Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Chammaqul

Oldal: 12
Dátum: 2008.10.29. 16:53:42
Valakinek meg kell szenvedni azert hogy vegul egyszer majd az egesz vilag egyesuljon egy nagy allamba, valasztasunk nem volt, mar reg el volt ez dontve. Aki erti, az erti. Tobbet nem kivanok hozzafuzni. Most már hiába sírunk.
Dátum: 2008.10.28. 14:33:55
vegulis talan kicsit tulhisztiztem, de sirni nem fogok az teny
akkor mindegy, tema lezarva mielott mindenki masfele kormondatokban elmondja hogy 'nem kotelezo itt jatszani'
Dátum: 2008.10.28. 14:13:21
gyerekek ezen a blog menuponton behaltam a rohogestol
megis ki a francot erdekel tihor velemenye barmirol is? kultuszt nyit maganak ezzel vagy mivan?
vallast fog alapitani es ez az elso lepes?

valaki magyarazza mar el mi ertelme ennek a blognak
Dátum: 2008.10.19. 13:26:02
D: D: D: D:
elsokorben elnezest kerek de masodkorben azért elkonyvelhetsz egy karomkodast is magadnak valahova, haha
hat ez nemsemmi
Dátum: 2008.10.19. 12:27:46
http://kepfeltolto.hu/i/?t=img&id=260653

nincs tobb hozzafuznivalom.
Dátum: 2008.10.17. 20:15:30
Hány szin van a Magicben? (valahogy így volt a kérdés)

Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: 5 és a színtelenek (artifact)

ezt kaptam. szeretnem tajekoztatni ezuton is a kerdes irojat, hogy a colorless lapoknak nincs szinuk, az hogy ha valami szintelen, az nyelvtanilag is azt jelenti hogy nincs szine, ahogy a szabalyzatban is igy szerepel, a magicben csak 5 szin van. a colorless az nem egy szin.
ideznem, ha esetleg eroltetne valaki:
"The Magic game has five colors of spells and five types of basic lands."

10E rulebook, 3. oldal

de egyszeruen csak annyi a lenyeg, hogy a SZINTELEN melleknev az nem egy SZIN-t jelol.
Dátum: 2008.10.09. 11:40:00
na most megint irtam volna valami hulyeseget
kosz, mint mondtam is, sose voltam jo kombinatorikabol es tarsaibol
egyenletek valoak nekem, nem ez a tema

osszegzes: a kerdes teljesen jo
Dátum: 2008.10.09. 11:19:30
kérdés: Ha négy hat oldalú kockával dobunk, akkor hányféle összeg jöhet ki?
36
16
24
21

megoldás 21 volt. valaki levezeti nekem a megoldast, ha szepen megkerem? mindig rossz voltam kombinatorikabol, de abban biztos vagyok, hogy a valasz 6*6*6*6, vagy 6! (6 faktoriális), esetleg 4*6. ezek kozul egyik sem 21... de mint mondottam, prove me wrong.

(talan a 6*6*6*6 tunik legertelmesebbnek, mert ugye az elso kockaval dobok, az hatfele szam lehet, ahhoz tartozik majd a kovetkezo, amin megint hatfele szam lehet... ez 6*6, aztan jon a masik ketto, mindegyiken hatfele lehet, tehat 6*6*6*6)

JA BOCSANAT.
raadasul "hanyfele OSSZEG johet ki"
mostmar ertelmezni sem tudom a kerdest... minek az osszege? szamok osszege? mert akkor ugye 4!, ami megint 24. hm. belezavarodtam egyelore.
Dátum: 2008.10.09. 10:58:40
nyilvan vannak balfaszok akik mindenre rossz ertekelest adnak, te kifogtad oket
kozvelemeny a kerdesedrol =/= kapott ertekeles

egyebkent pedig ha jol nezem, majd idovel at fogjak alakitani, hogy indokolni kelljen a rossz ertekelest, akkor meg mar ezek az emberkek lustak lesznek rosszal szavazni mert tobb lesz mint egy kattintas
Dátum: 2008.10.08. 23:39:58
miert, a cspket barmeddig gyujthetem, nincs felso korlat? ezt nem tudtam idaig, egyebkent, ha valoban igyvan
(meg emlekszem sokevvel ezelott rinyalni kellett anyamnak hogy engedjen a szamgephez thrillionozni mert elvesznek a cspim, vagy hogy hivtak ott azokat : ) regi szep idok...)
Dátum: 2008.10.07. 22:57:37
ja csak ha peldaul 3.5k LE/be kerulo cuccra gyujtesz eppen, akkor nyilvan sok LE/vel taborozol...
Dátum: 2008.10.07. 13:48:15
eletebeN

ennyi erovel ez is nevetseges...
Dátum: 2008.10.06. 23:30:15
Legenda - 5. fejezet
"Már most is számos teremtményt láttál, amelyek elől egyenlőre bölcsebb dolog elrejtőzni."

errol mindig az jut eszembe, amit egyik ismerosom mondott volt:
"EgyeNlore majd a tomeggyilkos fog darabolni, mielott a melyhutobe rak, de amelyik szot te keresed, az az egyelore."
kicsit santit igy atgondolva, nem biztos hogy igy volt a mondat, a lenyeg annyi, hogy EGYELORE, nem pedig EGYENLORE
Dátum: 2008.10.06. 23:20:05
Idézet: Butchman - 2008.10.06. 14:24:23
Hatsepsut,
Teljesen normális az lenne, ha MINDEN kérdést TI hagynátok jóvá, és értékelnétek. Gondolom nem kis meló, de kevesebbet kellene bajlódni velünk, mint így. Ez remélhetőleg garancia lenne arra, hogy tényleg csak értelmes, kérdést kapunk, és az értelmes kérdésünk elfogadása nem múlik az ellenfél játékosok hozzáállásán.


+1
Dátum: 2008.10.06. 23:17:37
nem tudom irta-e mar valaki, de van egy ilyen kerdes, hogy:
"mibol all az emberi test"
valaszok kozott van: atom, sejt

azt hiszem meg velemenyezni kellett a kerdest, es nyilvan ez nem egy rossz kerdes, csak hibas
elore sejtettem, hogy sejt lesz a valasz, de megjeloltem az atomot, ami ugye a helyes valasz (lenne).

tudtommal a sejtek atomokbol epulnek fel, de prove me wrong.
Dátum: 2008.10.02. 12:17:42
"Jól érzem, hogy egy másik fekélyes elmével hozott össze a sors? Barátom, nézz körül e világban. Azok közé az ostobák közé tartozol, akik szerint a háború megszüntethető, átmeneti állapot? Hadd meséljek Neked a háborúról. A pusztulás örök, állandó körforgást biztosít, melynek tevékeny részese minden létező. A növények elszívják az energiát, az állatok felfalják egymást. Jobbak lennénk náluk? Dehogy. A pusztulást hirdeti minden, mi létezik. A Rothadást hordozzuk mindannyian, és én felkínálom Számodra a legnagyobb tudást, a Fertőzés megértését. Vándorok vagyunk mindannyian, elménkben hordozva a gyűlölet szikráit. Segíts kiteljesíteni e szikrát, hatalmas, pusztító tűzzé, amely majd elemészti az összes galetkit!

Minden út Hozzánk vezet, idővel rájössz Te is.
Rothadás övezze utad, Vándor!
A Papok nem ismernek kegyelmet.

- Chammaqul, A Rothadás Rendjének alapítója"
(A Rothadás Papjai)
Dátum: 2008.10.02. 11:16:43
ja hogy ja
így mar ertem, csak mivel egyetlen egy varazslatot latok egyelore a kufarnal, azt gondoltam "nesze jatekos, elso szintu varazslovedeket megveheted LE-ert, tobbiert meg majd fizesse oskovet, koszi"
de akkor ebbol azt veszem ki, hogy lesz majd (gyengebb ugyan, de) tobb varazslat is
Dátum: 2008.10.01. 23:47:48
valaki adjon nekem legyszives magyarazatot arra, hogy a varazslatok miert kerulnek oskobe? illetoleg inkabb azoknak a szama a problema (10 darab!)
biztos, hogy nem fogok penzt kolteni a jatekra, igy nyilvan nem varom el hogy azonnal olo targyaim legyenek, hogy ket nap alatt 800^8 le-t szerezzek, meg mittudomen
turelmes ember vagyok, es nem erot fitogtatni jarok ide, de azert egy mezei varazslatot tudjak mar megvenni
Dátum: 2008.09.29. 19:58:52
alapvetoen rossz logika szerint gondolkodsz, tobb emberbol nem kovetkezik torvenyszeruen tobb gyerek
Dátum: 2008.09.28. 19:43:14
abszolut jogos, telleg ott a help button, csak nem vettem eszre
raadasul ugyanannyiert vette vissza, szoval nem buktam kovet
en kerek elnezest, es kosz
Oldal: 12