Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2010.11.17. 20:15:22
IQ párbaj ebben a formában én kerültem ki győztesen.

Ellenfeled felé dobsz egy kataklizma varázslatot. (-205 VP). 2147 sebzést okoztál. Kritikus sebzés!
Regenerálsz 5 életpontot. Sigorny, a xenomorf harcos int, mire egy kisebb káoszsújtás sújt le rád. Gurulsz egyet, hogy a varázslat ne találjon el. Csak 4 pontnyit sérültél.
Dátum: 2010.11.17. 20:10:07
Shuti, ha vissza olvasnád Pöttöm pár hsz-t akkor kibújna a szög a zsákból...mert Ő is ezen rítt napokat, aztán nemes megfontolásból arra vetemedett, hogy naponta 2-3 viccet másolgasson be a megfelelő topikba...azóta már könnyen beszél...

Ui: Már valaki gyorsan leis pontozott, de várjá' segítek, majd ők rám jönnek, úgyis.
Dátum: 2010.11.17. 19:33:37
V5-n is a spec tul. az első helyezett?
V3-n a szakis a legutolsó.
V2-n a 2.
V1-n szintén 2.

Nem úgy van, hogy ha valahová sokan jelentkeztek akkor Ők kevesebb találati eséllyel mennek?
Mert V3-n a szakis a 2. legkevesebb játékosból áll...én eddig 9-et találtam, ami az összesnek a 5,2%. Vagy csak szimplán nem játszik senki, mindenki a vacsoracsatát nézi?


****Izzé most jut eszembe, esetleg a következő tornán lehetne díjazni a legtöbb térképet összegyűjtőket, mondjuk első 3 vagy 5, vélemények? Már csak azért is mert hiába szedek össze sokat, ha többiek nothing...illetve a jutalmazás meg úgy nézhetne ki, hogy aki az első 3-ban benne van az a meglévő jutalmához, teszem azt kapna egy +20 kereskedelmet, de térkép találásban meg 1. lenne ott pedig válaszhatna, hogy melyik első helyezett díját kérné, a meglévőkből, vagy megkapna a saját díjának a legjobb fajtáját. Vélemények?****
Lehet igazad van, de az legalább valós eseményre épül... :-P
Dátum: 2010.11.17. 17:06:27
Nahát nahát gyanusítgatunk??

Nézd meg az aláírásomat!

Csak megjegyzem, a mai napon megkaptam a 3. pontozós scriptet, és nem 190 hsz-m van hanem 1900.

Ha így haladok, Mási kollégának meg winninek összevetve is "jobb" lesz az átlagom
Mért lenne ez örömhír? Vannak itt mások is...
Az állat elfogás sem 7% (0%-os fertőt most nem nézek) hol több, hol kevesebb.

És közbe azért portyázhatsz is! :-P 1,7 térképet csak tudsz találni naponta, az azért annyira nem ördöngősség!
Dátum: 2010.11.17. 15:29:20
Ahhoz, hogy eggyel jobb díjat kapjál (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyerte), még legalább 65 térképdarabot kell gyűjtened.

Nekem csak ennyi igaz eddig már 7-et gyűjtöttem, de ha a dögök kijöttek a karámból megnézem milyen a kihívás, hátha ott nagyobb a szeri.
Dátum: 2010.11.17. 14:03:27
Dozer, McMad!

Akkor azért majdnem mindenki csúnyán ráköltött a szakira, nekem turbóval 100 volt, persze ha most ua lenne akkor turbóval 200 lenne, de min1.

Azért nem mindenki szerzett 100 felett, lsd. Landragornál sem szerzett mindenki 50 térkifordítót...
Igen valszeg összelehet kalapálni 100 térképet, persze ez függ a rnd-től, de ne igyunk előre a medve bőreré, majd az idő múlásával szépen kiforrja magát!
Dátum: 2010.11.17. 13:53:32
100? Az bebaszn**
Múltkor 38 db-t sikerült begyűjteni...és akkor is szinte (csak) portyából esett, mint ha most is verne a rnd... 50 vadászatból 1 db, 30 kihívásból 5 db térkép...poén

Mod: most esett a 2.
46 perce kezdődött el, ne légy türelmetlen!

Majd este 7-8 felé nézd meg újból.
Nem vagy beteg állat! Vagy még is? Én jelöltettem :D
Dátum: 2010.11.17. 10:27:05
Akkor összesen 3388, de ebből szerintem a 1700 a max aktív játékos, mivel mind3 világon lehet karaktere. LoL
Háhá!!!

Táborod közelében bukkan fel egy hordóagyú mameluk. Korábban elrejtőztél volna e lény elől, de most már nem jelent komoly kihívást. 1245 lélekenergiát nyersz ki belőle egy rövid csata után. +21 TP A szerzett lélekenergiából 143 a helyes válaszért kapott LE. A vadászat során találtál egy térképrészletet!


1. vadászatra meglett akkor már csak 711 térkép darab van hátra :-P

***Azt hittem már elmúlt a script hatása...tévedtem, de remélem nem utoljára!!! ***
Harcra fel, győzni kell!

Sok szerencsét minden kedves kis pajtásnak!

Ui: Sajnos tegnap nem néztem az időt, ezért még az állataim gyaxiznak 35 percen keresztül de utána nekivetem magam.
Jajj Cras ezt a halálkört...most mért kellett?? :-O :-O

Sebaj 4 nagy kedvencem is van itt, de csak elvből a jelöltemre szavazok! Egy csodálatos elmére.
Dátum: 2010.11.17. 09:22:40
Rakéták beizzítva, mehet a nagy bada bumm...300 kérdés előre megválaszolva,varázsvessző, térképes szaki, prém tagság 250 pp és 700 csp raktáron.

Juppy!!!
Illetve a legmagasabb épület kérdésnél, mint ha 5 válasz lenne, én eddig úgy tudtam csak 4-et lehet...
Dátum: 2010.11.16. 16:30:23
Összesen még mennyit kellene csökkentened, hogy 0 legyen? Mert ha jelenleg 8%-nál jársz akkor jogos a 4%-ról 3%-ra való csökkenés, mivel az utolsó 5%-ot semmilyen nyereménnyel nem lehet csökkenteni!
Ha viszont több, mint 8% akkor írj az info@vegzetur.h-ra.
Dátum: 2010.11.16. 12:50:41
Meg ezek sem tetszenek, igaz ami igaz...

72. szintű tanulás próba