Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2011.12.07. 15:46:13
Szerintem meg nagy ívbe *** akin van kéz, tapasztalatból mondom. Jött egy játékos napi 5-10* legyepálni minket kis "csírákat", mert akin a kéz volt, járt többször hozzá, ingyen ebédre. És mivel túl jó volt a LE/TP arány, így "mi" napi 5-10* verve voltunk, aztán vagy megunja az illető vagy megunod Te.

Persze lehet mondani, hogy ááá az nem lényeg, miért baj, ha levagy ütve, egy békés világon...nem is tudom valszeg semmi, csak nuku portya, tkp, entitás, epikus, és összeségében az egész játékélmény.

Ez plána akkor a legjobb ha a TOP szerint a legjobb 5-ben vagy, de hiába van 500 elnyelésed körönként, illetve láthatatlan, ha jön egy űber és 15000:200-ra elver. Persze ez már egy másik nerfrelenne szükség (mert a láthatatlanság még mindig ratyi, nem 10 tö kéne, hanem min 10%)
Dátum: 2011.12.07. 15:08:40
Tényleg...gyorsan elolvastam a karkötőmet...köszi a Tippet! (nem használtam még, csak megvettem minden LGY-s cuccot)

Hát ha ezt nézzük, így még direkt erre is jól kilett találva... Ideje changelni, Mafflás sztem már ne kezd el a "Verhetetlen" kari tápolásást. XD

F1-t nem nézek.
Dátum: 2011.12.07. 11:14:56
És?

Tudja mindenki nagyon jól, hogy az multizik aki akar. Aki még mindig azt mondja, hogy ezt a JV szűri, azt személyesen is kiröhögöm!

Elég, ha valaki(k) megunja(ják) a játékot a szövetségben, vesz egy barátság karkötőt pulykafing LGY-ért, meg pár kavicsért. És átadja a passzot ismerősénék(inek) Az meg szépen feltápolja magát a 6-7 "szövetségi társától kapott SK-val" és tudja vki bizonyítani? NEM.

Mert elég, ha 1* belép 1 mp-re/nap. Az meg épp elég mondjuk az állatait fejleszteni, vagy dukátvásásrlásra, manázik, stb...

Nem támad lefele, persze, hogy nem,mert akkor leesne róla a kéz, ezt Ő is nagyon jól tudja. De ennyi szépséghibában biztos benne vannak azok, akik ezt vagy ehhez hasonlóan tengetik mindennapjaikat!

-Hopp, Harcos Kisasszonnyal hasonlóan gondolkodunk, jajj akkor mind2 hülyénk vagyunk...nyah mindegy.-
Dátum: 2011.12.07. 08:27:33
Most te tényleg azt hiszed, hogy a barátság karkotot meg ilyeneket akarunk megreformálni...ne légy ilyen naiv.

Ha én mondjuk kapnék 300-at minden tulajdonságomra, lehet akkor sem tudnám kivedeni Firehandot. Segítő kéz ide vagy oda.

Ha meg nem érted, hogy mit akarnak egyesek, csak azert, hogy mondj valamit nem kell...olvasd el meg egyszer figyelmesen, hátha segít!
Dátum: 2011.12.06. 23:13:49
Teljesen jogos, mármint az ez ellen való "nerf". Hasonló legyen a sztázisbubihoz.
Pl: ha a nyertes portya összes mennyisége 10* nagyobb, vagy 5*, akkor azok csak háború ideje alatt kaphatnak segítséget.
Dátum: 2011.12.02. 10:50:39
Én már azt sem értem...ááá hagyjuk.

A JV 2-2,5 hete nem válaszol, komolyan gondolkodom egy SEGÍTSÉG-en...de sztem még az sem kapcsolna be.

Ha az alapra ad 4%-ot az vicces, mert én most ezzel 69-70 TP-t kap a dögöm. Eddig 63-64 volt.

A familiáris tárgybónusza az alapra hat, a tapasztalatkő, mire? Az is arra??

Már teljesen nem vagyok képben.

Summázva: Miklós azt írta, hogy a familiáris összeségben 20%-kal több TP-t kap (a cuccok miatt, ha TP növelő) A tapasztalatgömb is 20%-ot ad. De ha a mostani Xenós bizbasz csak 4%-ot ad, akkor hogy-hogy csak ennyi TP kap???

Ha valaki értelmesen tudna válaszolni, az lenne maga a 4. CSODA!
Dátum: 2011.12.01. 18:12:22
Azt vettem észre, hogy a mostani Xenós "ajándékok" lópikulák voltak, komolyan nem is tudtam mit válasszak...és szerintem nem voltam egyedül.

Kb. csak annyi volt jó, hogy az állat fejlődött.
Dátum: 2011.12.01. 18:10:53
Illetve most itt volt a Xenó is, azért lássuk Herczit.
Akkor csináld még1* kitörölni az idézetet, majd újra "beidézetelni".
Dátum: 2011.12.01. 09:37:10
Épp most kaptam egy kérdést.

Melyik nem marha rész (húsrész)...vagy vmi ilyesmi...

felsál
frikandó
vesepecsenye


a negyedikre nem emlékszem, de nem is fontos, MERT a sertésnek is van frikandója...mondom ezt úgy, hogy még nincs meg a hentes szakmám...majd jan végén.
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,781.0
Familiárisok: ezt az állatot beidomítva kapod meg, alapszintje annyi, mint vásárláskor a te szinted. Lépett szintje kezdetben 1, de a többi állatnál valamivel gyorsabban fejlődik, amíg el nem éri az alapszintjét. Kisajtolni és elengedni nem lehet. Ezenkívül mindegyiknek van egy speciális képessége (ld. a leírást). A vezetőkészség korlátba beleszámít, és alapesetben csak 1 familiárisod lehet. A későbbiekben megvásárolható lesz a kufárnál egy relikvia, amely a familiáris alapszintjét felnöveli a tiedre (de lépett szintjét ugyanennyivel csökkenti). A kód beváltásakor a familiárist csak az aktuális világra kapod meg!


Ezek szerint már rég elértem.

Akkor ezek szerint csak addig van 20% amíg eléri a szintemet, de akkor mi a ráknak 1,5* a TP-t a tárgynak?
Nincs olyan familiáris képesség, hogy másfélszeres TP-t kap, csak olyan, hogy a kapott felszerelése másfélszeres TP-t ad (óriási különbség!). Az alap TP 10+felszerelés, tehát ha a +10 TP-s cucc ennek az állatnak 15-öt ad, akkor az alap TP-je 20 helyett 25 lesz, azaz 20%-kal kap több TP-t. Ez működik is, megnéztem egy karaktert, akinek 2 familiárisa van, a +TP-set hónapokkal később vette meg, mégis magasabb szintű, mint a másik...


Miklós szerint még mindig kapnia kéne.

Nah most akkor, hogyis van ez???
A familirist, a tapasztalatkövet vagy micsodát.

Leegyszerűsítve szó szerint az van, amit Lanmaffia írt. Ha lenne tapasztalatköve ugyanannyi TP-t kapna Nosdormu, mint Bexarsz.

Akkor csak az a 20%-nyi TP tűnt el (már a francc seh tudja mióta)
Lehet csak azóta bugos, mióta megvettem a követ, nem bírja felszámolni a gép azt a 20-20%-ot (40%)...akkor nem para csak szűk 2 havi TP ment a levesbe.
(familiáris)
207. Szint

Alapszint: 78


Figyu Cras, szerinted mikor érte el ezt?

Válaszolok, nem az utóbbi 2-3 hétben. Kb 66-os szinten vehettem, de ez nem oszt, nem szoroz.

Akkor is az a problémám, hogy ha Miklós szerint 20%-többet kap, akkor hogy lehet az, hogy Lanmaffia állata (ha lenne Neki) Tapasztalatkővel kapna ugyanennyit mint jelenleg az én állatom, kérdem én, hol az a +20%, mert ezek szerint seholsem.

Mindegy írtam egy Miklósnak, ha akar majd válaszol, ha nem akkor IJB+

és utána nem kap semmit? Akkor miértelme, hmm...ló**sz?
Idézet: Birka - 2011.11.30. 18:31:29
Idézet: Viszok009 - 2011.11.29. 18:15:32


Van a Famulusnak egy alap képessége, hogy amíg a lépett szintje nem éri el az alapszintjét, addig komoly bónuszt kap a TP szerzésére "common" lényekhez képest. Ezzel rendelkezik minden Famulus, DE csak ideiglenesen ugye.


Mivan? És ez a leírásban, hol van? Szerintem sehol.

Kit érdekel, ami a leírásban szerepel az legyen, ne megint egy ilyen dolog, én nem a számok világában élek.

A lépett szintjét meg már 3* körbeértem, szóval nem hiszem, hogy most jönne ki. Ha meg mégis ne nekem kelljen már deriválnom, hogy megtudjam, hogyan számolódik a TP.
Én azért, már nem felejtem le (főleg a felejtés csak 50)

lopás 250
Akkor annyi. 832-ig emlékeztem, de lusta voltam gömbözni.
Dátum: 2011.11.30. 12:20:35
Okok...
Dátum: 2011.11.30. 11:36:41
leszarom