Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2012.01.06. 10:34:40
Ehhe mondom most délelőtt elolvasok egy kalandot (kb. az első a sajátom után XD)

Címe:
szakácskönyv

Egy kisebb vihar után egy újjá éledt erdőn vezet keresztül az utad. Az egyik réges régen kiszáradt és a vihar által kidöntött fa gyökerei között egy rozsdás dobozra leszel figyelmes. vajon mi lehet benne így morfondírozol. neki feszülsz és megpróbálod a fedelét letépni.

sikerült! A doboz fedele könnyen engedett, és egy egészen jó állapotú könyvet találsz benne. Fellapozod hogy megnézzed az új szerzeményedet. Címe Szakácskönyv, ahogy lapozgatod kedved támad elkészíteni az egyik receptet, Rhatt sárkánytojás rántotta quwarg petével.
igen ez lesz az most már csak a hozzávalókat kel megkeresni, merre is indulj el?

Igen megvan! A közelbe van egy Quwarg boly ott biztosan akad pete. Amint megközelíted a bolyt azonnal támadás ér.

A kisebb quwargokon könnyedén átmész és reménykedsz benne hogy nem kerül utadba nagyobb.
az egyik forduló után elérkezel a boly keltető részlegébe. ép a zsákodba rakod a petéket amikor megmozdul valami az egyik sarokban.

Gyorsan távozol a bolyból és a hegyek felé veszed az irányt. Hosszú kaptatás után végre megtaláltad a fészket. amit egy dühös sárkány véd.

Igen megvan minden hozzávaló, most már csak elkel készíteni. A tűzrakás nem okoz gondot de a főzés annál inkább, de azzal i boldogulsz valahogy. És egyre kellemesebb illatok csapnak fel a serpenyőből. Épen nekiállsz az első falatnak amikor megrezdül melletted a bokor. A fegyvered után nyúlsz, de nincsen rá szükséged csak egy nyomorult törpe az aki az étel illatát követte. Amikor meglát térdre esik és az életéért kezd könyörögni.
- kérlek ne ölj meg csak az étel illata vonzott ide, ár megyek is
ahogy ránézel a szakadt ruháira és beesett arcára megsajnálod
-üdvözöllek, ha éhes vagy szedjél magadnak egy keveset.
Elkezdtek beszélgetni és a szakácskönyv láttán erős érdeklődést mutat. megpróbálsz üzletet kötni vele.

A végén kiderül a kis törpenem i olyan szegény tele van lélekgyémánttal. A végén mind a ketten jól jártatok.


Csak a nagyját néztem, de elég volt a vesszők, mondatrendezés és a többire már nem is gondoltam, de elég is volt. :-)
Dátum: 2012.01.05. 23:30:27
Hála Istennek, hogy csak utána, vagy a közepén fog indulni a V4.
Dátum: 2012.01.05. 16:37:20
Nem lehetne kiváltani a VP/ÉP sebződést (levonást) Kristálypontra? Csak, mert lassan 30K lesz. (Az ép-s AF, maxos)

Éss, bekerülhetne egy VP csökkentő AF is, ideje vóna.

És amit már 100*-jára ismételünk 79. szint környékén az átlag idomítás 28, az átlag szubtéri 22 és az átlag tanulás 72...
Dátum: 2012.01.05. 15:16:48
Az agyar az 15-t vagy mennyit adott.
Arról volt szó, hogy válaszolnak az e-mailemre, amit még november vége felé írtam, azóta azon a taktikán leszek (holnaptól elis kezdem), mint a Remény Rabjaiban...napi 1 levél, de lehet feltolom ezt 2-re is.
Dátum: 2011.12.30. 12:24:18
Űrrepülőgép pilóta vagyok, mellékállásban meg torreador. Néha hobbiajimnak is elek, mintpedig tengeralattjáró gyűjtesnek és az opera éneklésnek. Amugyegy egy isten háta mögött vagyok egy a Csoki gyáramban álmodozók...
Dátum: 2011.12.30. 10:50:44
Jó ez a felejtés meglehet nézni mennyit ad mit-miért

1.162.313 LE a zárnyitasra

Lan Neked mennyi adna a kivegzesre? XD
Dátum: 2011.12.29. 11:21:38
Aki a Számok Világában él, az ne is számítson semmi jóra.

Thorwald!

V3-is nagyon jó főleg, hogy 20. szinttől-45-ig VF+bubi kombóval haladtam, most meg csak VF, így is majd 80-as vagyok.
Dátum: 2011.12.29. 08:37:23
Nem parázunk, csak gondolom mindenki bespájzol csp-pp ügyileg, nekem most 770 csp-m, de elkell kezdeni vadászni, mert evvan, és ha január 2-án kezdődik akkor majd 250-et, pedig memoriszelence már tele van.

Azért "parázik" mindenki, hogy nehogy többet használjon a jóból, mint amennyit kellene.

Gondolom másokkal is előfordult már, hogy óvatatlanul benyomott egy 100-as vadászatot és nem kellett volna.
Dátum: 2011.12.29. 07:51:01
Lehet... :-P Főleg ha válaszolnak a problémámra és beírják a sok elveszett TP-t a dögnek... :-)

Mivel, ha 25-ös kennelű szövetségben lennék és nem írtanám az epikusokat, akkor a jelenlegi 74 TP helyett, 95-t kapna a kis drága (igen ez érvényes a kihívásra, tkp-ra, epikusra... )

De mivel epikusozom, így már megvan a 80. epikus cucc, valamiből 4 van (pl: Mennydörgés) XD
Én is megtudom cáfolni...

Mivel nemhiszem, hogy egyes támadóimnak 3 jegyű lopása lenne, szóval a lopás akkor kattan, ha nyersz csatában függetlenül az ellenfél szakértelmétől. (nekem meg pont az ellenkezője rémlik Baratytól... :-D)
Dátum: 2011.12.28. 15:46:57
Klafa 5let.



Éss, hogy hozzászóljak a topichoz, szeretném ha visszakerülne a Kalandoknál az hogy az összespróbát láthassam (ha sikerül) nagyon nem jó dolog azoknak akik simán nyerik a kalandokat, próbánként pötyögni. (majd küldöm e-mailben is, mert az mégiscsak "életszerűbb")
Dátum: 2011.12.28. 15:39:38
Ha nem akkor sem, hacsak nem jelentitek fel Magatokat, vagy valaki más Titeket, akkor azt sem tudják, hogy léteztek.
Dátum: 2011.12.28. 08:32:40
Ma, 08:02 Ha meglátod be xarsz 220. szintre lépett!


220 felett...
Az a legjobb mikor 200-at visz, DE 670 a LÉ szívás mellé...képzelem mennyit kaphat...
Dátum: 2011.12.23. 15:36:29
Milyen színű a zsiráf nyelve?


a helyes válasz a lila lett volna (én a kékre nyomtam, mivel:)

A zsiráf nyelvének a színe kékes-fekete (hogy a nap ne tudja megégetni), és 45 cm hosszú is lehet. Nagyon kemény és úgy tűnik, hogy áthatolhatatlan a megevett lombokban található elvetemült tövisek számára.


NAh?
Épp a minap néztem az animalplaneten egy filmet és ott pl volt, hogy a madagaszkári csigáknál (fajt nem tudom) (némelyeknek) mutáció végett balra csavarodik, ezáltal a kígyónak marhára nem esik a "szájára" és így nem is tudja megenni.

Csak érdekességképp.
Idézet: Poostmaster - 2011.12.23. 12:15:46
Ez nálad mit jelent, hogy műkszik? Megturbózza? Mert épp az a baj, hogy nem kellene, hogy megjelenjen a listában, mert nem lehet tovább turbózni.


Már, hogy ne lehetne megturbózni, ha a fertő 0% akkor (majdnem mindent meglehet 5-tel turbózni)

Vagy Te már raktál az építésre +5-öt és most is benne van a turbós listában? Mert, ha egen akkor ott a bibi. Én még nem tt-tam meg szóval nálam lehet rárakni.
Dátum: 2011.12.23. 11:32:17
Arénázni sem lehet?

De azért elég érdekes, 12-ig még bárkit belehet kamrázni, úgy lenne az "ünnepi" ha ez mondjuk nonszensz lenne.
Dátum: 2011.12.23. 10:40:22
A kihívás is beletartozik? Mert ha igen, az elég hülyén hangzik...