Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Grotex

Oldal: 1
Dátum: 2021.07.06. 11:54:13
Tegnap elkezdődött a Landragór event. Bekerült a lélekkufár relikviái közé a Landragór ostora. Mostantól meg tudjátok vásárolni. A tárgy 2021.08.04-ig érvényes, utána eltűnik a karakterlapról.
Dátum: 2016.08.03. 16:20:24
A nemrég elindult v4-el kapcsolatban kaptunk olyan észrevételt, hogy a Kristályhorda túl erős (30-as védőfaluk volt), ezért átmenetileg a védőfal és a gyakorlótér szintjét lecsökkentettük 5-ösre.
Remélhetőleg így már megfelelő erősségűek lesznek az ellenfelek.
Dátum: 2016.07.15. 13:18:08
Baraty a mai napon szabadságon van, a problémát nem biztos, hogy ma meg fogjuk tudni oldani.
Ha sikerül, este csinálunk egy manuális frissitést, ha nem, akkor ez a kör a V6-on sajnos kimaradt, támadni lehet, de plusz pont nem jár érte.
A türelmeteket kérjük és elnézést a kellemetlenségért.
Dátum: 2016.02.03. 09:08:24
Az elindult 4-es világon az alábbi akció van érvényben:

"Aki a regisztrációt követő 2 héten belül vásárol őskövet, +20%-nyi követ kap ajándékba az első befizetésre, ezenkívül megkapja a Végzet Pajzsát és 100+ kő esetén a Fáradhatatlanság Medálját is."
Csak egy szösszenetre visszatérnék a barátodhoz, Arvionhoz, akit annyira védtél.

4 féle csaló játékos van (több éves tapasztalat alapján mondom), aki ha lebukik:

1./ elnézést kér a csalásért, és megigéri, hogy többet nem tesz ilyet
2./ csendben marad, meglapul, tudomásul veszi a büntetést
3./ felháborodva ir, mint egy ártatlan bárány, de mikor röviden leirom neki, hogy mit is tett, akkor beismeri, esetleg még elnézést is kér
4./ felháborodva ir, mint egy ártatlan bárány, de mikor röviden leirom neki, hogy mit is tett, továbbra is kardoskodik, hajtogatja a saját igazát

És most már van egy 5. kategória is, akik nemcsak hogy továbbra is minket szidnak, elferditik az igazságot, hazudoznak a fórumon, képes belinkelni a beszélgetéseinket és nem fogja fel, hogy ezzel csak még nagyobb bajba kerül, még jobban lejáratja magát.

Ez a legrosszabb fajta csaló, mert feszültséget szít, nyilvánosságra viszi a sérelmét, másokat is ellenünk hangol, magát pedig beállitja egy ártatlan áldozatnak.

Tudod, erről kicsit a Viszkis rabló esete ugrik be, akik a fél ország istenitett, hogy hülyét csinált a rendőrségből.

Te többször támadtál engem, és minket azért, hogy nem szolgálunk pontos bizonyitékokkal.

1./ Gondolod mi hazudozunk? Az a legjobb időtöltésünk, hogy játékosokat tiltunk le és büntetünk mindenféle bizonyiték és megalapozott gyanu hiányában, miközben tudjuk, hogy ezzel másokban nemtetszést keltünk?

2./ Mint irtam neked is és Arvionnak is, a pontos bizonyitékok összeszedése több órás munka, rengeteg logot kell átnézni, abból kimásolgatni az erre vonatkozó adatokat, azokat összesiteni stb. Erre nincs időnk és kapacitásunk és szerettük volna elkerülni, mert nagyvonalakban láttuk,
hogy milyen mértékü a csalás.

De miután ez ilyen flame-et szült a fórumon, vettem a fáradtságot, más munkáimat félretettem és összesitettem a logokat, amit most a fórumon már te is megtalálsz. Ebből gyönyörűen kiderült, hogy mit tett, mennyi őskövet csalt stb.

2472 őskövet csalt, 1094-et vontunk le tőle. Akkor most küldjünk neki csekket, hogy a maradékot befizesse a számlánkra?

Tudod, az a legérdekesebb, hogy a te bizalmaddal is visszaélt és feléd is csak az általa elferditett "igazság" jutott el.
Én ezek után biztos hogy átértékelnék egy ilyen haverságot/barátságot. De természetesen ez már a te dolgod.

És a legérdekesebb a végére, hogy ezt a csalássorozatot a V2-es karakterével is május óta csinálta, ugyanilyen léptékben. Természetesen ezt már nem fogjuk átszámolni, mivel ott csak 1054 ősköve volt és legalább a duplája jönne ki az összesités után. Persze ezt már meg sem emlitette, mivel azt a karakterét csak most tiltottuk le és vettük el az ősköveit.

Azért kiváncsi lennék, hogy ezek után továbbra is kardoskodik, vagy végre beismeri amit tett?
Vagy esetleg most jön a második menet?

Szerintetek?

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Oldal: 1