Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2010.02.14. 22:09:52
Híres leszel, Byzon.

Edit: Amikor majd a könyvből készült film Oscart kap, és átveszed a díjat, emlékezz meg rólunk, lila háttér függőkről.

(Statiszta szerepet vállalok )
Dátum: 2010.02.14. 20:07:11
Nézd meg jobban, az 2,5 LE azaz kétésfél . Néha tizedeseli a LE-t.
Dátum: 2010.02.14. 19:01:14
A KH eredetileg azért készült, mert az élen állóknak nincs portya célpontjuk. Egyrészt kevesen vannak, másrészt sok a barátság.

Lejjebb annyian vagyunk, mint az oroszok, így ezzel a céllal nem kell KH. Plusz a szintek topjaiból klónozott kicsi KH, csak 1-2 embernek lenne jó, a többieket akiket ezek a játékosok ütnek, a klónok szétszivatnának a 15% alatti beütéssel.

Tudom én, hogy a szétfarmolást irigyli mindenki a toptól, de az alacsonyabb szintüek többségével csal kicseszne a KH. Azok tápolnának belőle akik eddig is erős karik voltak. A közepes vagy gyenge játékosoknak csak szívás lenne.

(Szerintem.)
Dátum: 2010.02.14. 17:18:48
Vettem egy házat az autópálya mellett. Abszolút nem zavaró, ha megszokod, hogy százharminccal kell kiállni a garázsból.

*

- Miért nem működik ma Magyarországon a letöltendő szabadságvesztés?
- Nem jó szerveren van a szabadságvesztés.zip.

*
Mari néni kakasa 8:25-kor kukorékol, 5dB hangerővel. Mennyi idő alatt ér
A faluból B faluba (3km) a hang, ha közben a szomszéd 3Nm-es rúgással küldi
meg?

*

Ha ma nulla fok van, és holnap kétszer olyan hideg várható, hány fok
lesz holnap?

*
Donald kacsa billentyûzetet használ.
Mickey egeret. (lehet old, de nekem még új, úgyhogy új)
Dátum: 2010.02.14. 17:11:48
És azok akik 1 levegővel képesek órákig beszélni.
Dátum: 2010.02.14. 13:48:40
Hol előny az, ha 100 csp-ért kapsz 1000LE-t? az durván 0,5-1 cspből kijön.
Dátum: 2010.02.13. 12:34:41
De akkor ezt illene az smshez is odaírni. Mert így többen beleszaladhatnak.
Dátum: 2010.02.13. 11:50:18
Ügyelj az üzenet PONTOS kitöltésére, mert az SMS hibás üzenet esetén is díjköteles! Ha az SMS-re hibaüzenetet kapsz vissza, az SMS díját levonták, és az ősköveket mégsem kaptad meg, a következő címre írj: ugyfelszolgalat@voxinfo.hu Az emailben add meg a telefonszámot is, amelyről az SMS-t küldted.
Jó, ugyanaz a személy, de I. István is csak a koronázása után lett. Kukacoskodós napom van. Királyként 1000-től uralkodott.
Királlyá 1000ben koronázták. Előtte nem István király volt, hanem csak fejedelem.
Dátum: 2010.02.10. 20:05:53
pp elhasználás alternatívájára ott a baráti portya, meg kristálypontot is lehet belőle venni. Ezzel azok kerülnének előnybe, akiknek nem erőforrás a csp. A többségnek nagyon is az. Úgyhogy vadászd el a csp-t, és építsd be.
Nem hiszem, hogy kell idézőjel, de ha kell akkor meg az és nem aposztróf.
Dátum: 2010.02.10. 08:17:24
Nincs portyagömböd vagy maxcsp-s gyorsításod?
Dátum: 2010.02.09. 22:59:05
http://forum.vegzetur.hu/index.php?act=uzenetek&tev=kuldes&user=1

így
Dátum: 2010.02.09. 21:29:10
Állatszintlépőssel volt ilyen többeknek nemrégen. Írj Baratynak egy üzit, bár az eldobás nem volt okos döntés.
Dátum: 2010.02.09. 19:03:08
Egy kolostorban élt egy pap, aki minden este a saját kádjában szokott fürdeni.
Ebben egy apáca segített neki, akinek az volt a feladata, hogy a mindennapi
fürdésnél az atya segítségére legyen.
Egy reggel ez a nővér találkozott a zárdafőnök anyával, és így szólt hozzá:
- Tisztelendő anyám, üdvözültem!
- Hogyan történt ez a nagy esemény, kedves nővér?
- Tegnap este, miközben József atyának segítettem a fürdésnél, megfogta a kezemet
és a lába közé tette, és azt mondta, hogy amit fogok, az a mennyország kulcsa,
és ki kellene próbálni az én záramban, hogy lássuk, megnyílnak-e a paradicsom kapui
és üdvözülök-e.
- A vén gazember! - mondta a tisztelendő anya.
- És mi történt még?
- Hát, kipróbáltuk a zárat, az atya azt mondta, eleinte kicsit fájni fog, mert a
mennybe vezető út nehéz és fájdalmas, de a végén nagy gyönyört fogok érezni.
- A vén kurafi! - kiáltott fel a tisztelendő anya.
- Engem meg azzal hitegetett, hogy az Gábor arkangyal trombitája és 20 éve fújatja velem...

**

Két barát beszélget:
- Voltam orvosnál.
- És, mi volt?
- Azt mondta a doki, hogy hagyjam abba a maszturbálást.
- Miért?
- Mert nem tud megvizsgálni!

**

Lány és fiú beszélgetnek. Fiú:
- Mi a foglalkozásod?
Lány:
- Az EDS Hungary EMEA North-Central HUB Központjában az ABN AMRO Team-hez tartozó Workplace Services - Service Deskjén vagyok Chat Support Agent. És neked?
- Ács.
Dátum: 2010.02.09. 18:54:03
Regisztrálok 20karit, aki mást sem csinál, csak a csp épületet építi. Amúgy aki nem portyából szedi meg magát, általában nem lusta levadászni. Meg amúgy is jól jön a LE. Van gyorsítás, több vadászat kevesebb idő alatt.
Írj Baratynak.
Dátum: 2010.02.08. 21:31:20
Dátum: 2010.02.08. 20:52:55
Nem tudom mennyire lenne létjogosultsága egy végzeturas bash topicnak, az enyémhez hasonló benézéseknek. Vagy csak én vagyok hirtelen szőke? (Költői kérdés volt. )

Byzon, nem az. Csak Ninjának is van lélekmérgezője, és nem tudja megállni, hogy ne kössön bele, ha valaki szegény állatát lemérgezik vele. Szolidáris százas.