Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Basibozuk

Oldal: 1
Dátum: 2010.02.22. 22:45:42
Nekem tetszik az ötleted Kurah , de rossz látni hogy egy ilyen hozzászólás hogyan vész el ebben dzsungelben
Dátum: 2010.02.11. 00:14:11
Megnyitotta kapuit a MéLyUmBrA LaKóI szaküzlete várunk szeretettel minden olyan végzeturat aki Epikus ereklyékre áhítozik !! Az árukészletünk naponta frissül ! Napi ajánlatunk:Adamantit Csoda !!!!!

Ha érdeklődő fülekre találna eme üzenet csak küldj egy privát levelet és megegyezünk a részletekben....
Dátum: 2009.12.30. 16:52:00
Megnyílt a Mélyumbra Lakói Epikus Ereklyékkel foglakozó szaküzlete és immár a Második Rubint Triász keresi gazdáját !
Érdeklődni nálam Pm ben! 24 óráig áll az ajánlatunk!
Dátum: 2009.12.30. 11:16:43
Megnyitotta kapuit a MéLyUmBrA LaKóI szaküzlete várunk szeretettel minden olyan végzeturat aki Epikus ereklyékre áhítozik !! Az árukészletünk naponta frissül ! Napi ajánlatunk: Rubin Triász !!!!!

Ha érdeklődő fülekre találna eme üzenet csak küldj egy privát levelet és megegyezünk a részletekben....
Dátum: 2009.11.04. 00:22:47
Sziasztok nem tudja valaki hogy az aukciós tételek között kapható fókuszkristályoknál feltüntetett újrafelhasználhatóság konkrétan hogyan működik? tehát ha berakom valamibe kivehetem belőle hogy valami másba belerakjam? és ha igen ezt mivel kell csinálni tehát ha a fókuszkristály törlésére klikelek akkor azt nem fogja törölni csak kivenni a tárgyból?
Dátum: 2009.09.12. 17:17:11
"Nem ezt igertetek..." mindjárt elbőgöm magam annyira megható tudod mit ígértek semmit ja és még egy kis hátbaveregetést na azt ígérték.
Nem kellett volna elárulni mi lesz a jutalom akkor nem lenne semmi sírás.
Dátum: 2009.09.02. 15:20:24
Először is Moderátor: nem tudom eldönteni hogy te tényleg ezen játék megalkotóinak és üzemeltetői által megbízott moderátor vagy e vagy csak egy ezen a néven futó játékos de ha az utóbbi akkor rendkívül megtévesztő a neved.És ha ez így van én már ezen játék üzemeltetője helyében régen megváltoztattam vagy eltávolítottam volna a neved.

Milyen parhuzamot velsz felfedezni barmelyik MMORPG es a Vegzetur kozott?

És hogy válaszoljak: igen ezek szerint tényleg én tartottam többre ezt a játékot mint ahogyan kellene? ezért akkor bocsánatot kérek....
Dátum: 2009.09.02. 14:23:01
Hát ez elég furcsa vélemény BlackSheep gondolom már játszottál MMORPG játékokat ott az Eventek nem csak item tárgyakkal jutalmazzák a résztvevőket mert akárki akármit mond a mostani Relikviák (zöld kavics ,elnyelő ,Portyagömb) számomra item tárgyak hiszen randomra droppolják a mobok. A jutalom az Event jutalmát minden "sikeres" részvevőnek meg kéne kapnia , csak persze a készítők fogják meghatározni a siker fogalmát.

Kicsit kezd elegem lenni a sok nyafogásból amit ide beírnak egyesek , de ki vagyok én hogy elbírálom ki mit írhat , csak teljesen felesleges a sírás ha akartak volna már 100 hozzászólás előtt megírták volna mi a jutalom miről is szól ez az egész. Helyette sötétben tartják a "népet" és üres de semmit mondó ígéretekkel tartják fent az érdeklődés.
Oldal: 1