Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2016.03.17. 08:16:44
Egyébként egyszerű lenne, hogy benn maradjon. Ha ismételhető küldetésre használod, akkor nem kapsz vagy jóval kevesebb TP-t kapsz.
Dátum: 2012.11.19. 14:06:02
http://kepfeltoltes.hu/121119/20110907188_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nálunk még a cukor is ződ.

Mód: Akkor csak így linkben, mert szétmászik tőle az oldal.
Dátum: 2012.11.18. 20:28:58
Ha rajtam múlik a világ összes pálinkája előbb buggyan meg, mint hogy én egy kortyot is igyak belőle. Nektek inkább lesznek már addigra koordinációs problémáitok addigra. Bár mindig felváltva vagytok szemkontaktusra képesek Lannal.
Dátum: 2012.11.18. 20:10:12
Ne bonyolítsátok ezt a pókert ennyire mán, noh... Ha nem lesz hát nem lesz, úgysem biztos, hogy odaérünk, az Uram oskolában lesz, nélküle nem mehetek, rabláncon tart... Főleg mióta eloroztam a győzelmet előle.

Ui: Most szólt, hogy 3után mehetünk. Juhéjj...
Dátum: 2012.11.16. 18:05:33
Miért nem lesz póker?
Dátum: 2012.11.16. 18:05:03
Be sem írtad Cras, hogy megvolt a döntő és hogy megnyertem? Ejnye-bejnye.
Dátum: 2012.08.26. 18:27:13
Nincs. Ez a játék egyik nagy mérföldköve, hogy elérd. Ebből csak jó származik.
Dátum: 2012.08.09. 22:27:29
Egy jó ideje nem léptem be, és ez fogadott. Összeesküvésezek kicsit, hogy a szövi rész a Légió miatt lett kék, ugye?
Dátum: 2012.08.01. 11:41:41
Ha lehetőséged van rá, akkor sirámaidat ciril betükben kifejezve juttasd el a vezetőségnek. Hatásosabb.
Dátum: 2012.07.31. 10:06:57
Ha lehet különböző feltételekkel szervereket indítani, akkor azt is meglehet csinálni, hogy ez a tárgy csak az orosz szerveren legyen elérhető, kavicsért. Igenis átverve érzem magam, hogy gyűjtöttem rá, vártam, rátettem a soksok dukátomat, és akkor ezzel a döntéssel meg szembe röhögnek Mikiék. Nem azóriási előnyért, mert a tárgynak azon része az amit nem lehet másképp megoldani, hogy maradhattam a szövimben. Ha valaki zálog nélkül vált hordát és megy egy másik szövetségbe, ugyanúgy kihasználhatja az új horda előnyeit.

Egyre jobban azt veszem észre, hogy ebben a játékban semmire sem lehet építeni, hosszú távú célokat fölösleges kitűzni, és semmi sem biztos. Igenis aprópénz a 100 kavics ezért a tárgyért. Még azt is elfogadnám, ha annak akinek van csak 200kavicsért lenne megvehető. De a kavicsot sehogy sem tudom egyenlőre hozni a dukáttal.
Dátum: 2012.07.30. 22:30:15
Csak megtaláltam a topicot. Miért is nem igazságos? Nem mostanában vettem, de 2000 dukát felett fizettem érte. Ez sehogy sem jön ki nekem 100 dukátra. Most meg majd boldog boldogtalan szaladgálhat ilyennel. Tegyétek be akkor a többi reliket is, ah-t meg hagyjuk a francba... Én is szívesebben fizetnék érte 100 kavicsot. Ha így marad, akkor meg ne legyen időbeli korlát, akinek van, az választhassa a kavicsos megoldást.
Nem ide.
Azért ott tefeléd már csak a klónod van nem? Azt nem nehéz megverni.
Dátum: 2012.07.24. 12:37:56
De szerintem van, mert portya közben kell szintet lépnie. Ennyiből akkor működhetne térkapu, epikus, vagy akár kennelezés közben is. Akkor nem lenne köze hozzá.

Mód: És azért kérdeztem, mert az előző eventnél nem működött.
Dátum: 2012.07.24. 12:32:32
Szóval akkor a háborús portyás küldi is?
Dátum: 2012.07.24. 10:54:21
A templomos állatszintlépős küldetés működik kufáros csatával is?
Dátum: 2012.07.20. 10:01:49
Érdekes, nálam ez pont fordítva van.

Kufáros:

Ma, 09:59 Pöttöm Panna Otoaak Te nyerted a csatát.
A jutalmad 8907 lélekenergia és 42 TP

Sima:

Ma, 10:00 Pöttöm Panna *Silvanus* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 4259 lélekenergia és 195 TP.

Kérdés: Kufáros csatában lehet követ lopni? Gondolom nem, mert le-t sem rabolunk, de kellene a megerősítés.
Volt szó egy olyan fejlesztésről is, hogy nem csak katalizátort lehet gyártani pár másik eszenciából, hanem akármilyet. Ez mikorra várható, mert jól jönne ha bekerülne. Minden kategóriából 1db hiányzik, és a vége mindig ez, hogy 4ből már csomó van mire az az egy méltóztatik kiesni:

Tér-idő
15 db valóságformázás (+20)
6 db transzcendális projekció (+10)
10 db kreatív affinitás (+5)
7 db energiahasznosítás (+10)
Dátum: 2012.07.03. 14:21:20
Hollywoodi mix

Fárasztó, humorral próbálkozó, de nagyon nem sikerülő kaland... Nem sikerült végig, úgyhogy csak ameddig megvan a szöveg:

Egy újabb nap telt el sikeres vadászat nélkül, ez már az 5. a héten. Jól tudod hogy ez mit jelent. Igen, azt is, hogy péntek van, de ennél azért kicsit fontosabb, hogy az utolsó lélekenergia- tartalékaidat éled fel. Vajon meddig bírod még?

Sikerül kicsit felfrissítened magad, de ha ez így megy tovább, nem sokáig maradsz életben. Hirtelen a szemed sarkából mozgást veszel észre egy bokorban. Végre Rád mosolyog a szerencse! De
nem. Csak a ruhád akadt be egy ágba... Csalódottan fekszel le aludni. Álmodban egy tisztáson állsz egy különös kapu előtt.
Meg mernél esküdni, hogy egy térkaput látsz, ha nem lennének furcsa jelek az oldalán. A legérdekesebb azonban az, hogy tegnap jártál ezen a tisztáson és semmi nem volt ott
természetesen zsákmány sem). Ébredés után úgy határozol, hogy elmész a tisztásra. Már ha odatalálsz. Hiába, nem az eszedért
szeretnek. Vajon rátalálsz a helyes ösvényre?

879. szintű IQ próba: Specializált IQ: 993 + 52 = SIKERES!

Rövid (2 órás) de fárasztó gondolkodás után végül elindulsz a megfelelő úton és odaérsz a tisztásra. (valójában totál ellenkező irányba indultál el, de aki azt akarta hogy megtaláld, szerencsére biztosra ment és az összes környező tisztásra elhelyezte a kaput) Ott állsz a csillogó kör alakú valami előtt és épp az oldalán lévő jeleket vizsgálod (ezzel az
agykapacitással 3 élet is kevés lenne hogy megfejtsd), amikor hirtelen hangokat hallasz. A hangok mintha a kapuból jönnének (természetesen a túloldalró jönnek, dehát ezt úgysem értenéd).
Megpróbálsz koncentrálni - ebből megint fejfájás lesz -, hogy megértsd mit mondanak a hangok.

51. szintű szubtéri érzékelés próba: szubtéri érzékelés: 35 + 14 + 2 = SIKERES!

Hála az égnek nem kell diploma a megértéshez.
- Lépj be a kapun bátor harcos!
Bamba képpel bámulsz körbe, de mivel 3 kilométeres körzetben nincs senki sem rajtad kívül - igen, zsákmány sem -, csillogó elméddel arra a következtetésre jutsz, hogy a hang hozzád
beszél. Nincs vesztenivalód így a kapu felé indulsz, de előtte azért alaposan átvizsgálod a környékét.

127. szintű csapdaészlelés próba: csapdaészlelés: 110 + 20 = SIKERES!

Miután mindent nagyon szakszerűen megvizsgálsz, átesel egy fél méteres farönkön... Sajgó bordával tápászkodsz fel, amikor egy erszényt veszel észre a földön. Magadhoz veszed, majd átlépsz a kapun. Mielőtt elnyelne a csillogás, egy újabb hangot hallasz:
- Hetes ékzár kódolva!
A kapu túloldalán kábán térsz magadhoz. Forog veled a világ, a gyomrod is a torkodban ugrál. Percek telnek el, mire visszanyered normális (...) állapotod. Hirtelen mozágsra leszel figyelmes! Azonnal harcra készen állsz, hogy megküzdj... az
árnyékoddal. Vöröslő fejjel teszed el a kardodat, abban bízva, hogy senki nem látta ezt az égést. Inkább átkutatod az erszényt.
Dátum: 2012.06.30. 18:15:22
Azért van ott a másofik felére, hogy csak szerintem.