Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2011.11.29. 20:35:56
Ha nem érted, akkor keress rá:

A bug a számítógépes programhiba elterjedt elnevezése. Előfordulásakor a számítógépes szoftver hibás eredményt ad, vagy a tervezettől eltérően viselkedik. A legtöbb bug a programozók által a forráskódban vagy a programstruktúrában vétett hibák eredménye, kisebbik részüket pedig a fordítóprogram által generált hibás kód okozza. Az olyan programot, mely sok bugot tartalmaz, és/vagy a bugok jelentősen akadályozzák a program használatát, gyakran bugosnak nevezik.

Ezért bug.
Dátum: 2011.11.29. 13:32:37
Plusz 1. Jogart választottam, hogy még gyorsabban fejlődjön a szerencsétlen egyszem dögöm, és akkor kiderül, hogy a 12% nem is annyi. Miért nem lehet a valósat odaírni?

Szerk: 60as intkedvenc, tapasztalatkő, +13 tp-s tárgy, 64-es inteligencia,+ az új cucc és 31 igen 31 tp-t kap egy azonos szintű ellenféllel folytatott csatáért.
Dátum: 2011.11.27. 23:27:05
Kikopnak a nagy öregek, az ifjú szívekbe még nem döftél kést.
Dátum: 2011.11.24. 19:39:46
Hova lett a halálkristály? Szomorú vagyok.
Dátum: 2011.11.24. 15:51:11
Holnap mikor zárjátok le a dukátszámot? Délután 3 dereng emlékeim között.
Dátum: 2011.11.23. 23:09:22
Az nem jó ha nem azonos erősségűek. Aki az alacsonyabb erősségű tárgyra megy, irreálisan magas árat kell, hogy fizessen érte.
Dátum: 2011.11.23. 22:37:06
Az ifjú feleség meghízott, és a férje folyton szekálja:
- Olyan nagy a feneked, mint egy betonkeverő!
A feleség csak hallgat, de amikor eljön a lefekvés ideje, a férj kezd hozzábújni. Erre ő:
- Csak nem gondolod, hogy azért a két vacak kavicsért beindítom a betonkeverőt?

***

Azóta van zsiráf mióta Chuck Norris nyakonvágott egy lovat!

***

Mód, még egy kis C.N:

Chuck Norris egyszer elfelejtette hová tette a kocsi kulcsát. 3 napig kínozta magát, majd a végén megtört és elárulta...

***

Chuck Norrisnak jobbkormányos motorja van.
Dátum: 2011.11.22. 22:18:47
Monnyom le!
Dátum: 2011.11.22. 21:36:52
Csigacsávó, ott vagy a bugos csíterek között? Ha nem akkor miért véded őket ennyire? Majd ha ők akarják megvédik magukat, nem kell nekik fizetetlen prókátor. Amúgy ott van a szabályok között, hogy aki észrevesz egy bugot és nem jelenti, hanem kihasználja, annak kampec van. Ennyi, nem kicsit nagyon. Fölösleges ugrálsz a szavakon.
Dátum: 2011.11.22. 19:54:23
Akkor fordult elő velem mikor középső görgővel kattintottam, így megnyitott egy csomó oldalt és így lement a ppm minuszba.
Dátum: 2011.11.22. 19:49:14
A minuszolást már az elején írtam hibajelentésbe, úgylátszik akkor én ezért úsztam meg. Meg mert aranyos és kedves vagyok. És csak pár ppvel játszottam, ami utána szépen visszatöltődött, úgyhogy kölcsönnek is nézhetjük.
Dátum: 2011.11.17. 08:31:10
Majd visszajön a tv-adó. Abban a pillanatban lesz 2db eladó tvnk.
Dátum: 2011.11.16. 08:52:28
Dec. végén? Óhh, bárcsak korábbra lenne kiírva, akkor lehetne a tali egyik programja a vu baba születése.
Dátum: 2011.11.15. 22:00:12
Jájj már én meg vonattal és metróval, mint minden évben... Ne írja már be mindenki aki elindul, hogy mivel jön... Mi van azokkal, akik gyalog jönnek? Nekik is fizessetek már valamit. Egy sört a büfében pl.

További szörnyen fontos kérdések:

-Mini Miki vagy szaloncukor lesz a nasi a kvíz mellé?
- Katinak leengedve, fonva vagy copfban lesz a haja?
- Lehet új VU-s pólót venni vagy marad a régi fehér alapon lila?
- A XIV.-kerületből megyek lesz erre valami kedvezmény, mert: 1+4=5+2=7, mint ahányadik vu tali lesz most.

Több nem jut eszembe, ami kimaradt azt úgyis felteszi majd más helyettem.
Dátum: 2011.11.14. 19:31:12
Két vak ló beszélget:
- Indulsz a holnapi versenyen?
- Nem látom semmi akadályát!

---

Egy riporter kérdi a pásztort:
- Hány birkája van, bácsikám?
- 4786.
- Hú, ez nagyon sok. Van valami trükkje a számolásuknál?
- Hogyne volna! Megszámolom a lábakat, és elosztom néggyel.

----

Ahogy igazából történt:
A hangya egész nyáron szorgalmasan gyűjtögetett,
a tücsök pedig csak henyélt és muzsikált. Aztán
jött a tél. Hideg volt, fújt a szél, röpködtek a
mínuszok. Meg is fagyott mind a kettő.

---

Nem muszáj kedvelned, elvégre nem vagyok facebook állapot!

----

Hogy mondanád másképpen, hogy Skizofrén a viharban?
- Ének az esőben!

----

"Amiről azt gondolod, hogy mások gondolják rólad, azt Te magad gondolod saját magadról."
Dátum: 2011.11.11. 09:41:53
Akkor Baraty rányom a xeno sit out gombra és mágikus cukorkaeső hullik minden játékosra.
Dátum: 2011.11.10. 08:26:00
Ajánlom Miklósnak, hogy olvassa el Michael Ende-től a Momo-t, és lesz rá.
Dátum: 2011.11.10. 00:19:49
Fent Profil-Profil információk, azon belül aláírásnál tudsz beírni, így nem kell mindig ezzel bajlódnod és szaggatott vonallal elválasztanod a mondandódtól.
Dátum: 2011.11.08. 22:40:28
Teee mit akarsz, hiszen kitömtelek, mint a hálaadási pulykát... Csend, sarokba.
Dátum: 2011.11.08. 21:52:35
Nem tudok vásárolni a kufárnál semmit sem, nincs ott a gombika. Eladni viszont tudnék, ott ott van. Próbáltam több böngészőből is. Mással nem fordult elő? Shopping lázban égek, nem a legjobbkor jött.

Szerk: És ha ez nem lenne elég, most éppen - (minusz) 4 pp-m van.

A megoldás_ A minusz pp-lődés miatt nem ment, Nincs elég portyázáspontod a tárgy megvásárlásához! hibaüzivel, az összefüggéshez kicsi vagyok, majd nálam okosabbak megmondják.