Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Talon

Oldal: 1
Dátum: 2009.05.12. 00:01:44
Az a baj h valszeg olyan kis semmire való kérdéseket is írsz olyanokat amennyit te is érsz és el is vagy vele... sajnálom ha én többre tartottam ezt a kvíz rendszert mint ami vakójában. És láttom pont az iylenek miatt bukik mint te... nekem nem csak az a gondom h ilyenre nem tudják a választ és hibásnak jelölik, de amikor amcsi elnökökről láttok kérdést és azt jelöli érdektelenek mint pl.: mikor élt Ady akkor illetve ilyenkor szégyelek bizonyos dolgokat.
Dátum: 2009.05.10. 14:15:16
Érdekes ha ez írom be : Nyugati pályaudvar kerület kidobja és igen csak fontos lenne tudni mert lehet h nagyobb alap mint Harry Potter mikor ment először WC re vagy Kis Pisti mikor rúgott cikk cakk gólt... na mind1. Ha tanultál kis idegenforgalmat rájössz h nevezetesség... Na mind1.

Mivel én is vidéki vagyok mégis tudhatom... de gáz. És igen csak gáz a rendszer is amikor 19 jó válasz volt 2 rossz erre hirtelen ezt írja ki.
Azért mert egy kis Vér Pistikének nem tetszik. Na semmi gond lemondok majd mindig a Kvíztől de ha kapok kérdést tuti mindig ezt fogom bejelölni....

Kedves Végzetúr csapat igazán megoldhatnátok azt ha a válaszolok 50% jelöli be azt h Rossz a kérdés csak akkor dobjátok vissza. Mivel tudjuk h Magyarország fiatalsága nagy százaléka igen alul iskolázott.
Dátum: 2009.05.10. 12:56:50
Hányadik kerületben van a Nyugati Pályaudvar?

VII
VI
X
XI

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Kedves barátom gratulálok! Nem tudom mi ebben az érdektelen lexikális tudás mivel ez egy nevezetesség de láttom aki ezt hibásnak jelölte ...

Lassan megfogadom h nem írok kvízt mert semmi értelme...
Dátum: 2009.04.25. 08:43:17
Sziasztok azt mondták ide írjak:)

Mikor indult a Rém Rendes család?

1987
1984
1988
1990

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


Ha ilyenre ilyet adtak, akkor nem tudom h sok sportos kérdés ami szintén csak réteg dolog... vagy Harry Potterék akkor ez miért hibás?

Az a gond h ha egy ember úgy ítéli meg mert neki rossz a kedve akkor énnekem oda 100 helyes válaszom és ez már kezd kellemetlen lenni no meg ott a másik is:

A Rém Rendes családban hány Touchdowns-ja volt Al Bundy-nak?

1.
6.
4.
8.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Nemrég olvastam h Harry Potter kit vesz feleségül ezt a Kvíz kérdést szerintem ez dettó ugyanaz.

Ha csak annyit írunk be Google-ba, h Rém rendes család WIKI akkor ki dob mindent...

Valami olyan rendszert nem lehetne e bevezetni h legalább a válaszadók 50% hibásnak jelöli akkor dobja vissza... vagy valami iylesmi.?
Mikor indult a Rém Rendes család?

1987
1984
1988
1990

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


Ha ilyenre ilyet adtak, akkor nem tudom h sok sportos kérdés ami szintén csak réteg dolog... vagy Harry Potterék akkor ez miért hibás?

Az a gond h ha egy ember úgy ítéli meg mert neki rossz a kedve akkor énnekem oda 100 helyes válaszom és ez már kezd kellemetlen lenni no meg ott a másik is:

A Rém Rendes családban hány Touchdowns-ja volt Al Bundy-nak?

1.
6.
4.
8.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Nemrég olvastam h Harry Potter kit vesz feleségül ezt a Kvíz kérdést szerintem ez dettó ugyanaz.

Ha csak annyit írunk be Google-ba, h Rém rendes család WIKI akkor ki dob mindent...

Valami olyan rendszert nem lehetne e bevezetni h legalább a válaszadók 50% hibásnak jelöli akkor dobja vissza... vagy valami iylesmi.?
Oldal: 1