Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Felthis

Oldal: 1
Dátum: 2009.01.12. 19:59:02
Próbáltam a szokásos trükköket hp leveretés stb,ez működött is kölyökszinten,de 10 felett már korántsem lehet annyi LE t összeszedni amennyi kéne.Nagyon kérek minden illetékest hogy kezdjenek valamit ezzel a harcrendszerrel,mert ez így nagyon nincs rendben.
Felthis
Dátum: 2009.01.12. 19:53:56
Vélemények a játékról...hmm.Nos hát lássuk.Ez a játék nagyszerű,és teljesen kiegyensúlyozott,egészen addig míg egy karakter nem lesz magasabb 10-es szintnél.Az elején annyira tetszett,hogy rögtön indítottam az első világon is egy karaktert,de ahogy egyre több időt töltök a játékkal rájövök arra,hogy -és ezt nagyon fájó szívvel mondom- bitefight szintre esik vissza a játék 10+ nál.Vettem ősköveket is,persze,gondoltam nyilván azért vernek le mert nem vagyok premium tag.És itt jön a poén.Megvettem magamnak a premiumos cuccokat,és olyan ellenfelek vernek meg,akiknek a felszerelései sokkal rosszabbak az enyémnél,és a tul.összegeik is épphogycsak megközelítik az enyémet.Előszörre azt mondtam oké,biztos csak szerencséje volt.De mikor 5-6 odszorra vernek meg ilyen karakterek..na erre mondom én azt hogy többet az életben nem fizetek ezért egy vasat sem.Nem beszélve arról hogy ha nem azok vernek meg,akkor olyanok akik 3 szinttel magasabbak mint én,mégis 200 akat sebeznek belém.A legbosszantóbb ebben az,amikor egy ilyen arc 980 LE t szív tőlem.
Dátum: 2008.12.17. 19:06:12
Üdv!
Azt szeretném megkérdezni hogy mikorra várható a bankkártyás fizetési rendszer bevezetése a premium rendszernél,mert a felsorolt fizetési lehetőségekben minden volt csak az nem.(Pontosabban ott volt de csak annyi hogy majd hamarosan) Előre is köszi a választ!
Oldal: 1