Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2009.06.15. 21:53:12
Sztem nem volt olyan vészes, kábé 4 óra alatt megcsináltam, úgy hogy összesen 35 K buktam, mert első csatámat nem írta be a rendszer...az 5 K ás volt, aztán meg Atreussal kicsit elszaladt...1,6 K helyett elvitt 8-at, bár azóta már visszaloptam azoktól akiktől lehetett...pedig nem beszéltem le velük, hogy oda vissza menjen, sőt direkt arra mentem, h Ők jól járjanak (Az én aranyszívem... )

És annyira nem érdekelt, sőt most sem érdekel ha vesztek valamennyit...amúgy sincs már jelentőssége (számomra)
Dátum: 2009.06.15. 21:29:09
3 magyar igazság....

- Mi van az intenzív osztály ajtajára írva?
- Kérjük, a sípszó előtt hagyjon üzenetet!


- Jaj, doktor úr, meddig lesz a férjem még lélegeztetőgépen?
- Az első áramszünetig.


A székely meg a fia megy az erdőbe gombát szedni a fiú talál a bokorban egy rozsdás puskát, kérdezi az apjától:
- Mi ez édesapám?
Erre az öreg:
- Hát trombita.
Majd fogja és a szájába teszi es fújni kezdi, erre az eldurrran. Az öreg szája a fülig reped. A fiú megszólal:
- Hiába nevet édesapám, én azért megijedtem!
Dátum: 2009.06.15. 20:58:08
Jó éjszakát...tudod idő van!

Gondolom ez lesz a válaszod:

Dátum: 2009.06.15. 19:41:18
Saját magamat, mért nem tudom kirugásra itélni, pedig olyan frappáns indokot írnék...

Miklós nem lehetne ezt javítani, please!
Dátum: 2009.06.15. 15:55:15
Sajnos, nem!

Épp e pillanatban diskuráltam Baraty val erről...
Dátum: 2009.06.15. 15:21:56
Morroch!

Én is voltam találkozón, de inkább a sörpultnál időztem többet, de a aukcióra még emléxem...

Miklós:

-Kamikaze...szívem szerint ezt a cuccod 500 kincspont alatt nem is engedném kezdeni, de mivel tudom, hogy még senkinek nincs ennyi...


És elkelt 120-ért, nahh az vicces vooolt...
Dátum: 2009.06.15. 15:06:38
Lehet, de azek a tárgyak nem olyanok voltak, mint a ezek amik most vannak, és lásd azok többsége is 100 fölött megy el, pedig nem érnek annyit...

Ezek-azok...
Dátum: 2009.06.15. 14:48:07
Termékismertető - Gyöngyök (Gems)



Szerepjátékokhoz, kártyajátékokhoz, vagy csak úgy, mert gyönyörűek! A készlet 22-25 db gyönyörű gyöngyöt tartalmaz. Rendelhető színek: világoskék, sötétkék, türkiz, zöld, sárga, piros, lila, narancs (a megjegyzésbe írd, hogy milyen színt kérsz).


Hát nem aranyos...halára röhögtem magam (de azért közbe nézem a Borat-ot is)
Lehet Én is licitálok...

Apropó, csak a pontosítás kedvéért az áruk költsége egy 100 assal olcsóbb lenne...

700 Ft+500 Ft=1200 Ft
Dátum: 2009.06.15. 11:23:23
Dehogyis nem...elfelejtésre...

Zokni!

Lehet szmájlikat belerakni, nézd csak meg az enyémet...
Dátum: 2009.06.15. 07:10:47
Igen én is csak 5ig vittem a felejtést, mert felejtős....

Bár én nem vok profi, inkább kis csicska
Honnan tudod, h ovis? Attól, h kezdő nem biztos hogy olyan amilyenre Te gondolsz...

Amúgy nem muszáj átolvasni az egész fórumot, elég ha csak elolvasod a Topic nevét, elemezed és ha tudod, hogy mit jelent (körübelül) akkor beleírsz abba...

Nyugodtan lehet viccelődni, csak ne szemeteljük össze mindet.

Papapapapapapapa
Mért nem lépsz be Byzon szövetségébe...Ő csinált egy ilyen szövetséget nem?!

Lézercélzós buzogány vagy valami ilyesmi a neve, bár ilyenkor nincs Byzon itthon, vagy kittudja...
Bocsika csak megkellett találnom a hsz emet...

Re: Küldetések
528. hozzászólás - 2009.02.21. 21:26:16
Én is vagyok döntetlenesen!! Smaragd 25. szint. Minden próbálkozót szeretettel fogadok.

Soul,
Akkor nézz rám az enyémre...

Nekem másfél nap alatt megvolt...
Dátum: 2009.06.14. 23:01:22
Nem mivel tárgy sincs...

Pedig Én már többször próbálkoztam, csak nem találom a licitáló gombot...segítsetek merre van??!! Középen szokott lenni nem...

Anababa!

Lázba hozhatnak, csak nem fox értük nagyon küzdeni...
Dátum: 2009.06.14. 21:23:21
Azért az inspirátor elég dúrva táp...főleg egy maxos visszafogottal...

Mint írtam azért nem nagyon emlékesztem...sajnos a tali után volt egy kis afterparty LanMaffia, Tripodex, Én... fél 3ra értem haza...
Dátum: 2009.06.14. 20:12:34
Nevüket nem tudom csak hogy miket csináltak...

- +250 csp, hogy felzárkózhass a TOP-hoz
-(fókuszkristály) +100 al többet sebzel az epikusba (fegyverbe helyezhető bele, visszaváltható)
-Joker: bármilyen aukcióstárgyat kérhetsz kivéve azt ami a szombati találkozón volt
-15% alatt is portyázhatsz (ha neked kevés a hP-d akkor is tudsz portyázni)
-egy újabb vadászós cucc, 8pontosan nem tudom már) valami olyasmi volt, h a szinted és a legmagasabb szintje között feltudsz zárkozni, úgy hogy több csp-t kapsz naponta, de hogy mennyivel többet azt sajnos nem tom.
+10 megnöveli a tanulásod, de maximum annyival ahányas az akadémia, vagy valami ilyesmi

Ennyire emléxem...
Dátum: 2009.06.14. 19:19:24
De nem is 360 at kaptam...

Na ez az érdekes:

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Koponyazúzóval. Fegyvered ártalmatlanul pattan le XY páncéljáról.


a poén az benne, hogy nincs is páncélja, csak PAJZSA volt...
Dátum: 2009.06.14. 19:07:43
Nekem is volt már ilyen...

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 504 sebzést okoztál, és 1678 sebzést kaptál.
Dátum: 2009.06.14. 18:08:18
Úgy hallottam a találkozó után Miklósék afterparty-t tartottak, megfájdúlt a feje, így csak később kerülnek be a tárgyak.

Várj türelemmel, nem sokára jobban lesz, már megitta a gyógy-sörét...