Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2011.07.31. 19:22:43
Én is lemaradok, addig örülj.
Dátum: 2011.07.30. 18:05:43
Szint*2 vagy +20 szint

37*2=74 tehát 38. szinten fogod használni.
Dátum: 2011.07.30. 18:01:03
Te melyik vagy? XD


Mász:



4-éves kisfiú meglesi az anyját fürdéskor. Kérdi tőle:
- Anya mi volt az a szőrös kis állat odabenn?
Azt válaszolja, nem tudja.
- Ha még egyszer meglátod, szaladj ki a konyhába, gyere be és üsd agyon.
Másnap is meglesi az anyját fürdéskor. Meglátja a szőrös kis állatot, kimegy a konyhába, fogja a fakanalat, bemegy, elkezdi ütni, az anyja ijedtében elfingotta magát, és így szól a 4 éves kisfiú:
- Anyádat még morogsz is?!?



Egy idős házaspár istentiszteleten vesz részt. Úgy a felénél az asszony odahajol a férjéhez és így szól:
- Az imént egy csendeset szellentettem; mit gondolsz, mit tegyek?
A férj válasza:
- Cseréld ki az elemeket a hallókészülékedben...



Az angol, a magyar, a francia és a cigány elutaznak Ausztriába, ahol ivásért lefejezés jár. Észrevették hogy ittak és azt mondták nekik: Mivel ünnep van most csak 20 botütés a büntetésetek, de előtte lehet 1 kívánságotok.
Mi az Angol kívánsága?
- Kérek egy párnát a hátamra. 10 botütés után szétszakad a párna.
Mi a Francia kívánsága?
- Kössetek a hátamra 2 párnát. 15 botütés után szétszakad a párna.
Mivel a Magyarokkal vagyunk a legjobb barátok, nekik 2 kívánságuk lehet.
- Mi az első? Hogy 100 botütést kapjak!
- Hú, ez bátor dolog. Mi a második?
-Kössétek a hátamra a cigányt.



- Mi az abszolút ciki?
- Amikor az interneten jelszónak beírod azt, hogy " f@rkam ", és az meg visszadobja, hogy a jelszó túl rövid.



Az anyós nem bízik vejéiben, ezért úgy gondolja, próbára teszi őket.
Először megy a legnagyobbhoz, beleveti magát a kútba, a vej gondolkodás nélkül kimenti.
Holnap reggel a férfi ablaka alatt ott áll egy vadonatúj Suzuki, rajta egy kis cédulával:
"Sok szeretettel, Anyósod".
Most megy az anyós a második vejéhez, beleveti magyát a kútba. A férfi kimenti, de előtte azért tétovázik kicsit.
Holnap reggel a férfi ablaka alatt ott áll egy használt Trabant, rajta a cédula:
"Szeretettel, anyósod".
Aztán megy az anyós a harmadik, és egyben legkisebb vejéhez.
Beveti magát e kútba, de a veje nem menti meg, ezért belefullad.
Holnap reggel a férfi ablaka előtt ott ál egy vadonatúj Porsche, rajta a címzés:
"Köszönettel, szerető apósod."
Küld el e-mailben, de ezt Te is tudod már...

Apropó mind a 6 fő zárolva van...
Dátum: 2011.07.30. 16:09:05
Mert ez az egyik célja a játéknak. Ennyi. (tömören)
Dátum: 2011.07.30. 15:18:33
Hehe...

4:4

Lesújtasz ellenfeledre. 664 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+299 lélekenergia) Ellenfeled állatai 162 életpontot sebződtek. Ifjú aranysárkány, Ifjú aranysárkány, Ifjú aranysárkány és Ifjú aranysárkány elájult. Ha meglátod be xarsz acsarogva támad. 176 sebzést okozott. Kritikus sebzés!
Dátum: 2011.07.30. 15:14:35
Panna! A helyedben meg sem szólalnék, annyiszor töröltél, hogy már csak a strigulákat húzzuk...

Apropó mikor lesz a következő?
Dátum: 2011.07.29. 14:30:23
5. És a Végzetúrnőkkel mi lesz?

24. Marhajó, tetszik. :-) Die Hard XD

33.

35. Ki gondolta volna??!

37-38. Szint szerinti gyógyi, mana vagy 1-es szintű, mert az nem mindegy.

40. Nagyon Magadnak írtad ezt az egészed, meg nekem. :-D

43. Jójó.

44. LoL

46-47-48. Klafa.

51. 10 nap alatt megvan 1 embernek... :-D


Nagyon jó mindegyik, de ezek különösen. Jó, hogy összetörted a kocsit, így nem kellett melóznod és volt időd kockulni, de 7főtől már hivatalosan is kockulhatsz napi 8-10 órát.
Dátum: 2011.07.27. 17:15:17
Azon a szinten ahol vagyok jelenleg még marhára nem izgatnak a küldetések... mondjuk ilyen arány mellett nem is nagyon érdekel:

1304.1 LE/TP

Viszont, aki így játszik azt miért baj, a lehetőség Mindenki előtt adott, ennyi.
Dátum: 2011.07.23. 12:45:37
Azért, mert én már megvettem az 50%-os löttyöt.

Bár én úgy gondoltam, hogy ha később veszem fel, akkor megspórolok, mivel szintenként 4%-kal csökkentem. De teljesen mindegy, mert a 34% most lemegy 25-re.
Dátum: 2011.07.23. 12:17:22
Én már jó ideje senkit nem pontozok. Max a haveri körömet vagy a JV-t.

2009 áprilisában kezdtem el a v1-es 2. karakteremet. Annyira nem foglalkozok vele, hogy 9 hónapig katakombában volt. Nem rég jöttem vele elő ismét, nevezni a xenóra, térképre.

Való igaz, hogy v1-n ha 3* lehettem prémes, most sincs egy darab kövem seh (rendes)

V3-n viszont 2012 közepéig van prémem, mindig van nálam vmennyi, mert esszenciátgyűjtök, állatot fejlesztek, szintet lépek, igaz sorszám alapján így is 20 szint van némelyek között. Mivel sokáig bubis voltam.

Ha engem kérdezel qvára nem vagyok optimalizátor, sőt annó ezért léptem ki egy két szövetségből, mert vannak akik e nélkül élni sem tudnának, megmondom az őszintét, szarok rájuk. Én jáccom, ahogy akarok, Ők meg élvezkedjenek csak.

Nyugodtan nézd meg a karakteremet v1-n százszor nagyobb rablók vannak, persze még most sem hiszem, hogy annyira szabályosan jáccanának, mint én. De ez már részletkérdés. Sőt v3-n is csak nyugodtan. Sehol máshol nem játszok.

V1: Zuichi Oni
V3: Kokoro

Jónapot.

* Elnézést, ha offoltam, de nagyon szeretem ezt csinálni és abba sem tudnám fejezni, max lefejezni. *
Dátum: 2011.07.23. 11:48:16
Nekem is van 9% lecsökkentésem, de én is hasonló cipőben járok, mint Angel.

Aug 1 előtt veszem fel, addig meg lehet lépek 1-2 szintet.
Dátum: 2011.07.23. 11:44:36
Jah az télleg nem nem nehéz, röpke 20 perc alatt meg is lett a 852.9 LÉ/ TP arányom 7 portyára és 47 TP-re.
Dátum: 2011.07.23. 11:07:02
Idézet: Zsanklod - 2011.07.23. 10:37:50
Minden hozzászólást nincs erőm végigolvasni, lehet, hogy ismételni fogok más játékosokat.


"- Arassatok győzelmet 3 háborúban!"
Könnyen kijátszható szerintem. Haver klánok hadat üzennek egymásnak és felváltva kapitulálnak.

* Nem feltétlenül, sok szövetség nem akar háborúzni és inkább rögtön kapitulál. Nem a haveri warról van szó, vagy legalábbis nem erről kéne diskurálni (persze ez is lehet ludas) de ez feltűnhetett már a JV-nek is, mert ezek Világ-események, hanem magáról a háborúról kéne beszélni, mert a jelenlegi formájában a kutya bolhája szintjét sem éri el.*


"- Aktiváljátok a Pusztítás Citadelláját 7 alkalommal!"
A PC egy szemét épület (V5-ön szerencsére szinte senki sem használja), a használatát erőltetni meg elég perverz gondolat.

*Perverz dolog, de akkor vegyük ki a KH-ból is, mert az is nagyon csúnya dolog? Színesítőelem, azok akik ezzel dobálóznak kis szövetségek vagy "perverzek". 20. szinten is csak 100K a semlegesítés V5 kivételével ez mindenütt lófing.*



"- Egyetlen napon menjetek el legalább X alkalommal vadászni!
(X = taglétszám x 50)"
Bennem lehet a hiba, de hogy kell egy nap alatt két szintet lépni?

* Egy küldetéssorozatot kell teljesíteni, amiben a nyitó hozzászólásban felsoroltak vannak benne, nem egy nap alatt kell lépni 2-3 szintet egy 160. szintű karakternek, mert azt nem lehet...*
Dátum: 2011.07.21. 11:14:04
Annyi még épp elmegy!

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 4328 sebzést okoztál, és 822 sebzést kaptál. A csata során elloptál ellenfeledtől 42 kiégett őskövet! Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1492 (+1281) lélekenergia és 43 TP!
Dátum: 2011.07.20. 20:26:53
Lopjatok X követ...

Nyírhatok ki X állatot...
Dátum: 2011.07.19. 10:35:11
Nem, nem.

Tegyük fel van 10 aranyad, 8 ezüstöd meg 3 bronzod, és jelenleg nem nyertél semmiben aranyat, ezüstöt vagy bronzot.

Így az arany miatt +3, +3-at kapsz, ha nem lenne arany csak ezüst vagy bronz akkor +2, +2 lenne, ha viszont csak bronzod lenne akkor +1, +1-et kapnál. Akármennyi érmed lehet maximum egy "adagnyit ad". :-)

Ha az előző hónapban vmit nyertél mondjuk aranyat akkor +15, +15, ha csak ezüst akkor +10, +10, ha viszont csak bronz akkor +5, +5
Dátum: 2011.07.15. 18:59:45
Ez az pontozzatok lefele...

Hátha átváltozik platinává... vagy kristállyá.
Dátum: 2011.07.15. 18:42:07
Csak azért, hogy a hsz-eid száma nőjön nem kell írogatni.
Dátum: 2011.07.15. 18:39:09
Akinek nincs arany az nem kaphat, ez is jó nagy mocokság volt.

Azt kaphatott platinát akinek volt arany és első lett, vagy akinek volt arany és a csapata második lett, de annyi térképet gyűjtött, amivel eggyel jobbat ért el. Ez a 2 lehetőség volt platina szerzésre, ennyi...