Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2010.07.20. 13:02:49
Idézet: Cavalorn - 2010.07.20. 12:12:51
Én meg nem hiszem hogy ilyen égető nagy szükség lenne rá. Eleve, ha annyira sajnálod szegény kisebbeket, akkor ne támadd őket, vagy használj gyengébb spellt, neadjisten vakító fényt, és máris meg van oldva a probléma.
Inkább olyan dolgokkal kéne foglalkozni, amik előrébb viszik a játékot. Ez megint olyan dolog, ami jónak jó, de van rá alternatíva, és amúgy is kevés embert érint...


Ugyanezt javasoltam Nekik, erre S0laris azt írta, hogy NE mondjam meg mit csináljon...
Dátum: 2010.07.20. 12:59:40
Aham szóval a kontinuum nem ha a háborúban, értem.

Inaktív karaktereket
időnként
szoktuk törölni...

ez mit takar? Évente 2-3-at, mert mióta megvan a sorszámolás a karaktereknél nem egyet, tudnék mutatni aki 3000-es sorszámmal még mindig 1-es szintű (világonként persze)

És a zárolásokkal mi lesz? Amiket a Többiek, illetve jómagam is bedobálunk a Felhasználási megsértések rovatba. Nem hogy zárolva, de igazság szerint semmi nem történt még velük...

**********

Illetve szeretném kérni, hogy kilehessen kapcsolni a lopást, mert épp segítek döntetleneseknek, és elrabolom az összes kavicsukat...lefeljteni meg nem tudom mert 70-es felejtést nem akarok csinálni

A csatában összesen 204 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál. A csata során elloptál ellenfeledtől 28 kiégett őskövet!
Te nyerted a csatát, jutalmad 97 lélekenergia és 10 TP!
Dátum: 2010.07.20. 09:09:49
Nem pontoztam senkit és semmit. De higgy amit akarsz. Nekem már nem első "olyan" lelkes támogatóim vannak, akik 3-4 oldalig visszamenőleg lepontoznak, amúgy meg mit érdekel ez Téged? ettől rosszabb leszel?

Endyr nem offolok.

Miklós arra a javaslatra semmit nem szólsz, amit már Baraty is írta (1,2 éve) hogy tervben van? Karakterek inaktivitása...
Kontinuumszűkítése nem bug? Hogy nem hat a háborúban?
Érdekes módon csak azt látsz meg amit akarsz...de sebaj rájöttem Nekem fölösleges lázadni, ezért még most abbahagyom.
Dátum: 2010.07.20. 08:38:18
Tehát, akkor én nem vagyok normális? De jó, már kezdtem félni, hogy annak gondoltok...

-Ó Offsboy mért vagy Te Offsboy...

UI: valaki meg arra élvezkedik, hogy lerabolja a szegény szerencsétlent, vki arra hogy kihívásokban 1. legyen, vki meg arra hogy az állatok hullahegyei legyenek a lába előtt. Úgy tudom ez egy játék, (és szerencsére) vannak irányvonalak, amiket lehet választani...

Mint írtam, nagyon jo dolog az is, de az sem egy rossz 5let, HA 99%-ig biztos vagy abban hogy legyőzöd mert napi 3* mész rá, akkor rakd be varázslatod helyett a vakítófényt, mert ezzel is tuti győzöl, és akkor nem kap 1000-es sebzést dögjei...
Dátum: 2010.07.20. 07:54:21
Idézet: S0laris - 2010.07.19. 22:25:57
Az a különbség köztünk, hogy én nem azért portyázom, hogy TP-t osszak, hanem hogy raboljak és feltöltsem a kamrámat. A célpontjaim a szintemen lévő olyan játékosok akik gyengébbek nálam. Ha valakinél van "fiatal" állat, az majdnem biztosan padlózik, pedig nem is olyan sok az állatsebzésem, most még. Azok akik engem ütnek max távból nem szükségszerűen fejlődnek gyorsabban.


Én azért nem portyázok, mert nincsen kennelem, így az állataim mindig lemorálódnak, nincsen bűvös kunyhóm így kevés az életük, nincsen kínzókamrám ezért fölösleges a portyázás. Én azért osztom a TP-t, mert kevés a tulajdonságösszegem 860 (52. szint végén) de sok a szakértelemösszegem majdnem 1900 és maxos a kontinuumom , bár még így sem sokan kamráznak be, napi 2-3. Pedig tudhatnák, hogy csak 750 csp-nél kezdek el vadászni és prémmel, illetve fúzióval is min 15-16 nap.

Ha valakinél van fiatal állat, akkor 68. szintem már olyan szövetségben van, ahol van magas kennel, maxos kunyhó így egy 1-es szintű állatnak is van 5-600 élete, és legyen annyi sütnivalója, hogy NE a portyákon fejlessze, hanem dugja be a kennelbe és gyakoroljon 2 napot. Az nem zavarja, hogy a térkapus szörny, entitáns ledarálja?

Attól függ, hogy van kéziféked vagy nincs?

Summázva: Felőlem lehet kikapcsolható másodlagos, bár én 1*-szer sem fogom használni, ha már maxos... Sőt hozzáteszem ezért vettem meg a halálkristályt is, illetve ezért leszek 100%-os fertőzött meg a Lélekmérgező-ért...meg azért, hogy saját !!1!! személyesem szövetségemben mindenkit leraboljak, kivégezzek, megöljem az állatait, ellopjam a kavicsukat és boldogítsam a mindennapjaikat, de addig még van teendőm, meg nevet is kell választanom, vmi félelmeteset
Dátum: 2010.07.19. 21:01:47
Yaksee:

Ha én támadok, akkor általában azoknak osztom a TP-t akik betámadtak és hidd el akkor nagyon örülnek, annak is ha csak 2-300-at sebződnek az állataik. Illetve nagy ívben "nem érdekel" mi lesz az ellenfél állatával csináljon 2-300-as vastagbőrt, nekem is beájulnak, akkor másnak mért legyen jó? És még...ha úgy is gyengébbet támadsz, akkor rakd be a vakító fényt, és akkor tuti nem sebződnek variból.

S0laris:

Mire 350-es tau-t csinálsz, addigra 100* elhagynak azok, akik eddig "kínoztak". Nem feltétlenül győzelem, de 12 órát pihiznek a kis "csahosai" már megérte...
Dátum: 2010.07.19. 20:46:20
És akkor minek kapcsolnád ki? Főleg akkor, ha állatot sem hoz az illető?
Dátum: 2010.07.19. 20:28:43
Felejtsd le és akkor tuti nem fognak utálni!

Mász:

Hosszú távú tervek...

- Szövetségi küldetések.


Ez már elég hosszú távú terv, nem? Azt hiszem már vagy 1 éve tervezitek...

***Az inaktív karakterek törlése mikor valósul meg? Vagy csak azért nem törlitek őket, mert a kezdők nem 436273627-ak lennének, hanem csak 3333.-ek? Kicsit frusztrálná Őket is, hogy csak ennyien játszanak, komolyan a játékkal, ugye?***
Dátum: 2010.07.18. 22:54:03
20000 LGY 10 őskő 5000LE

Minden nap az első belépésedkor kapsz 400 LGY-t. Ez a hatás 100 napig érvényes.
(miért ne lehetne Lgy-vel is ha már van dukátra?)


Jónak tartom bár a 10 követ 50-re emelném, illetve a 5 K LÉ-t, 5 K*szintre. Az érvényességi időt meg 200 napra venném.

A karpótlás talizmánjához hasonlóan csinálnék a lopásra, szubtérire, és a másodlagos támadásokra is!
Dátum: 2010.07.18. 20:54:01
Nah jo, de én nem akarok fertőtlenődni, gonosz vagyok, az elmém megbuggyatt és milyen dolog az, hogy a "jók" 30-35 percenként üthetik a "rosszak" meg csak óránként...
Dátum: 2010.07.18. 18:59:04
Egy aprócska fejlesztést szeretnék javasolni (másodjára hozom fel)

Ha már sok lélekenergiát használok fel a kontinuumszűkítésre, akkor legyen már érvényes a háborúban is. Mert hiába maxos, ha ugyancsak óránként tudom az ellenséget boldogítani, ez az idő erre is kihathatna, így 10 percenként lehetne ütni a népet.

Ha pedig nem jó 5let, akkor kérem magyarázzák el Nekem, hogy mért nem az.

Előre is köszönöm Tulok.
Dátum: 2010.07.14. 23:50:05
Nah majd pont a triászt arra használnám... kell a francnak a dukát nekem már van minden...
Dátum: 2010.07.14. 23:27:36
Segítsetek már ki, hogy hülye vagyok, mert magam már nem dőlök be ilyeneknek...

A kezdet kezdetén is 10 dukátért lehetett kiválasztani az entitánsból legyőzött kincset?

Mert azt a pár 100 K LÉ-t nem nézem ami gyógylötyikre ment el...de hogy még 25 csp-t is levonnak nekem ez új...
Dátum: 2010.07.14. 11:58:49
Éjfatty elpusztítása a Legendában keresendő

Pusztíts el egy éjfattyat! Tanácsok 40. szintre érve a Legendában!


Szerezz 3 kiégett őskövet küldetés: Szintlépéskor azonnal teljesíthető (ha fel van véve a küldetés, illetve minimum 3-as szintű a energiakristályosító!!


Itt sok hasznos infót találsz!

http://vegzetur.wikidot.com/kuldetesek
Dátum: 2010.07.14. 09:46:32
Nem értem mért nem fogadták el, Shuti nézd csak meg a szövetségem zászlóját!
Dátum: 2010.07.13. 13:55:23
Találtam magamnak egy fajántos küldetést, kicsit nehéz a kicsike, de pár év és meg lesz

Küldetés XxX: Legyen 500 epikus trófeád, a Te általad legyőzöttből!

Küldetés állapota: A küldetés felvétele óta 12 epikus trófeát szereztél.
Dátum: 2010.07.12. 09:09:02
Ezzzazzz...hollandok mehetnek haza szívni egyet...
Dátum: 2010.07.09. 22:10:27
Az 48-as szabadságharcra szeretettel!

Szakértelemösszeg: 1848
Dátum: 2010.07.09. 18:41:07
Kisállat kereskedésben!

Ha a játékban akarsz elfogni akkor ahhoz szükséged van csapdakészítés szakértelemre és ha azt akarod, hogy melletted harcoljon akkor idomítás szakértelmet is nem árt fejleszteni aztán be kell idomítanod lélekenergiáért, ezután az Eseményeknél kiírja, hogy beidomítottad,és ha ez mind megvan akkor az állatok menüpontba kattints és hívd harcolni!
Dátum: 2010.07.09. 18:15:32
Mit mondasz?

Mert ennyi erővel lemehetnék mínusz 60 millióba és most lenne 4000-es szakiösszegem...és innentől elkezdem levonni, ilyet lehet csinálni? Naaaaa...Xd