Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2010.11.24. 10:14:46
Ha láthatatlanul akarsz vadászni, akkor ne portyázz--> így nem kell TÖ a karinak. Persze ha pp-ni is akarsz akkor kell, bár az sztem bonyolultabb, mert akkor kell portyás szakik (min 30, vagy maxolása)

Én ha újat kezdenék (amit már ebben az életemben nem tervezek, mármint vadászósat) akkor megkérnék először egy ismerőst, h építsen engem körbe, 7-es akadémiát toljon min, ekkor jön a VF nevű szaki megtanulása.

Nah kezdésnek: 4. szintig vadászni--> megcsinálni pár küldetést, 4. szintig nem költeni semmit, ha nem szeretnéd, hogy sokat raboljanak akkor ezt is láthatatlanul...(nem tudom mikortól lehet kategorizálni, (mert akkor lehet szép csilli-villi kvízmedált szerezni) de azt rögtön elkell kezdeni, illetve 99%-osan helyesen válaszolni a kérdésekre (script, vagy kereső {tom hogy a sricpt tilos, de ha nem látják=akkor nem is tudják})

4. szintre érve láthatatlanul is lesz vagy 3-4 ezer LÉ-d (ha nem rabolták el közbe...ilyenkor a V3-s világ erre pont tökéletes)

4. szintre érve ha van akadémia akkor a tanulást fejleszteni, ha nincs spektrálist, ez min 50-re ildomos aztán tudatturbó, csapda, sajtolás és a többi, ha viszont van akadémia akkor tanulás, VF maxolása, transzplantáció, spm, csapda, sajtolás, én így kezdenék neki.

És persze kereskedelem, mert 20-szintű sztázisbubit kötelező megvenni! Minél előbb annál jobb!
Dátum: 2010.11.23. 23:33:28
Ő is gyűjti a hsz-eket na és mi rossz van ebben? :-P
Dátum: 2010.11.23. 17:56:05
Az "igazi" nem ez!

Nálam most ez van Ivancaar, az iszonykeltő 87. szintű torzszülött és 45-ös cuccokat dobál, szóval

kincs szint epikus szint

50................ 90-100
45................ 80-90
40................ 70-80

és így tovább.

(Mod a számok nem jók, de most lusta vagyok javítani! :-D)
Dátum: 2010.11.23. 16:47:09
40. szinttől vadászataid és portyázásaid során néha érdekes és izgalmas kalandokat találhatsz. Erre az alapesély 5%, amit a kalandgömb relikvia 6%-ra növelhet. Ha egy ilyen kalandot találsz, a kaland helyszínére később visszatérhetsz, és megpróbálkozhatsz vele. Ehhez a kalandok menüből ki kell választanod a kaland nevét (ha van ilyen). A kaland végrehajtása során különböző feladatokat fogsz kapni. Ha a kalandot sikeresen végrehajtod, jutalmul lélekgyémántokat kapsz, amelyekért a lélekkufárnál egyedi tárgyakat vásárolhatsz! Ha a kalanddal kudarcot vallasz, csak a következő nap próbálkozhatsz vele ismét. A próbák során vesszük az adott tulajdonságod v szakértelmed, hozzáadunk egy szinttől függő véletlenszámot, és ha eléri a küszöböt, a próba sikeres. A siker esélyét kristálypontok segítségével növelheted. Te döntöd el, hogy egy próba során maximum mennyi kristálypontot használsz fel. Kristálypontokat ismételhető küldetésekért, kihívással, vagy a lélekkufárnál kapható kristályitalok felhasználásával szerezhetsz.
Egyszerre max. 10 kalandod lehet, ha már 10 aktív kalandod van, nem találsz többet. Gyorsítással lehetőség nyílt arra, hogy akkor, hogy már 10 kalandot találtál, a vadászat automatikusan leálljon.
Ha van kristálypontod, saját magad is írhatsz kalandot a többi játékos számára! Ehhez a kalandtervezés gombra kattints.
Kaland teljesítése után lehetőséged nyílik rá, hogy pontozd 1-10-ig attól függően, mennyire tetszett a történet.
A toplistára felkerült a teljesített kalandok az eredményekhez.
A kalandok oldalon található egy "Általad írt kalandok" gomb. Itt megnézheted, milyen kalandokat írtál, mi a státuszuk, és a játékosoktól milyen átlagpontszámot kaptál rájuk (a visszautasított kalandok nem szerepelnek itt).
Jutalom

Ha a kalandot sikeresen végrehajtod, jutalmul lélekgyémántokat kapsz. A lélekgyémántok száma a kalandot alkotó próbák számától, és a karakter szintjétől függ: próbaszám * szint/4. Azaz egy 40. szintű karakter minden sikeresen teljesített próba után 10 Lélekgyémántot kap.


Röviden:

40. szinttől elérhető válnak a kalandok-->ha sikeresen végrehajtod, akkor jutalmul lélekgyémántot kapsz nyereményül!
Dátum: 2010.11.23. 16:34:38
Én tudjam? Gondolom annyi jár, ahány próba ez csak 8 próbás...de elég lesz bőőőőven!

Amúgy ez az első kalandom...még kis csíra vok
Dátum: 2010.11.23. 16:22:22
Hahahahaha!!!! Retteghettek...

Ma, 11:55 Beküldött kalandodat az adminisztrátorok elfogadták! (+118 lélekgyémánt, +8 kiégett őskő)
Dátum: 2010.11.23. 11:16:12
Nem tűnt fel, hogy a térképre sem válaszolt, ezt a topicot is gyorsan megnyitottam majd menekült is el, ne hogy épp on-line legyen....
Dátum: 2010.11.22. 21:06:41
Én a helyedben megjegyeztem volna azt a kártyát, azóta meg már fénymásolnám 1000-el!
Dátum: 2010.11.22. 19:23:59
Te meg töröltél nem? szal 1:1

Panna, meg ha nem látnád a skizo énjének adta el a karit, a másik énje meg megette a 10 kg cukrot, vagy eltolta a 6 kg heroint...
Dátum: 2010.11.22. 18:10:23
Főleg úgy, hogy az egyik találkozón LanMaffiát megszállta a jótét lélek és venni akart követ meg VÚ medált egy határon túli játékosnak. Erre fel ott abban kis kamrában azt kérdezték Tőle:

-Hogy van személyi?
(mármint személyi igazolvány)

Már elnézést, de hogy ***-ba lett volna Nála, elküldi a játékos az okirományát, postán? Majd vissza.

Ilyen téren is lehetne változtatni...mert valljuk be nem egy oly nagy élet-halál bónusz, amit a VÚ medál ad...

Bár azt nem értem, hogy ezeket az új relikeket CSAK pakliban lehet találni, vagy ugyan úgy meglehet venni 2000-ért a Dungeonban, vagy hol a rákban.
Dátum: 2010.11.22. 18:00:27
Jaja kicsit benézte nem kezdő, csak poronty, meg ez volt az első hsz-e. :-D

Kalandozni sem 40. szint felett lehet, hanem 40. szinttől...
Dátum: 2010.11.22. 16:00:36
Sárkánykigyó ezt tuti megveszem

Válaszható ajándék, az meg mi? Jah az új relikek...

Illetve asztrális védőburok: újabb védő a másodlagos szakik ellen, de most komolyan 100%-os fertősnek, töröljétek már el a lélekmérgezőt, mert már így sincs semmi értelem ( AF-feltámasztás után)-> mivel az AF pont "ingyenes" ez az "ajándék" nem, de akárhogy nézem a lélekmérgező, Halálkristály már semmit sem ér

Más:

A familiáris szeretete

Lehet két különböző fajta familiárisod


-Ha ezt netalántalán megvenném, mért kell azt a szót hozzátenni, hogy különböző, ezzel a relikkel mért nem lehet 2 ugyanolyat venni, csak kérdezem.
Dátum: 2010.11.22. 13:41:11
Én aztat nem mondtam, írtam is "látásból". Persze attól függetlenül lehetsz szuperhős is, lsd. Clark Kent, irodai dolgozó volt, amúgy meg Superman! Vagy Batman.

De nem offolok tovább.

(mod: helyesírás)
Dátum: 2010.11.22. 13:32:34
Piros poló Eliteninjás felirattal, Pöttöm Panna mellett? Pedig De! Igaz a magasságban nem vagyok biztos...
Dátum: 2010.11.22. 13:16:03
Ahogy ismerlek Titeket még látásból 2 szemüveges, 170 cm magas, 70 kg vasággyal együtt, szóval igazi terminátor harc lesz...repednek a bordák, törnek a cappy-s üvegek...
Dátum: 2010.11.22. 13:03:06
Ez hatalmaaaAAAS! +10 pont! XD

Majd talin lerendezitek...
Dátum: 2010.11.22. 12:53:15
A térkép találás esélyét nulázza le, nem a kvízre értettem, tudom bonyolult vagyok, de ez van! :-P
Dátum: 2010.11.22. 10:08:34
Lenulázza.

Helyes válasz mellett sem kapsz többet az elfogott állatért, azt csupán a random szórja...
Dátum: 2010.11.21. 22:34:47
Beb@szva néztük meg haverom mutatta meg....hát azt hittem besz@rok...de lehet összejött. :DD

denevéreset???
2 meleg beszélget, 2 b*zi beszélget 2 f@szcibálo buzer*ns alpári tajnigger köcsög beszélget--> ez kész!!
dementolosat? :::-D

2 fa beszélget....

de nem lövöm le a poént, ez BETEG!!!
Dátum: 2010.11.21. 22:28:09


király!!!!!!!!!!!