Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2009.11.15. 16:30:45
Az ilyeneket kell hajnalban ébreszteni. Sok végzetúr, úgyis hajnalban kamrázik, rácsöröghetne a kedves emberre.
Dátum: 2009.11.15. 14:53:25
Akkor félreértettél. 1 Ft-al sem szeretném kevesebbért megkapni, mint a kártyások. Csak felvetettem ötletként, hogy azok akik nem játszanak is hozzájuthassanak, és ne fölöslegesen, polcra kukába kerüljenek a lapok. Nem kártyára fizetnének be, hanem őskőre. Az ár ugyanannyi lenne.
Dátum: 2009.11.15. 11:41:32
Átlátom, meg értem, hogy mire megy ki a dolog, de ebből az lesz, hogy akinek vannak ilyen ismerősei vagy érdekli a kártya, annak lesz relikje, akit meg nem annak nem lesz. Vannak ismerőseim, talán még 1-2 relikvia is kipottyan, de, hogy én ezért egy paklit sem veszek meg az biztos, ami persze az egyéni szoc.problémám, de kavicsért igazságosabb lenne, mindenki számára hozzáférhető, fix ár, amíg a pakliknál nem mindben van kód sem.Játékon kívüli dolgot bevonni, csak kényelmi funkciósoknál szabadna, de ebből egyik sem az.
Dátum: 2009.11.15. 11:07:10
Jó lenne ha őskőért is meglehetne venni. A pénz így is úgy is a Behohoz kerül, de aki, mint én is, nem HKK-zik, az fölöslegesen venné meg, mert utána nem tudja semmire sem használni. Persze, nem kötelező, de amikor 10ből 8 megveszi, mert relikvia, a másik 2 is szeretné. Aki HKK-zik, annak jó, mert utána ottmarad a kártya, aki nem, az meg vehetne kavicsot.
Dátum: 2009.11.13. 14:17:26
Tudom, olvastam, tisztában vagyok vele, de van aki nem foglalkozik vele, vagy bízik a szerencséjében, hogy nem kapják el az epik felé vagy a kufárhoz menet, és van akit 1-2mp alatt rabolnak le. Ha nincs Ricardo, majd jön más. Ettől még a gyorsabb épregent jó ötletnek tartom. De ha az jön, akkor tojom a gyógyitalokat Vagy szakit fejlesztek, csak valahogy legyen lehetőség választani.
Dátum: 2009.11.13. 13:45:23
A LE-t így is úgy is éphatár alatt költjük el, tökmindegy, hogy ez esetleg x perccel kevesebb. Ott van látható, számolni lehet vele.
Dátum: 2009.11.13. 10:59:48
"4 éves voltam és abban reménykedtem, hogy egy napon nekem is lesz barátnőm..

16 éves koromban jártam egy lánnyal, de ebben a kapcsolatban nem volt semmi szenvedély. Úgy döntöttem, hogy életem hátralevő részét egy szenvedélyes nő mellett töltöm el.

A főiskolán rátaláltam egy szenvedéllyel teli lányra, de túl emocionálisnak bizonyult. Olyan volt, mint egy királynő egy jól megírt drámában: mindig csak sírt és öngyilkossággal fenyegetőzött. Elhatároztam, hogy egy olyan nőre van szükségem, aki stabilitást nyújt nekem.

25 éves koromra találtam is egy kiegyensúlyozott hölgyet, de eléggé unalmas volt. Abszolút megbízható jellemként semmi sem hozta lázba. Az életem egy nagy pangássá vált, úgy gondoltam, hogy izgalomra van szükségem. . .

28 évesen találkoztam álmaim nőjével, de nem tudtam vele lépést tartani. Egyik dologból a másikba kapott, sohasem állapodott meg semmi mellett. Zabolátlanul művelt mindenfélét és mindenkivel flörtölt. Legalább annyiszor éreztem nyomorultnak magam, mint boldognak. Azt gondoltam, hogy egy ambiciózus hölgy jót fog nekem tenni.

31 éves koromban rátaláltam erre a nőre. Ő valóban a földön járt. Összeházasodtunk, boldogok voltunk.

Olyan ambiciózus volt, hogy amikor elvált tőlem, mindenemet elvitte.

Most 40 éves vagyok, és úgy érzem, lelkileg is érett férfivá váltam. Egészen egyszerűen egy olyan nőt keresek, akinek k*rva nagy mellei vannak. . ."

Dátum: 2009.11.12. 12:58:40
Igen.
Dátum: 2009.11.12. 09:17:22
Kalgonnal a .......... is tovább él?
számítógép
televízió
mosógép
radiátor

Reklám és nc.

Hány darab csillag van a Subaru autók logóján?
6*
8
7
5

Reklám

Ki szerepel a kétszázforintos bankjegyen ?
Károly Róbert*
Gróf Széchenyi István
II. Rákóczi Ferenc
Bethlen Gábor

elavult.
Dátum: 2009.11.11. 13:27:54
OFF:

Vagy amikor ez keveredik, és Bedzsik rabol Eliteninjától, az is szép volt.

ON:

Ha ez szándékosan harag itala, mint a védelem itala, 24óráig tart, az megoldható, hogy annak jelezze portyalistában aki ellen, bevan állítva? Mert hát ellenem, nemhiszem, hogy használja valaki, de többieknek is felesleges, csak annak fontos, aki ellen használják. Vagy majd írok xynak, hogy te figyelj, harag italát használok ellened, féljél ám!
Dátum: 2009.11.11. 09:27:47
Még mindig a hét napjainak kezdőbetűi.
Dátum: 2009.11.10. 18:29:09
Vagy eladod a pajzsot, vagy törlöd belőle a fókuszkristály törlése-vel, alatta. Újra felhasználni nemtudod anélkül, hogy ne vennéd meg mégegyszer. Kivéve, ha AH-s visszaváltható fk.
Dátum: 2009.11.10. 16:52:00
Prémium tagság kell hozzá.
Dátum: 2009.11.10. 09:32:53
A vf miatt, attól függően, hogy kerekít.
Dátum: 2009.11.09. 20:02:14
Nemtudod lefelejteni, épp ezért.
Dátum: 2009.11.06. 09:34:13
Remélem van még benne pár új is. Annyira nem old.


Iskolai dolgozatokból:

A gerincesek közül egyedül a halak lélegeznek tüdővel.
Élő embert nehéz lenne felboncolni, nyilván tiltakozna.
Mozart egy finom bon-bon fajta.
II. András 1205-ben trónra ült, és 1235-ig le sem szállt róla.
Toldi legyőzte a marhákat, mert bikaerős volt.
A Toldi olyan mű, amelyben a főhőst feldolgozzák.
Amikor a törököket felrobbantották, nem szóltak semmit, csak tovább harcoltak.
Az egri nők nyaklevest adtak a törököknek.
A hajó jéghegynek ütközött és elsüllyedt a Duna közepén. Innen gyalog folytatták útjukat.
Amíg Madách a börtönben sínylődött, felesége romlásnak indult.
A janicsárok felmentek Budára, elszaporodtak és elfoglalták a várat.
IV. Béla a tatárjárás után a kihalt nép pótlásáról személyesen gondoskodott.
Mikor II. Endre a Szentföldről hazatért, országát és feleségét fenekestül feldúlva találta.
A századfordulón Ady termékenyítette meg a tudósokat.
Petőfi úgy rohant a csatába, hogy jobb kezében a vers, bal kezében pedig a kard volt.
Kölcsey 1815. januárjától 1816. tavaszáig nem írt verset. Ebből az időszakból 3 verse maradt ránk.
A Csongor alá felsorakozó szereplők: Tünde...
Zrínyinek csak fél szeme volt, ám ez nagyon zavarta a csatákban.
A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni.
A mocsári vész 1526-ban volt.
A Szent Jobb István király bal keze.
Janus Pannonius 15 éves korában elterjedt Európában.
Az eposz szájon át terjed.
A háborúban a nők is megteszik a kötelességüket a férfiakkal együtt, úgy elöl, mint hátul.
A gesztenyesütögető néni kiáll a sarokra, és odacsalogatja az embereket a szagával.
Sok régi kőzetben megtalálhatóak az őskori halak lábnyomai.
A bronzkorszak tűzzel-vassal pusztította a rézkorszakot.
Toldi a csónak felé indult, mikor a cseh vitéz elővette a kardját és majdnem lelőtte Toldi Miklóst, ő azonban észrevette a fondorlatos tervet.

Dátum: 2009.11.06. 09:11:20
Szeretnék én is csatlakozni, és visszakérni a befogásokat az eseményekhez. Ami furcsa, hogy tegnap újra felvillant kiégettre, de csak 1re, a másikat már nem jelezte, ahogy már egy ideje ugye nemis szokta.
Dátum: 2009.11.05. 12:25:27
Nyitottam egyet, aztán véleményezzétek tömegesen a kalandokat.

Edit: Vagy mégsem, mert nemlátom.
Dátum: 2009.11.05. 09:59:35
Az egyik dögöm szintet lépett és csökkent egyet az elnyelése. 57.szinten 117 volt neki, most 58-on 116. 62.szintű vagyok. Ez mitől van?
Dátum: 2009.11.05. 09:12:07
Az apa nyitogatja a gyerek ellenőrzőjét.
Matek egyes, durr egy pofon.
Olvasás egyes, durr egy pofon.
Ének ötös, durr egy pofon.
A gyerek méltatlankodva így szól:
- De apa, ének ötös, miért kaptam a pofont?
- Mert két egyes után még volt kedved énekelni.