Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Helix

Oldal: 12
Dátum: 2008.09.22. 20:47:40
Én mára már jóéjszakát kívánok mindenkinek, én ma már nem igazán tolom, mert nagyon leharcoltam magamat... Majd holnap megint nekivágok, de ma már elfáradtadtam, na persze nem csak ebben...
Dátum: 2008.09.22. 19:01:39
Megtörtént, és most is oda figyelek.

Meg kellene reklámozni ezt a topicot a szövettségnél, mert megrohamoztak minket a jelentkezők és nem lehet nekik egyenként írogatni egyszerűen lehetetlen...
Dátum: 2008.09.22. 16:34:13
Huh, kár, hogy még nem vagyok benne a szöviben ténylegesen. (bár már jelentkeztem.)

Már összejött vagy 1000 LE pont amit betehettem volna a Lélekkútba, + Feltettem az első kvízkérdést, leharcoltam az összes Hp-mat és szerttettem egy vértezetre. Ajánlom minenkinek, aki védelmen gondolkodik első körben, hogy ne pontból költsön rá, hanem vegye meg a bőrvértet a lélekkufárnál.

Ja és a google vagy valamilyen kereső portál legyen kézdél vadászat közben, sokat jelent az a +10% LE És poén, hogy te is tehetsz fel kérdést...

Ennyit az első firss tapasztalataimról.

A friss jelentezők figyelmébe ajánlom, hogy mutatkozzanak be. És persze másoknak is.

Este 8 kor visszanézek a játékba addigra meglátom mennyire töltődik vissza az életem meg cselekvéspontok, és megint bepörgetem a LE szerzést.

Remélem addigra már tag is leszek. Addig is fél szemmel itt leszek a fórumon, ha valaki dumálni akar akkor legalább nem telik majd unalmasan az idő!
Dátum: 2008.09.22. 13:48:42
Én Helix vagyok a Változatosság kedvéért...

Szerintem ez a jelentkezési sorrend jó lesz, persze az aktivitás is fontos szempont, de az csak utólag mérhető, elsőkörben esetleg egy bemutatkozás szerű képződmény nagyon pozítívan hatna.

Pl így:

Helix vagyok, régóta szerepjátékozom, de más ország/karakter fejlesztős játékkal is játszottam már, nem ismerem a hkk-t igazából.
Fősulira járok és van kellő szabadidőm, és lelkesedésem, szóval ez a játék nekem főleg a kikapcsolódásról szól, meg a jó társaság ami nekem fontos.
Dátum: 2008.09.22. 12:45:57
Ami a szövettséget illeti tegnap a lehetséges 5 tagból négy már megvolt, az ötödiket a vezető fogja elbírálni, mindenesetre, ha nem kerülsz be első körben, az még nem jelent semmit, majd kifejtem miért, csak most megyek ebédelni.

Mindenkinek jó étvágyat!

Na szóval azért j annak aki mondjuk első körben nem kerül be a kezdő 5ösbe, mert annak nem kell mindjárt az elején 1000 LE-t belerakni a közösbe, saját fejlesztésére költheti, és mikoron majd oda jut, hogy ő is beketül a szövettségbe akkor már egy erősebb vonalat képviselhet.

Ami ugyanakkor a szövettség szempontjábol is jó, mivel nem vagy a leggyengébbek között.

Csak hát türelemmel kell lenni egy pár napot...
Dátum: 2008.09.22. 12:39:33
Viva és üdvözlet a sok jelentkezőnek!

Csak annyit szerttem volna megosztani, szerintem nagyon király a vadászatokhoz tartozó kvízkérdés, nagyon izgissé teszi a dolgot, még úgy is, hogy mellette nyitva van a Google, a barátod.
Dátum: 2008.09.22. 09:49:20
Hát igen van propaganda rendesen, pedig van másik Gyémánt hordás szövettésg is...

Ráadásul nem is fér be mindenki egybe, akor meg töltsünk fel tagokkal többet.
Dátum: 2008.09.21. 19:30:32
Viszlát holnap! Tényleg ne csináljunk semmit ezekkel a szavazgatásokkal, vagy kapcsoljuk ki a szűrést... (tegyük 1-esre a mércét)

Már négyen vagyunk a szövettségbe... Kellene még egy tag, és mindjárt kevesebb LE-re volna szükség a lélekkúthoz.

Kubla kánosok, már nagyban szerepjátékoznak, mek kocsmáznak, de ez nem azt jeleni, hogy előrébb lennének, de nekik legalább már van bemutatkozásuk, meg ilyesmi
Dátum: 2008.09.21. 19:10:37
Ennyi bőven elég.
Dátum: 2008.09.21. 18:58:34
Bocsi én még nem is köszöntem!

Üdv mindenkinek! És azért így a játékinduláshoz közeledve kezd csoportosulni a társaság.

Normandiai Roland Pontosan mi az alapkoncepció? Hogy és milyen irányba kezdjük a fejlesztést?
Dátum: 2008.09.21. 18:55:37
LE-ről van szó? Úgy beszélsz, mintha csak egymástól lehetne elvenni az LE-t. Lehet, hogy fusi munka, de lehet ott szörnyeket is gyepálni....
Dátum: 2008.09.21. 18:53:58
Hát igen, elég érdekes. Ráadásul ez a szolgálunk és védünk szerep nem egy hálás dolog, mert valakinek mindig szúrni fogja a szemét.

Meg van még egy pár ok ami miatt békéd ütközőfalnak lenni nem jó dolog.

De ha valaki ezt szeretné csinálni, érez rá ambíciót és energiát az hasznos a közösségnek, csak nehogy majd a Béke fenntartókat kelljen védeni... (bocsánat, ez nagyon rosszindulatú volt, de kikívánkozott.)

Egyébként személyszerint én az agresszívan terjeszkedő, meg nagyképű, meg az olyan "én vagyok az egyedurakodó és az összestöbbi az alatvalóm" tipusú csoportokat nagyon nem csipázom.

Ilyesmi ellen viszoszont egységesen lehet csak csinálni valamit, már ha van rá igény...
Dátum: 2008.09.21. 18:38:35
Köszi a bizalmat.

Tulajdonképpen délelőtönként suliban vagyok, de a 1,5 órás előadások szünetében tudok netezni, és otthon is van net amit ha kell akkor éjszakába nyúlóan szeretek nézegetni, hasonló elvetemültekkel mint én egy másik játékban még valamifajta unaloműző, csapatépítő chat-ünk is volt, ami remek szórakozást biztosított.

Mindenesetre a lehetőségem nyitott, és én álltalában nem csak a játék miatti fanatikusságom miatt szoktam netezni, ha nem a tagok/csapattársak azok akik igazán tudnak motiválni.
Dátum: 2008.09.21. 18:33:06
A dolog mindensetre szimpatikus. Kell az, hogy valaki(k) ilyenekkel is foglalkozzanak.
Dátum: 2008.09.21. 18:30:18
Ha van hely én is benne lennék a szövettségben. Egy másik topikkal felmerült a tapasztaltság kérdése, nos én is indítottam és játszottam más hasonló játékokat, így még a játékot sem látva félve merek nyilatkozni az aktivitásom fokáról, de rászállok a témára, még olvasni akarok súgót és játékleírást, de Gyémántos vagyok a gyorstanulók közül...

22-én délben asszem gép közelben leszek, és valahogy gyorsra kapcsolom a fejlődést, rövidtávú cél a szövettségbe tartozás, hosszútávú annak felvirágoztatása.
Oldal: 12