Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2013.04.28. 08:47:02
Vagy annak, aki 3-4* elment saját szövetségéből, mert nem volt elég erős a jelenlegi epikushoz/és, vagy nem volt elég kincspontja a tárgyakhoz. Maga ütötte le 100+ epikusokat, és van 12 db Mennydörgés, stb tárgya.

Az epikus kincsesláda, kb 60. szintig jó (lépett szint) mivel azután ("aki nem rest játszani is, a játék mellett") olyan szövetségbe kerül, ahol mindene meg lesz.

De, ha nem veszem figyelembe ezeket a kritériumokat, akkor később is jó, az átlagon aluli karaktereknek.

Pechpont értéke vitatható: persze, hogy vitatható

ad1, olyan játékos jut hozzá ilyenhez, aki nem halad entitásaival, szövetsége magas szintű tagjai kiütik a sokkal jobb cuccokat

ad2, szövetsége kiüti a jobb cuccokat (a napi 1 normál epikust leveri a többi tag), de maga is sok entitással végzett már

ad3, nem elég erős, hogy végezzen az entitásaival, bár ez köthető az ad1-hez is...

Mindegy, a JV-nek aztán tök8, ha van olyan aki szerencsésebb az átlagnál epikus taliga találásban.

Bár véleményem szerint köthetnék ezt a találást maximum 2 db-hoz. A relikviást részt pedig poén végett írtam be, ezek szerint az is "tévedés" a játékban.
Dátum: 2013.04.28. 06:46:19
Da, da, da!
Dátum: 2013.04.28. 06:45:14
Pedig gondoltam felkelek korán...mise előtt.
Dátum: 2013.04.27. 16:15:36
Bármilyen hihetetlen a fehér kristályital is hasznos. Szerintem nincs olyan, hogy valaki szerencsés vagy sem, mert aki eddig is sokat kapott az érezheti azt, hogy nem jó a sorrend, aki meg szarabbnál-szarabb pirosakat, -300,600 pechponttal attól Ő még ugyan olyan szerencsétlen. Kiszámíthatatlansága miatt egy elb@szott fejlesztés ez. Tudás könyvéből is eshetne 3 db ennyi erővel, mert ha azt nézem az Epikus kincsesláda is a "relikviák" között van. Ilyen téren abból is max 1 db lehetne nálad, ehelyett 100 db is lehet nálad, nem mintha érne valamit.
Dátum: 2013.04.26. 20:47:05
Röviden:

Secpec nevű karakter, Akinek kristálygömbje van, 3* betámadta mikor szintet lépett, elvileg 5 perces, (de ez már nem biztos) intervallumokban. Levelezgetett vele Qukori és Secpec azt válaszolta neki, hogy van ilyen "gömb" nevezetű relikvia nála, ezért Ő arra következtetett, hogy vadászattal lépte a szinteket, holott Qukori orv módon a Feladatokkal szerezte azt a 2K TP-t, így 100%-ig biztos volt, hogy ezzel Secpec lebuktatta magát. Zárójelben Qukorinak nincsen TP-t nem mutató relikje. Többször leírta Nekünk, hogy Secpec scriptet használ. Mert kristálygömbbel, részleges tudatpajzs nélkül 3* betámadta...bár 0 LÉ-t szerzett Secpec, mert Qukorinak 200+100-as a projektciója, és amint kinzókamrába viszik nem vadászik. Nem mellesleg, amikor Secpec betámadta, akkor mindig elvitte a kinzóba is, és ez Kotkonak furcsa volt, mert volt, amikor ez már délután történt...

Ha eszembe jut még valami, majd közlöm.
Dátum: 2013.04.26. 14:25:13
Könnyen ki lehet számolni mennyit TP-t kapsz egy szinten 1 "zsáknyi" feladat jutalmáért.

Van gömbje írta, 10 VP-ket gondolom nem sajnál 5 percenként elnyomni. Amúgy nyugalom, akinek gömbje van az nem sajnálja az időt arra, hogy használja is, nem mellesleg kaptál Olyantól is választ, aki gömbbel rendelkezik, csak tudja mi a dörgés.

Ahelyett, hogy kikérnéd az ÜSZ válaszát, itt vagdalkozol azzal, hogy már pedig "Ő" csal, gondolom, ha azt válaszolják, márpedig nem csal, akkor is "Ők" lesznek a butácskák, igen, vagy igen?

Mit magyarázzak meg?

-Biztos 5 percenként kémkedett le, ennyi.
-Pontos az órája a gépen, nem úgy, mint nekem.


Addig, ameddig nem kapsz a JV-től hivatalos választ, szerintem jobban jársz, ha meghallgatsz 2 számot a youtuberól...
Dátum: 2013.04.26. 13:47:10
Nem teljesen mind1 vadászatból vagy feladat jutalmakból léptél szintet? Attól, hogy ez a SecPec nem mentalista, tűzmágus, vagy csak szimpla telejósdás még nem dől össze a világ. Kutyát nem érdekli, hogyan léptél szintet. Nagyon ügyes vagy! Gratulálok.

Vadászzsákmány is van a világon. Az meg csak hab a tortán, ha scriptje lenne, akkor nem várna feleslegesen 5 kerek percet, hogy szépen elköltsd a LÉ-t, az összeesküvés-elméletedet, tartsd meg Magadnak!

Jó napot.
Dátum: 2013.04.26. 11:44:49
Lehet a végtelenségig gyűjtöget...Róla eltudom képzelni...meg ugye mithrill pálca...biztos vmi nagyra készül 20-30 év és kiderül.
Dátum: 2013.04.26. 11:23:56
Azért, mert Ő építő, arra vár, hogy felépüljön majd vmikor a Mágus torony, és ellőhesse mágiára, ha ismernéd tudnád.
Dátum: 2013.04.26. 11:01:34
Nekem nincs olyan megám, még, de mivel az is +20-at ad akkor +27 szint lenne a keróra, így értelmezve, a mithrill lánc, minden páratlanadik szinten ér is valamit. Ergó én a karakter lépett szintjére gondoltam.
Dátum: 2013.04.26. 09:33:15
Meg, minden páratlanadik szinten...trollololo...
Dátum: 2013.04.26. 08:52:27
Akkor minek pörgeted?

Azért én napi 3 vadászat itallal el lennék. :-P
Dátum: 2013.04.26. 00:08:01
Jajj, hát biztos azért, mert nincs mindenkinek annyi kiégettje...meg hát így megint közelebb kerülnék az 5. kincsesért...sajnos, így 15 nappal mínuszban leszek... brühühü
Dátum: 2013.04.25. 23:04:38
180-as kincseket "ütnünk ki" (én inkább csak visszasebző gyűrűvel sebzek rájuk). Nekem a láda konkrétan semmit, azaz 0-át nem ér...225 pechpontért adhatna 225 fehér kristály italt is, kristálypontból csak 60K van...de komolyan még az is jobb, mert az hosszú távon, ergo nagyon hosszú távon, sokkal értelmesebb, mint a láda... (napi 1 epik megy le, én meg jó esetben 3 naponta tudok leütni 1 entitást...de mostanság, ha heti 1 lemegy, sokat "mondtam"). Ilyet sem most írtam, hogy a fehér kristály ital jobb, mint más...

Szia.

Azért hivják szerencsekeréknek, mert nem mindig nyersz, és nem mindig olyat ami éppen neked kellene. Ez egy lutri.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető


Ezt eddig nem tudtam...további (jó) játékot, Nektek is! Sebaj, megpróbálom megdönteni a rekordot, remélem 10 összejön az év végére...
Dátum: 2013.04.25. 13:22:34
Eddig 4 db esett ebből a szarból...higgyétek el nem jó. Qrvára nem jó, amikor értelmesebb is eshetne. 270. entitásnál járok 104. szinten, nem tudok többet leütni, így is marha sok gyógyiba kerül 2 entitás, kb 150 ezer LÉ...mindegy többet nem forgatok.
Dátum: 2013.04.25. 12:58:57
Nah most már tényleg ki van a f@szom, de qrvára...

A nyereményed: Epikus kincsesláda, 130 TP


Elegem van ebből a kibebaszott szarságból...4 db van, de egyet most elhasználok...komolyan ez a szar minek van még mindig bent...elment az egész kedvem a játéktól, de most már tényleg...



Semmi értelmes nem tud esni, köszönöm akkor innentől kezdve nem forgatok. B@szódjon meg a mindenség.

http://www.youtube.com/watch?v=vtu8OyWalj0
Dátum: 2013.04.23. 08:12:12
Tessék, íme egy kis szösszenet a szerencsekerekes topikunkból:

2013.04.08. 08:28:26

Kellettél, mint púp a hátamon...

A nyereményed: Epikus kincsesláda, 128 TP

Január 15-én forgattam utoljára pirosat, az is csodás térkapu stimu volt.


Így visszagondolva, azóta lement kb 30 pechpont, akkor mikor ez kipörgött kb. +130 pechpontom lehetett, és mit ad Isten, pont ez jött...
Dátum: 2013.04.23. 08:05:31
Épp írni akartam...nyugi nekem is esett abból 3, így már tudom miért van csak -90 pechpontom...

Apropó lehet csak nálam hiba, de kék-ért nem von le semmit...vagy ez mindenkinél így van? Akkor miért nem minden pörgetésre +krit ütés jön? Az LGY, fehér szar helyett?
Dátum: 2013.04.23. 08:03:30
Csodálatos...akkor ezért lett -120 pechpontom...abból a szarból már 3 esett eddig...komolyan ki az az eszement, aki ugyanannyinak sorol be egy kincsesládát, mint egy ultra-implantot?! Eszem megáll (ultrából "bezzeg" 0 jött)
Dátum: 2013.04.22. 15:01:04
Hát ha azzal csak pp lesz, és küldetés nem, akkor nem baj, ha megjegyzem, nem fognak jó karaktert adni...igazán jó játékos minden erőforrást elhasznál, ha Te csak portyásra akarsz menni, akkor kerek-perec elmondják, hogy köszönik szépen, de nem. Inkább (Quellon írta is) berakják a katába, oszt csókolom. Ha nem viszed fullosan, úgy, ahogy eddig vitték, akkor lassan, de biztosan úgy lemaradsz, hog pár hónap és TOP első játékosból, csak átlag átékos lesz. De nem akarok nagyon bele"ugatni", mad elmondják az okosak.

Az a 100 kő, úgy 100 kő, hogy 10 naponta 200 kavics, mivel kiégettből nincs hiány.