Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Monotolov

Oldal: 1
Dátum: 2016.02.17. 13:44:29
Azokon a helyeken vagy tényleg nincs semmi, vagy van valami rejtett kincs, amit csak úgy vehetsz érszre ha rálépsz a mezőre, vagy pedig büntető mező. Rendes mezőkkel ellentétben a rejtett kincset tartalmazó mező nem ér semennyi pontot sem, szóval csak azért felesleges végigjárkálnod őket.
Dátum: 2016.01.06. 13:03:57
152 ládikából: 7 Energiakoncentrátum, Relikviaforgács, 6 aranydukát, 15 kiégett őskő, 23 mytokronit csomag, 11 szubplazma, 6 templomkristály, 15 sisakszilánk, 15 energiatégla, 10 Platina, 6 A vadászat itala, 10 Lélekgyémánt csomagocska, 6 Csatlóskristály, 6 Fehér kristályital, Sorsjegy, 3 Kisebb térkapu stimulátor, 6 Kisebb portyázás itala, Isteni ital, 3 hűségszilánk, arany Univerzum ládikó

Az arany univerzum ládikóban pedig ősi aranypénzt találtam.
Dátum: 2015.09.07. 20:02:45
Óh, hát akkor lesz még bőven alkalmad rá, hogy megcsináld. Biztos lesz még jövőre is, meg az után is minievent. Ha az összes feladat olyan lenne h vadássz 20-at, portyázz 10-et, verj le 3 térkapus ellenfelet, akkor nem lenne semmi értelme. Így viszont benne van a pakliban, hogy pár karakter nem lesz képes megcsinálni. Én ugrálnék örömömben, hogy ha ez lenne a legnagyobb bajom a játékkal, de sajnos vannak ennél komolyabb hibák is...
Dátum: 2015.09.07. 19:14:55
Általában mindig van valamilyen ősköves küldetés, viszont a szubplazmás küldetés épp azok közé tartozik, amit simán meg lehet oldani nélküle is, mivel a bolygó ura event alatt szerezhető detektor hozzá. Az előző detektor most 15-én jár le, szóval pont végigcsinálható a szubplazma-gyűjtögetés. Persze aki az előző bolygó urán nem vett részt, annak marad az ősköves verzió, vagy kihagyja ezt az egy küldetés, de arra semmi féle képp sem foghatja, h nem lehet őskő nélkül megoldani.
Meg mellesleg tudtommal ez az egyetlen olyan mini event, amin őskövet is lehet szerezni jutalomként (csak 8 darabot, de semminél az is több)
Dátum: 2015.04.07. 10:18:10
Az esemény során összesen 16 győzelmet arattál, és 176 egységnyi építésben vettél részt.
Ez a teljesítmény sajnos nem jogosít fel jutalomra!
Már vége van
Dátum: 2015.04.07. 10:15:16
Hiába, aki tud, az tud
Oldal: 1