Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2010.11.10. 10:28:47
Hogy is volt az a hsz törlés? Trágár másokat sértő...

Birka!

Hallottál már olyanról, hogy pozitív megkülönböztetés, ha nem menj rá a gugléra és boklásszál!

Ha nem tűnt volna fel az összes ilyen "nerf" a Ti jóvoltotokból került be, tudtommal Te sírtál azon, hogy Hercegnő elvert...és néztél, mint Birka az újkapura...láss csodát megjött a láthatatlan nerf, rá meg az inspirátor...Hercegnőnek, mind2 megvolt...nem akarok újjal mutogatni, de ez már ORDÍT!!!!!!

***Innentől kezdve ide nem írok, ha bajod van írj PM-t, ha meg röhögni akarsz látogasd meg a Viccek-et.***
Dátum: 2010.11.10. 09:14:18
Engem csak az irritál az egészben, hogy minden ilyen nerf, akár ez is, mindig a top után lévőket érinti.

Ők szépen kihasználnak ügyesen,okosan mindent. Mi mikor oda eljutnák közlik, hogy ez így nem jó változtatni kell, nerf lesz. Én komolyan el tudom már (ezek után képzelni), hogy vannak olyan egyének, akik szólnak Miklósnak: "hogy figyu, ez meg ez már qva sok LÉ-t hozott Nekem, Nekünk, de a többieknek csak nem kéne, most már meg lehet változtatni!!"

Mennyi ilyen változtatás volt, eddig amiből a top kivette a részét, a többiek meg nem is "éltek" akkor vagy csak álmodoztak,hogy oda kerülnek oszt jó van...persze álom maradt.

Innentől kezdve lesz@rom a játékot, mint "várható fejlesztéseket", nem várok már semmit, sőt inkább jobb lenne, ha több nerf meg sem születne, legalább ebben az évben.

Aki meg nyálizomját fejleszti, és szerinte nagyon jók ezek a változtatások, azoknak csak annyit "köpök Rátok" jut is marad is...
Csak annyit mondok:

Pay back time!
Bull shit
Knock-knock!
Your one ugly motherfucker!
What the hell are you?

Remény rabjai, most olvasom 6*jára a könyvet is
A-team jeeee
Csak a forrás!!!

Annak kéne itt a pálmát vinnie, holott szeretem a kaland-fantasyt (Conan) vagy a westerneket (Clint), rossz így látni, mindegy Mi tudjuk itt ki nyerne!
Dátum: 2010.11.09. 17:53:57
Nah egen és akiknek már régebben megvolt a inspirátor azoktól meg vegyünk el 100-500 millió LÉ-t ugye?

Valaki tudja, hogy ez hanyadik nerf?? Mert sztem már egy kisebb város lakosságánál jár ez a szám... Gyerünk szedjük össze ezeket!!!

Miklós még most jelentsd már be hogy a következő hónapokban mire számítsunk, vagy majd a Télapó hozza?
Akkor marha jó lenne, akiknek ez van (halálkristály) kapnának valami kompenzációt...komolyan mi jöhet még???

Amióta megvan kb. 3 ember állatát tudtam elájultatni...300 dukát, ami ha csak a csp-t részét nézem 1500 csp, ami jó esetben 3 M LÉ persze vannak akik 5-900 dukátért vették meg...
Huhh ilyen alacsony átlagom még nem volt, éljen!

Nekem nem is kéne más csak Aukciós Ház meg Végzetúr fórum, mert a kettő kábé egy és ugyanaz...mert mindenki üvöltözik,ordít...és sorolhatnám.

Mindegy akkor ennyi tétel lesz, majd gyűjtök más értelmesre Meg jól berúgok oszt jóság van...és csak röhögök a 110-es teremben a fórumon...
Én csak azt nem értem mért kell attól kivenni valamit?

Baj, ha az emberek elköltik a dukátjaikat? Komolyan nem értem miért van erre szükség, elmagyaráznád?

Vagy, hogy a 10 szép kerek szám?? A 20 is szép, sőt talán még szebb is!!

Vagy örüljön az a 30 ember magának, oszt csókolom. Én meg elégedjek meg egy medállal, meg egy csokival?

Tudom, hogy panaszkodom, de nem tudom miért van ez a tízes probléma...
Dátum: 2010.11.08. 23:22:43
Jó akkor még most abba, hagyom a fejlesztését. Mert a többi szakértelmeknek még van is értelmük, de ennek így 110 után semmi... Majd fejlesztek mást.
Dátum: 2010.11.08. 22:48:01
Akkor már csak egy kérdésem van...minek 110. szint után fejleszteni???

A semmin kívül...
Mert mi a jó abban?
Dátum: 2010.11.08. 22:08:37
Lan:

Mert mikor húzzam fel? 2100 a SZÖ-m 59. szinten :-P

Pici!

Én úgy tudtam 114. szinten van 25%, akkor utána mennyivel nő? 0,0001%-kal? :-O

másodlagos varázslat 121


Mindegy biztos, ami biztos alapon felviszem alap 200-ra, csak a mihez tartás végett... :-D
Hát sztem nem lesz máskorra tétetve az időpont, az utóbbi időben mindig ekkor volt és a júniusi is júniusban van...aki teheti jelentsen beteget...vagy hazudjon (hazudni nem bűn) aki meg végképp nem tud jönni az meg...hátt izzé.
Dátum: 2010.11.08. 19:35:50
Hmmm mióta nincs maxja a másodlagos támadás/varázslatnak???

Eddig úgy tudtam volt...ezek szerint rosszul?
Dátum: 2010.11.08. 19:34:00
Háhá...

Sebezz egy csatában legalább 100-at ellenfeled állatán úgy, hogy te támadsz!



Nemja idomított állata, egy 14. szintű élőholt pegazus is részt vesz a csatában. Üvöltve rontotok egymásnak.
Elmondasz egy kataklizma varázslatot. (-205 VP). 1529 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 512 életpontot sebződött.


Asszem meglett 8-)
Dátum: 2010.11.08. 19:12:32
De. De nem tudom ennek mi köze van ehhez...és ha a wikidotból lépnék be akkor működne? Elég "érdekes" a rendszer...nem semmi Apám! XD

Ui: Az utóbbi 2 évben mindig a fórumról léptem be, eddig akkor mért nem mutatkozott, ez tényleg LoL...
Dátum: 2010.11.08. 19:00:59
Hát nálam nem...

2010.11.01. 3654 lélekenergiát kaptál jutalmul 63 kérdés kategóriabesorolásáért.
2010.10.28. 172 lélekenergiát kaptál jutalmul 3 kérdés kategóriabesorolásáért.
2010.10.26. 172 lélekenergiát kaptál jutalmul 3 kérdés kategóriabesorolásáért.
2010.10.21. 58 lélekenergiát kaptál jutalmul 1 kérdés kategóriabesorolásáért.
2010.10.19. 400 lélekenergiát kaptál jutalmul 7 kérdés kategóriabesorolásáért.
2010.10.17. 58 lélekenergiát kaptál jutalmul 1 kérdés kategóriabesorolásáért.
2010.10.16. 58 lélekenergiát kaptál jutalmul 1 kérdés kategóriabesorolásáért.
2010.10.14. 58 lélekenergiát kaptál jutalmul 1 kérdés kategóriabesorolásáért.
2010.10.13. 400 lélekenergiát kaptál jutalmul 7 kérdés kategóriabesorolásáért.
2010.10.11. 684 lélekenergiát kaptál jutalmul 12 kérdés kategóriabesorolásáért.
2010.10.10. 114 lélekenergiát kaptál jutalmul 2 kérdés kategóriabesorolásáért.


Azóta 120-al nőtt a kvíz besorolásom, de nem mutat semmit, igaz a medált az megkapom az megjelenik Eseményekben is, de annyi se több se kevesebb.
Dátum: 2010.11.08. 18:41:01
Lehet csak nálam tűnt fel ez a hiba...de mostanában nem mutatja az Ajánlásnál a kvízbesorolásaimat...kérem korrigálni. (Mert nem tudok vele villogni :-) )