Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jeriko

Dátum: 2008.09.29. 16:34:24
Mindig örülök a potya LE-nek
Ettől függetlenül teljesen komolyan, szó szerint gondoltam a segítséget. Ha valaki szerint ez nehéz küldetés, gondja van vele, keressen meg, megmondom neki hogyan tudja megcsinálni, és ha tudok, segítek is benne.
Dátum: 2008.09.29. 14:03:38
Sziasztok!
Akinek gondja van a veszíts 200 LE-t (200, nem 250) küldetéssel, keressen meg, és amennyiben tudok segítek neki.
Minimális szervezést igényel, amit pár levéllel el lehet intézni.
Jerikó
Dátum: 2008.09.29. 10:07:24
Én gyémánt hordás vagyok, és úgy gondolom, elég jól ki vannak egyensúlyozva a hordák. A rubin olyan, mintha valamennyivel nagyobb lenne az ereje, a zafír olyan, mintha nagyobb lenne a taumaturgiája és egészsége, a smaragdnál az IQ, a gyémántnál pedig valamelyik szakértelem, ami bónuszt ad portyázásnál kapott LE-re. (Persze tudom, vannak még kisebb bónuszok, amelyek nem írhatók le ennyire egyszerűen.)
Ami az LE szerzést illeti, szerintem nem a Horda a döntő, hanem hogy használsz-e őskövet, milyen a stratégiád, tudsz-e gyorsan fejlődni az elején, hogy később győzni tudj portya során. Ebben pont a gyémántnak nincs bónusza. A smaragd pedig nagyon erős az elején a varázslat miatt, azzal gyakorlatilag el is dől a csata.
Az is sokat mondó, hogy az Elit Horda miért pont a rubint választotta. Nem olyan gyenge az a rubin, mint a szavazásokból látszik.
Dátum: 2008.09.29. 08:04:43
Szia! Most volt egy kérdés, mikor koronázták meg Hunyadi Mátyást.
A gép 1458-at elfogadta helyes válasznak, de mint itt (http://hu.wikipedia.org/wiki/Hunyadi_Mátyás) is olvasható, tévesen, mert Mátyást később koronázták meg, 6 évvel uralkodása megkezdése után.
Kérlek, nézz utána. Köszönöm.
Dátum: 2008.09.25. 10:41:38
Szia!

Van egy kérdés: melyik megyének van több szomszédja. A megoldás Jász-Nagykun-Szolnok, pedig szerintem Veszprémnek is 7 szomszédja van.
Lásd: http://www.logsped.hu/megye.htm

Szerintem lehetne több kérdés feltevését engedélyezni. Ne a helyes válaszok alapján legyen korlát, hanem aszerint, hány jó kérdést tett már fel valaki.

Ezenkívül jó lenne, ha lehetne minősíteni a kérdéseket: tetszik vagy nem tetszik. Mert vannak nagyon dedós kérések és vannak nagyon ötletesek is. Illetve ha hibásnak találok egy kérdést, azt is jó lenne egyszerűbben jelezni.

A kérdés kitalálóját nem akarjátok megjeleníteni az oldalon? Erősítené a közösségi szellemet.

Köszönöm,
Árpi

_____________________________________

Hát, nem tudok számolni...
Szia!
Az előbb, FireFox-szal nem tudtam belépni. Az oldal neve (www-vel) könyvjelzőből, tehát nem írtam el, a név és jelszó szintén gép által beírva. Próbálkoztam többször, újraidnított böngészővel kb. 10 alkalommal. Aztán egyszer csak beengedett. Amikor nem engedett be, akkor sem írt ki semmit (hibás név vagy jelszó), egyszerűen újratöltötte az oldalt.