Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tamasoft

Oldal: 1
Dátum: 2009.08.09. 22:56:22
Köszi
Dátum: 2009.08.09. 19:56:45
Egy hibát véltem felfedezni!

Ha van két egyforma gyűrűd, vagy nyakláncod, és egyikbe beleteszel egy fókuszkristályt, a másikat (a fókuszkristály nélkülit) már nem tudod használni. (Nem tudod felvenni). Ezért azt sem tudod megcsinálni, hogy pl. két fagyott gyűrűd van, egyikbe beleteszel egy kristályt, és másikba egy másik fókuszkristályt. Nem tudod váltogatni.

Köszönöm, ha korrigáljátok.

Másik: A manóknál lehetne egy visszaszámláló, ami ütést követően visszaszámol 24 óráról. Csak hogy tudni lehessen, mikor telik le az idő, és kapod meg a hátrányt. Ez csak azért merül fel igényként, mert máshol (térkapu, alacsony ÉP, idomítás, stb.) mindenhol számol minden.
Kösz

az ISDN ha így nézzük, akkor is vezetékes vonalkapcsolt technológia.
Az üvegszál meg inkább szőrszál-"hasogatás" kategória :-)
Melyik vezeték nélküli adatátviteli technológia?
*WiFi
Üvegszál
ADSL
ISDN
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

A többi 3 egyértelműen vezetékes, a WiFi pedig egyértelműen vezeték nélküli.

Mi lehetett a baj?
Dátum: 2009.07.31. 15:48:50
Nem alternatív megoldások kellenek, hanem egy olyan vas, ami biztosan működik. Ezt be kell látni! Itt sokszor másodpercenként több 100 adatbázis-lekérdezés mehet végbe, pláne csúcsidőben, amikor mindenki kattingat, mint egy őrült.
Szóval erős, skálázható, és "törhetetlen" szerver kell, mind hardver, mind szoftver terén, és nem azon vitázni, hogy a kínzókamra aznap, vagy másnap legyen érvényes.
Szívemből beszélsz! Én is egyensúly párti lennék.

ui.: Nagyon-nagyon nehezen tudom elfogadni, hogy a portyapontot azért nem lehet másra költeni: "mert NEM lehet"; és kész!
Köszönöm a választ! Ennek ellenére is úgy látom, hogy legtöbb embernek nem a cselekvéspont, hanem a portyapont csordul túl. Ezért kellene valamilyen lehetőséget teremteni elköltésére azoknak is, akik napi 10-15-nél nem portyáznak többet.
Lehetne bevezetni olyat a portyázáspontokkal kapcsolatban, hogy aki jórészt vadászik, és keveset portyázik, az is tudja értelmes dolgokra használni. Pl. szakértelmek közti váltás az 1/3 őskőhöz hasonlóan 2-3 portyapontért, vagy a térkapu újra használata 2-5 portyapontért. Esetleg a védelem italán túl más tárgyakat is lehessen portyapontokért vásárolni.
Dátum: 2009.06.12. 08:57:16
Kösz!
Dátum: 2009.06.12. 08:14:29
Nem olvastam végig a 42 oldalt, bocs ha már elhangzott. Javaslatom az lenne, hogy portyapontokért is lehessen aranydukát váltani, vagy cselekvéspontokért se lehessen. Jóval nagyobb előnyben vannak az ún. portyakarakterek, akik jóformán soha nem vadásznak. Tudom, mindenki választhatja ezt az utat, de így talán nagyobb lenne az egyensúly, és az "egymást ütöm óránként nagy LÉ-ért" karaktereket se erősítenénk ezzel még tovább.
Mi a Ritter Sport?

Olimpiai sportág
Csokoládé fajta
A vadászok éves bajnoksága
Autó-tuning márka

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Dátum: 2009.01.12. 07:31:57
Hányféle amagrammai képezhető a végzetúr szó betűiből?
-Mi az az amagramma?
-8^8, azaz 8*8*8*8*8*8*8*8
-8^2, azaz 8*8.
-8!, azaz 8*7*6*5*4*3*2*1.

Kéretik azonnal törölni. Olyan szó nincs, hogy amagrammai, olyan van hogy anagramma, de a válaszok is rosszak.
Nagyon.
Dátum: 2009.01.09. 19:40:05
A vakító fény használata merész döntés. (Én spec. mindig nyerek ellene.) A harcos játékokban (néhány esettől eltekintve) csak beütéssel lehet igazán nyerni. A vakító fény elveszi a lehetőséget a sebzés elöl, ami luxus, ráadásul vagy bejön, vagy nem. De ha be is jön, még mindig ott a kérdés: mivel győzöm le ellenfelem?
Dátum: 2009.01.06. 15:40:09
Hagyjuk már! Az űrrepülőgép nem tucat áru
Dátum: 2009.01.05. 23:05:42
Igen, jártam már úgy, nagyon idegesítő, és felháborító.
Dátum: 2009.01.05. 23:04:25
Vigyázzunk, nehogy a blőd kérdések szaporodjanak el! Jómagam kicsit utánanézek rendszerint, hogy érdekes, megválaszolható, de érdemi kérdést tegyek fel. Netalán-tán még tanulni is lehessen belőlük. Arra is figyelek, hogy akinek nem lenne érdekes a kérdés, kb 10 másodperc alatt megtalálja egy keresővel.
Két példát említek, ami rossz minősítést kapott és nem értem, hogy miért:

Melyik nem szabványos DVD formátum?
DVD5
DVD9
DVD17
DVD4
Nem kell tudni fejből, de nap mint nap találkozunk vele, használjuk. Mindenki ír minimum 1-2 DVD-t néha. Kereső megmondja, ha nem akarjuk kilogikázni, bár az sem nehéz.

Másik ami rosszat kapott:

Melyik űrrepülőgép nem létezik?
Columbia
Endevour
Discovery
Atlantis
Mit szajkóz a média reggeltől estig? Hogy a Columbia felrobbant. Akkor létezik? Nem. Nem kell csillagásznak lenni hozzá.

Lehet hogy kifogtam egy ötödikest, aki okosabb nálam?

Legközelebb tudom már milyen kérdést írok:

Milyen színű a Cola?
hupikék
hupisárga
hupizöld
barna

Ezt majd szeretni fogjátok??
Oldal: 1