Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2010.11.26. 17:42:59
Azért csinálom, úgy mert kifizettem érte x őskövet, meg y lélekenergiát.

Mindenkinek más és más a táposabb, én azért ezt az utat csinálom, mert ez jött, ha pl 1500 győzelemmel több lenne, akkor valószínűleg más taktikát kéne csinálnom, nem?

Itt csak pont Neked jeleznék, ama "nagyszerű 5letedért", amit javasoltál eme topicban!

Én pusztán leírtam, hogy mennyi AF pontot kap, aki pl: láthatatlan és VF-je is van, azokkal szemben akinek EH-ja van.

Én ezt vállaltam ez van, de hogy mért kellett kivenni a 30 AF-t azt még mindig nem tudom (azon kívül, hogy az a 11.-12. tétel lett volna)

****A pontozás egy dolog, attól, hogy lepontozol, esetleg fel, nekem rosszabb/ jobb nem lesz, de ha a "kis" magánvéleményedet zavarja akkor tedd, Isten áldása legyen rajta*** {ez nem Kocos ideiglenes szóvivőjének szólt-félreértés NE essék} :-P
Jah jól megagyaltuk volna, mi? :-P

Ezek szerint V3-ra már kifáradt, szerencse! :-)
Dátum: 2010.11.26. 13:53:06
Haha!!!

Végre 60. szintű vagyok, jelenleg 50-es visszafogott fejlődéssel és láthatatlanul (nem tudom, hogy ez be számít-e) 1 cselekvéspontért:

0.002 AF pontot kapok--> 1-es szintű kompenzációra (4 AF pont) 2000 csp-t kell elköltenem, ami (ha naponta 5 csp megy el 2 dukátra, és amúgy 50 csp-t kapnék) akkor csak 44,4 nap, ami barátok között is 1,5 hónap!! (persze most nem nézem, hogy közbe fellépek-e 61. szintre...

Jó, hogy kilett törölve az a 30 AF pont, most megspóroltam volna vele vagy 3 évnyi vadászatot...
Dátum: 2010.11.26. 11:31:20
Jóvan jóvan, nem kell a Mortimer féle "növeld az egészségedet" szajkózni Csak jelenleg a 15 kalandos küldetést pörgetném 1000-el. Kristálypont megvan hozzá az a 6000-es mennyiség, csak ÉP-m fogy el hébe-hóba

Egészség 130, de sztem 59-es szinten belefér. Meg jelenleg gyűjtöm a LÉ-t mint Shuti, a térképes nyereményre.

Ha Téged is megfektetett a Leveretés, akkor nem ártana min 600-ra feltolni az egészséged!?
Dátum: 2010.11.26. 11:19:40
Én már fél éve 1 személyes szöviben vagyok, azt kell mondjam nem olyan rossz.

Előnyei:

-Azt építesz, amit akarsz, nem kell veszekedni a társakkal, ha valaki "félre" épít.
-Egyedül harcolhatsz a játék legnagyobb ellenségei ellen (epikus)
-Nem kell azért építened, hogy legyen elég kincspontod a licitre (bőven elég 1, is)
-Háborúban valószínűleg nyersz, vagy döntetlen.
-Nem kell fórumot nyitni--> kevesebb idő (már ha)
-Egyéb

Hátrányai:

-Fórum hiánya.
-Magadnak kell felépíteni a 1-2-3-as kristályosítót (600 kiégett, persze egy 60 as lopással seperc alatt megvan)
-Magadnak kell mindent felépíteni (de legalább nő a szerencséd, ha LÉ-ből is tolod)
-Egyéb
Dátum: 2010.11.26. 11:10:50
Jaja nálam is volt csak 8 nappal...már írtam is Baratynak, de azt írta nem az Ő sansza, de a vegzetur@hura nem volt erőm írni

Illetve!

Üzenem a Tábori morál kalandírójának, hogy remélem már többször belebukott saját kalandjába én sajnos nem tudtam tovább menni 7 próbánál mert 6700 életem sajna kevés volt :-@

2 ép vesztés próba, 3 csata, de a 3.nál már nullázta az ép-met, érdekes mód a szörnyek is min 1200-t sebeztek az általános 3-400 helyett, de azért köszönöm még 1*!
Dátum: 2010.11.26. 09:50:26
Akkor ma indul 10 kor, hnap csak a találkozó indul...
Te beteg vagy

Oda van írva, "add el a neten!"
Dátum: 2010.11.26. 07:28:06
Régi kódot meg a találkozó után lehet venni kavicsért (majd egyszer csak) vagy, a mostani találkozón is lehet venni Ft-ért?

Illetve továbbra is 2000 lesz vagy olcsóbb...
Te eddig 50 térképdarabot találtál.


És hol van még a vége... még csak a 9. nap.
Dátum: 2010.11.25. 10:44:21
Affennébe Te meg mosolyogsz azon a 2%-on is
Dátum: 2010.11.25. 10:13:12
Beírsz egy kérdést (igen kijelölés bal gombbal majd jobb gomb másolás)

Nah ha már többet találtál, és nem akarsz még egy hsz-t bedobni, akkor menj rá a hsz-edre (hozzászólásodra) és kattints a bal gombbal a "módosításra" itt tudod módosítani a hsz-edetet, azt ott legfölül láthatod az üzenetednél a következő variációk látszanak kék színnel: Válasz erre; Idézet; Módosítás, Neked ajánlott a Módosítást választani, Idézetnél pedig idézhetsz saját más írásából, Válasz erre pedig azt jelenti, hogy mikor írod az üzenetet akkor látszik, hogy kinek akartad írni!

Remélem segítettem.
Dátum: 2010.11.25. 09:56:48
Muszáj neked egyesével beirkálnod állandóan? Nem lehetne várnod amíg megválaszolod azt a 20-50 kérdést, és egyszerre beírd mindent...

Szerintem nem lexikális, ha megnéznéd a válaszokat igen kevésnek tűnik az a a szaporulat 1 db újszülött mi ez tán kék bálna vagy elefánt? A többi meg valószínűleg igaz, szóval az csak hamis lehet.

Nem tudod mi az a raj? :-P

A Magyarországon élő "nagyobbságban" (lassan) élők előszeretettel használják, lsd: ka-RAJ, ki-RAj, jelentése "jó".
Dátum: 2010.11.25. 00:00:13
Azért, mert már egy idő után nagyon megszaladt az EH-val a ló... kicsit mintha több bónuszt látnék abban a taktikában, mint a cúnya, gonosz VF-ben

De nem koptatom a szájamat, megyek alvadni.
Dátum: 2010.11.24. 23:58:14
A leggyengébb láncszem az nem a BB-be volt, de mindegy azt tudod Máté Krisztina vezette a BB-t meg valaki névtelen senki? talán Tilla...

Pöttöm mama, meg már öregnek képzeli magát...járókerettel jössz a találkozóra is... :-P
Dátum: 2010.11.24. 22:21:46
72-ről 74 re. Jóvan én nem 120-as szintű vagyok
Dátum: 2010.11.24. 15:40:28
Hmmm...és miért is?

V1-n 74. szinten (2 szint alatt) 17 AF pontot kaptam, úgy hogy nincsen VF-m. És most ha megnézek egy 60. szintű VF-s karaktert, akinek 4* annyival kevesebb AF pont esik, annak az a 90 vagy 225 AF pont, biztos nem lenne meg csak 110. szintre.

De tegyük fel, hogy a min 120. szintű maxos szinguval, EH-val rendelkező egyének támogatnak Téged! Már az is egy jó pont!
Dátum: 2010.11.24. 14:03:21
Egy VF-esnek meg is lenne úgy 1-2 év múlva! Tapsvihar!
Dátum: 2010.11.24. 12:38:30
Nem olyan kevés LÉ, TP, csak a fele! De miután bejött egy változás a láthatatlanul vadászóaknak (ezt semlegesíti a sztázisbuborék) akkor felesleges a tanulást tolni a sajtolásig, mert csak fele annyit fogsz kapni a lényekért, akkor inkább azt javaslom, hogy vadássz simán és fejleszt a spm-t, csapdát, sajtolást, és ha már elég magas a kereskedelmed a sztázisért és több a vereséged mint a győzelmed akkor vedd meg.

Igen ha portyázol, de ott is figyelni kell eléggé, elején még könnyű farmokat találni, de 13-15. szintre ez már igencsak bonyolultabb alakul.
Dátum: 2010.11.24. 10:43:26
Óhh azért még messze a vége! Reménykedni lehet még ez csak a 8. nap!