után a teljesen összetört Mikulás bement a házába, hogy igyon egy
kis pálinkát, de azt látta, hogy a segédmanók már mindet megitták.
Erre olyan mérges lett, hogy a kezében tartott poharat a padlóhoz
csapta. Mikor össze akarta söpörni a szilánkokat, rájött, hogy az
egerek szétrágták a seprűt.

Ekkor csöngettek. A lelkileg meggyötört Mikulás ajtót nyitott.

Az ajtóban egy angyalka állt, kezében karácsonyfával. Az angyalka így szólt:

- Hát nem csodálatos a mai nap?

Így alakult ki az a szokás, hogy a karácsonyfa csúcsára angyalkát húznak.
Dátum: 2010.12.28. 21:26:04
Lehet elszámolta magát, mikor prémet váltott. Nem tudhatok mindent minden világról.
Dátum: 2010.12.27. 17:37:26
Mi van azokkal akik a Harmonetről tévedtek ide? Plusz a magamfajta fantazítelennel, aki bár GYU fan, de még a mai napig nem tudom ki az a Skandar Graun (kivéve a rubin hordás újjászületéséről ), meg a többi papírfedeles tcmű, bocsi a rajongóktól, engem egyik sem kötött le. Már amelyikbe belekezdtem, de mégis itt vagyok és játszom. Elvárható? Mikor regisztráltam nem volt ilyen rubrika.
Dátum: 2010.12.27. 17:31:40
Helyesírási hibával kaptad vissza. Eddig én úgy tudtam, hogy az frappírozás, nem frappirozás.
Dátum: 2010.12.27. 12:06:33
Ésss?
Talán emlékszel még, mikor mi is értékelhettünk. Boldog boldogtalan beengedett minden kérdést. Talán azért is, hogy ne tegyen keresztbe egy játékos társának, de így bekerült egy csomó szemét, amit aztán a kvízadminok gyomlálhatnak ezerrel. Inkább legyenek szigorúbbak a feltételek és tartsák távol tőlünk az értékelés jogát, de emelkedjen a kérdések színvonala.
Dátum: 2010.12.24. 23:03:53
Te nem semmi vagy. Még el sem múlt szenteste.

De ha már lehet, akkor kaptam egy szürke-fekete kockás szövetkabit, ami kicsi és egy rózsaszín plaboy parfümöt, ami nagyon nem én vagyok. Ha valakit érdekel, írjon. A többi ajándékot megtartanám.
Dátum: 2010.12.24. 15:36:21
Holnap délig menj arénázni.

Szerk : Ilyen, és ehhez hasonló jó tanácsokat fog mindenki adni.
Küld el, világ-karakter megjelölésével a banned kukac vegzetur pont hu-ra.
Dátum: 2010.12.21. 22:23:52
" A lehetetlen nem létezik. A lehetetlen csupán egy nagy szó, amellyel a kis emberek dobálóznak, mert számukra könnyebb egy készen kapott világban élni, mint felfedezni magukban az erőt a változtatásra. A lehetetlen nem tény, hanem vélemény. A lehetetlen nem kinyilvánítás, hanem kihívás. A lehetetlen lehetőség. A lehetetlen múló pillanat. A lehetetlen nem létezik."


Bocsi.
Dátum: 2010.12.21. 22:16:04
Mosolyt csalok az emberek arcára. Vagy így vagy úgy.

Szerk: Én speciel szakadok itthon, mikor esti mesének a Pöttöm Pannát olvasom. Melóhelyen már nem is merem, mert nem tudom végigmesélni. Már készül a végzeturas verzsön is.
Dátum: 2010.12.21. 21:52:02
Rámgugliztál vagy mivan?
Dátum: 2010.12.21. 18:48:10
Talin megnyertem a fődíjas társast, tippelj mennyire örültem neki. Olyan gyorsan eladtam, hogy észre sem vettem, hogy nálam volt. De biztos igazad van, kinek a pap, kinek az ágylába.