Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2009.12.13. 15:44:33
Ez mi ez?? (nem a napiszaros )

Ma, 15:42:21
Hatalmas ugrásokkal, futva indulsz zsákmányod után. Egy kiszáradt folyómederben mozgást észlelsz - valami épp víz után kutat. Egy nagyobb orgling hős. Nem tudod meglepni az óvatos lényt, de amúgy is jobban kedveled a szemtől szembe csatát. A harcban végül te győzedelmeskedsz, zsákmányod 1170 lélekenergia. +13 TP A szerzett lélekenergiából 106 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 15:42:21
Vadászatra indulsz. A dühöngő vortexeket messze elkerülöd, és próbálod az életenergia nyomait érzékelni. Egy zöldellő oázisban bukkansz végül arra, amit keresel. Egy apró szőrös pók! A teremtmény védelmezi fészkét, a csata gyors és kegyetlen. 469 lélekenergiát szereztél. +13 TP A szerzett lélekenergiából 43 a helyes válaszért kapott LE.


jah és persze az aprósat vette bee...
Dátum: 2009.12.12. 18:58:16
Miaz Meszy nem vagy tisztában a játékkal? én ezért már törölnék...
Dátum: 2009.12.12. 17:41:46
Hát az nagy pech mert már annyi infulenza fajta van mint égen a csillag...

csirke, kacsa, liba, gyöngytyúk... sertés, ló, tehén... és még ki tudja mi fog jönni NOÉ is meg irigyelné
Dátum: 2009.12.12. 17:36:07
Nekem is kivan fejlesztve oszt csak 36 os vagyok...
Dátum: 2009.12.12. 13:17:24
Hehe...hát megnéztem már párszor...teccik.

Jó ott a fórum? Mert a jelenlegi helyemen is csak azért vagyok, hogy fórumozzak... A bónuszok nem érdekelnek max a HT...

Ha azt nézzük, gonosznak nem mondanám magam max elmebeteg-nek, aki ismer tudja de ha így nézzük Hannibál Lecter is "csak" beteg volt...cöhcöhcöh...

Ami azt illeti a kis állatokat nem szeretem, sőt sztem a legnagyobb marhaság az "állatvédő mozgalom" (bocsika) Tulokkal jelenleg 40-es másodlagos varázslat van meg 30 as támadás...de lassan majd maxolom őket, csak hogy érezzék a szeretetem...előtte még Iq,tau páros meg védelem.

Mász: Sövény!!

Hát igaz ami igaz pár helyen már megordultam v1-n Lélekőr, VM, SÖ, ZP... meg mér pár kisebb helyen. Innen onnan pár morzsát elcsentem, olyan vagyok mint a víz (nevemben isXD) beszívárgok bárhová...
Dátum: 2009.12.12. 08:02:22
Pár kérdés ami nekem nem tiszta:

És leendő újra kezdőkkel vagy lebontó játékosok vannak a Ligában? És mit akartok elérni? Vér turróval?

Mért pont smaragd lett a Fekete Liga?

Jó mert akk majd beszálok én is...
Dátum: 2009.12.06. 15:58:21
majd hamarabb regeltek...
Dátum: 2009.12.06. 13:49:31
Miklós!

És milesz a HT vel, ha 8 kor megszűnik az élet, akkor egy csomó elvész a HT-ból....? Ezt is korrigáljátok vagy ez más tészta?

(Világ3)

Kit zavart a hsz-m?
Dátum: 2009.12.06. 13:44:00
Semmit hagyd a fenébe!

Vegyél inkább egy sört!
Dátum: 2009.12.05. 17:52:07
8. szinten a Legendában.
Dátum: 2009.11.30. 22:12:42
egy 20 ezres másik felét keresem...
Dátum: 2009.11.30. 12:36:03
Én a kavicskat várom...

Amúgy ez a +5% ék is lelett amortizálva mert elvileg 1 hónapon keresztül lett volna... De soknak tartotta valaki...vagy...
Dátum: 2009.11.29. 16:44:12
Ne bassz ez is Te voltál szép, mondhatom....

Ennyi erővel V3-on is elkéne venni a Lé-t azoktól akiknek 1 misi felett van, mivel számomra elég kiábrándító, érthetetlen 4-5 millás Lé diffek egy BÉKÉS VILÁGBAN. Marhára fasza lenne, ha leszelnánk már a pókokról...

Aki meg van olyan béna vagy csak beképzelt és abban a tudatbén él, hogy "én olyan kemény vagyok, hogy engem senki nem mer betámadni, meg 2 napig vadászok 120% on" Az NE csodálkozzon, hogy vannak olyanok (a legkirályabb arcok) akik ezt a sz?rba sem nézik és felrúgják az egészet.

Ha vannak még ilyen játékosok, azoknak további hatalmas (már amennyire lehetséges a kreaff, kivégzés és az összes többi pók szaki leamortilázása mellett) portyákat kívánok!! Hadd töröljenek a TOP-ok!!

Pontozzatok LE!!!
Dátum: 2009.11.29. 10:08:00
Jaaa, hogy Te voltál az???

Furcsálottam is, mondtam is Lanmaffiának:

-Nézd már van ott egy ürge aki, árnyékból árnyékba megy fekete cuccba, olyan mintha LÁTHATATLAN lenne.
-Tényleg -válaszolta Lan -Nézd csak Soul, most meg még kúszik is:D
-Hehe lehet, hogy az a RSZNYT reberrilstája- ekkor elüvöltötte magát Lan
-Hé Damage merre vagy!!!????

a következő pillanatban mikor visszanéztünk a srácra, már csak hűlt helye maradt...
Dátum: 2009.11.29. 10:02:31
Én!!

Amúgy nem is volt Senki, mindenki helyett is elmentem, megnyertem minden cuccot, stb....

7főn király, cool.
Dátum: 2009.11.27. 14:46:22
Hú Apám bunyó lesz a Lángba!! Kircsi... Remélem csak déltől kezdtek Neki, mert akkora már részegek leszünk Lannal...a nyertes megkapja tőlem a csokit...bocs az a Főnökasszonyé. Akkor utalok Neki 10 kavicsot...

Bocsi az OFF-ért.
Dátum: 2009.11.26. 19:06:14
És a Sör mennyibe fog kerülni? Csak, hogy tudjam mennyi az annyi.
Jah és még 1 tudja valaki milyen kocsma van a közelben?
Dátum: 2009.11.26. 15:17:09
Én nagyon szeretem a VF-et, különös a 3. világon, ezért már 24. szinten maxoltam, ha nem így tettem volna akkor most biztos nem lenne a Szaki összegem 740 felett, 36. szinten...

Tom, hogy nem csak arról van szó, hogy a felső szférának nincs préda, hanem arról is hogy szegény "bénák" ne szenvedjenek tovább, hogy egy pók vagy VF-es leüsse Őket állandóan. Részvétem, de Tőlem nem kell félni én csak szakikat maxolok...

Érdekes mert, a TOP mind azt írja xar ez a szaki, gondolom Ők nem nyomták ki, de ha jelentkezel egy szövihez (tök mindegy milyen) nagyvalószínűséggel kérnek egy szakilistát Tőled, és ha nincs VF-ed akk az az első dolog amit ki kell maxolnod, MÉG az SPM előtt is sokkal fontosabb. Én úgy vok vele, hogy MIndenki maxolja ki minél hamarább!!! UNEVOLUTION ON!!

Üdv Tulok,
Dátum: 2009.11.26. 12:57:16
Beállítások->Avatár:

f01.jpg-f15.jpg azaz 15 "avatárból"=képből válaszhatsz.
Lehet kezdő még, de sztem ez vicc kategória...

Funia000
Végzetúr poronty

1 hozzászólás
Válasz erreIdézetRe: Gyémánt szövetségek
650. hozzászólás - Ma, 12:23:03
Sziasztok tagokat keresek a szövetségembe : Lélekfunia gyertek lécci! csak 1 lélekenergia a jelentkezés ára ! aki jelentekezik annak köszi!