Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2009.03.04. 08:56:10
Van olyan szakértelem, hogy sebgyógyítás,ahányadik szintű annyi ÉP-t tudsz gyógyítani rajtuk, fél óránként! Amúgy ha szintet lépnek akkor mind a morál mind az életpont maximum lesz...
Dátum: 2009.03.03. 21:36:05
Nekem trollagyar sosem volt... Csak sünrája vtőr->káoszbot->kőkard (jelenleg). Amúgy amikor rákellett mennem a krites küldetésre,amit nyertem gyorsan betettem és felvittem a szakit 8ra!
Dátum: 2009.03.03. 20:39:29
Melyik világ, melyik szövetség?
Dátum: 2009.03.03. 20:28:56
Ez ki lenne Agyas???
Mert ha rákattintok akkor én jövök ki!
Dátum: 2009.03.03. 20:20:42
1. kérdés hol adnak ilyet, megyek oda Én is!!
2. Igen, az epikus tárgyak, meg rajta kívűl minden tárgy nincs kötve szinthez! Ezért is tudok 28-as szinten 30-as szintű fegyvert használni!
Én még sose kaptam ilyenek...ezt úgy sajnálom!! Eddig csak 10-15 karakter törölte magát...részben miattam is!
Dátum: 2009.03.03. 18:27:26
http://vegzetur.wikidot.com/moblvl

Én csak erről tudok, max 2-vel magasabbat,alacsonyabbat tudsz levadászni.
Dátum: 2009.03.03. 18:22:01
Hát ez Titeket boldoggá tesz...
Semmi óvodás hajlam nem volt benne,csak már meguntam/megunták, hogy mindenki kérdezi és senki nem válaszol mintha 7 pecsétes titok lenne, ennyi erővel a küldetéseket is csak azok tudhatnák akik éppen annál a küldetésnél járnak. Vagy nem?
Idomított állataid, Takarodj, egy 37. szintű mutáns lemúr és Swarci, egy 7. szintű ében halálhajcsár is részt vesznek a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Még elég nagy a távolság, gyorsan elmondasz egy vakító fény varázslatot. (-30 VP). Az izombi gurul egyet, hogy elkerülje.
Az izombi kezéből feléd süvít egy emésztő köd. 150 pontnyit sebzett. Az állataid 11 életpontot sebződtek.

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a buzogánnyal. 26 pontnyit sebeztél. Takarodj és Swarci acsarogva támadnak. Mellé!

Az izombi egy gyors támadást indít a Mágikus fegyverrel a lábad felé. Melléütött!

Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a buzogánnyal gyorsan alulról támadsz. 25 pontnyit sebeztél. Takarodj és Swarci is támadnak. 2 támadással 26 sebzést okoztak.

Az izombi pihenés nélkül támad. Ütése célt téveszt!

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a buzogánnyal. Az izombi 32 pontnyit sérült. Takarodj és Swarci az oldaladon harcolnak. 2 támadással 26 életpontot sebeztek.

Az izombi rád veti magát, a Mágikus fegyverrel sebezhető pontot keres. 60 pontnyit sebzett rajtad. Az állataid 1 életpontot sebződtek.

Lesújtasz a buzogánnyal. 49 pontnyit sebeztél. Takarodj és Swarci is ellenfeledre vetik magukat. 2 támadással 20 sebzést okoztak.

Az izombi egy gyors támadást intéz feléd. Ütése célt téveszt!
A csatában összesen 204 sebzést okoztál, és 210 sebzést kaptál.

Hát neem benn maradt a buzogány+elemlámpa páros...haha!!
Dátum: 2009.03.03. 07:01:19
Jajj, de hát mért kapnék???
Amúgy Tiis felrakhattátok volna(pl: Piciklón,Jerikó) Nem tudom, mért kell hülyíteni a népet:
"-Jajj, neeem árulom el mert titok, bibibiíííí!!"
A többiek,beleértve Mortit...nyálcsorgatva várta, hogy : -Na ...ma biztoss fenn lesz, na ma!!
Amúgy meg a se...rugásokat Én osztogatom! Hehe...
Dátum: 2009.03.02. 20:00:16
Azon nyomban megkaptad, amikor befelyezted a kvízolimpiát autómatikus hozzá írja a nálad lévő lélekenergia összegedhez!
Dátum: 2009.03.02. 19:57:00
Sajnos Én sem tudom,mért nincsenek fenn...

De kimásolom ami a fórumonkon van!!
Az 50-esnek a nevét sajnos nem tudom,csak amit csinál:

Fellehet vinni a tulajdonság-specializációt 30%-ra. Tehát ha specializálódsz valamire, az nem 10%-kal lesz olcsóbb, hanem 30%-kal (max. szakértelemszint esetén).

48 as tanulás:

manakonstrukció:

Mágikus energiáidat építésre is használhatod. Az építés hatékonysága a szakértelem szintjétől függ, az építés szakértelem ezt nem módosítja. Maximális szintje 50

46 os tanulás:

mágikus regeneráció:

Mágikus energiáidat sebeid gyógyítására fordíthatod. A gyógyulás mértéke, és hogy milyen gyakran használhatod a képességedet, a szakértelmed szintjétől függ. A gyógyításra a rendelkezésedre álló mana 20%-át használod. Maximális szintje 50.

44 es tanulas

visszafogott fejlődés:

A szakértelem minden szintje után csökken a vadászatért kapott tapasztalati pont, szintenként 1%-al. A szakértelem maximális szintje 50, ekkor a vadászatért fele TP fog járni.

42es tanulás

másodlagos varázslat:

Varázslatoddal mostantól képes vagy az ellenfél állatát is megsebezni, a másodlagos támadáshoz hasonló módon"


Remélem nem sértettem meg a kiadói törvényt! Örülök, hogy segíthettem!
Dátum: 2009.03.02. 19:26:35
Nem, és ha van ösköved akkor a 90%át megkapod.
Dátum: 2009.03.02. 19:22:47
Hy!

Kattints erre!


http://vegzetur.wikidot.com/portya

De tessék nagyon rendes vagyok és kimásolom:

Szint: Min. üthető Max. üthető
1.szint 1 (max ennyit lefele) 1 (max ennyit felfele)
2 szint 2 Max ennyit lefele 3 (max ennyit felfele)
3 szint 2 (max ennyit lefele) 4 (max ennyit felfele)stb...
4 szint 3 5
5 szint4 6
6 szint 5 8
7 szint 6 9
8 szint 6 10
9 szint 7 11
10 szint 8 13
11 szint 9 14
12 szint 9 16
13 szint 10 17
14 szint 11 18
15 szint 12 19
16 szint 12 20
stb...
Dátum: 2009.03.02. 18:48:45
Sajnos nem tudom mire alapozod a...ezt. De szerintem nem sértettem meg,vagyis remélem!
A halyót pedig észre sem vettem...ajajj...
Dátum: 2009.03.02. 18:43:58
Messi szerintem kapcsold ki a caps lock-ot véletlenül bennt maradt.

Lélekkút kisütés:
Ősköveidet 30 naponta egyszer elviheted a lélekkúthoz, és a bennük rejlő fölös energiát lefölözheted. A lélekkút energiáját ez nem befolyásolja, és az ősköveidből is mindössze 10 megy tönkre. A nagy mennyiségű felszabaduló energiát ezután bármire felhasználhatod, de erre 30 naponta csak egyszer van alkalmad. A kinyert lélekenergia az ősköveid számától és a szintedtől függ, de 50 őskő alatt nem nagyon éri meg a dolgot, és maximális hatásfokát 500 őskőnél éri el.
Ehhez mindenképp bekell lépned 1 szövetségbe!

Láthatalanság:
Megjegyzem ezidáig még nem használtam!

Ha úgy érzed, nem tudsz fejlődni, mert folyamatosan támadnak, átmenetileg megoldást jelenthet a láthatatlanság! Ha láthatatlanná válsz, jelentős bónuszt kapsz minden tulajdonságodra! Ez +10, de ha magasabb szintű játékos támad, akkor 10 + szintkülönbség x 4! Tehát pl. egy hárommal magasabb szintű játékossal szemben +22-t kapsz minden tulajdonságra. Ráadásul, a sebzésed is megnő 20%-kal, ami kompenzálhatja az ellenfél jobb fegyverét. Ez azt jelenti, hogy ugyan fognak tudni támadni, de óriási lesz az előnyöd, tehát a támadó jó eséllyel pórul jár. Persze azért láthatatlanul se hanyagold el a tulajdonságaid és felszerelésed fejlesztését, mert a láthatatlanság nem jelent teljes sebezhetetlenséget. Amíg láthatatlan vagy, tudsz vadászni, de nem tudsz portyázni, és a vadászat során is jóval kevesebb TP-t és lélekenergiát kapsz. Tehát a láthatatlanság biztonságosabb, de lassabb fejlődést garantál.

Ha láthatatlanná válsz, legalább 24 óráig az is maradsz, csak utána tudod megszüntetni. És csak akkor válhatsz láthatatlanná, ha legalább 12 órája nem támadtál senkit portyázással.i]
Dátum: 2009.03.02. 18:40:49
Kivégzés szakértelem...
Dátum: 2009.03.02. 15:22:12
Akár hiszed akár nem,de létezik: hétköznapi néven: Auróra cirkáló Szentpétervárott van kiállítva,mint múzeum. Én csak tudom,mert láttam a 2 szememmel!
Ha nem hiszel nekem, tessék itt egy link:

http://hu.wikipedia.org/wiki/Aur%C3%B3ra_(cirk%C3%A1l%C3%B3)
Dátum: 2009.03.02. 09:25:47
Ha már beidomítottad,akkor ezt!! Állatok menüpont--->harcolni hívom-->és elmész portyázni,ilyenkor az oldaladon harcol(minden nyert csatával 10 TP-t kap, az intelligens kedvenc szakértelem a nyert TP-t módosítja(növeli))

Ha még nem akkor idomítás x. X=idomítás szintje*100 LE,tehát amennyit szeretnél idomítani rajta annyi LE-nek kell nálad lennie(pl: 8 idomításod van akkor minimum 800 LE-nek kell nálad lennie,ha nincs ennyi Le-d akkor nem tudod idomítani...)
Dátum: 2009.03.02. 08:38:51
Melyik a népesebb ország?

Brazilia
USA
Oroszország
Kanada


Mi van???