Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tier

Oldal: 123
Dátum: 2008.10.13. 09:33:07
A mai termésem :

Mi(k) a hivatalos nyelv(ek) a Feröer-szigeteken?
feröeri, dán
feröeri
angol, feröeri
dán, angol


Hány éves vagyok ha 1980.10.07-én születtem?
29
30
28
27

Ki volt a krétán élt Minotaurusz apja?
Xerxész
Ikarosz
Nem volt apja
Mínosz

Na ez egy érdekes kérdés Mínosz ugyanis csak a mostohaapja volt ugyanis a felesége egy fehér bikával csalta meg az édesapja egy bika.

Melyik évben nyert posztumusz világbajnokságot a Forma 1-ben Jochen Rindt?
1967
1972
1969
1970


Ki lett a F1- ben világbajnok 1990-ben?
Alain Prost
Michael Schumacher
Ayrton Senna
Damon Hill

Hagyjátok már ezeket a F1-es kérdéseket főleg ilyen formában hogy x évben ki volt világbajnok ehhez is lexikális tudás kell. Ha úgy kérdeznétek hogy beírtok 4 nevet és azok közül melyik F1-es pilóta az még elmenne az ált műveltség alatt.
Dátum: 2008.10.12. 16:36:57
Ez jó lesz. A vezetőkészség 5-ről csak 6-ra emelése 920 LE és 3-hoz 10-ig kéne felvinni. Pláne hogy nincs sok értelme több dögöt tartani kiváncsi leszek aki egy küldi kedvéért pár száz energiáért elkölt 8000-et.
Dátum: 2008.10.12. 11:19:01
Ez a kvízrendszer ebben a formájában egy nagy rakás... ne haragudjatok de erre ezt kell mondanom. Kapom a kérdést egy sima kérdés a válaszok is egyszerűek erre rosszat jelölt be most hogy tévedésből vagy kibaszásból nem tudom. A következő kérdést el se tudom olvasni mert krikszkrakszokat írt bele. Jön a 3. ahhoz meg ornitológusnak kell lennem hogy tudjam. A negyedikhez nyelvészprofesszornak az ötödiknél egyik válasz sem jó a 4-ből.
Most ne az legyen a cél hogy ki tudja a másikat jobban szopatni mert ez a dolog egyre inkább arra megy ki. Nem kell 5000 kérdés legyen csak 500 de azt egy ember nézze át ellenőrizze mert ez így nagyon nem jó.
Én erre már rég rájöttem :-) mármint hogy nehéz kérdéseket nem érdemes feltenni persze mindenkinek más a nehéz. Ezért inkább úgy gondolkodom mi az amivel egy hétköznapi ember összefut nap mint nap és nem tévesztheti el.
Na én ezt akkor megint nem értem hogy az első szinten befogott állat amit véres veríték árán felfejlesztettél 10-re ugyanolyan mint amit majd 10. szintü kariddal simán elsőre majd befogsz.
Akkor szerintem aki nem portyázik naponta 30-*at neki se álljon a petnevelésnek.
Én elég sokat portyáztam viszonylag amíg be nem jöttek a portyapontok azóta már nem.
De még így is 3 szinttel kisebb nálam nem is fog soha utolérni. Ezek szerint akkor ki is rughatom mert jobban járok ha most a 7. szinten befogok egy újjat mintha a 4. szintüt használnám tovább ?
Dátum: 2008.10.11. 20:51:59
Szerintem azért (nem én voltam) mert ez kimeríti a túl speciális fogalmát szvsz. Teknősfajok neve szerintem nem általános még ha kutya vagy macska lenne.
Dátum: 2008.10.11. 20:43:23
Miért csak 15 embert hoz fel portyázáskor és miért nem lehet lapozni többet ?
A toplistánál jól van a portyázás miért nem olyan vagy ennyiből a toplistát is kibővíthetnétek azokkal az adatokkal amiket csak a portyánál tüntet fel és egy oldalt megspóroltatok.
Ja és mire jó ha az embernek több állata van ? Arra már rájöttem miért rossz két állatot fejleszteni 2x lassabb is mivel egyszerre csak 1 harcolhat.
Dátum: 2008.10.08. 20:36:19
Értem mit mondasz nálam nem volt ilyen ha nem kezdődik el a csata mert nem engedi alacsony ÉP miatt nekem nem von le, biztos észrevettem volna mivel az átállás miatt sikeresen lenulláztam a kezdeti 15 pontomat és azóta ha már megjön egy rögtön el is használom...:-)
Dátum: 2008.10.08. 18:41:14
Szerintem az biztos volt hogy a portyán változtatni kell ezért az első kérdés szerintem értelmetlen is volt hogy változtassunk-e vagy sem. Vagy talán többet vártak ha a nem változtatók aránya 90 % körül lett volna esetleg.
Dátum: 2008.10.08. 18:38:29
Nem néztél el semmit ha létrejön a csata természetesen 1 pont levonódik hiába írja ki a végén hogy gratula nyertél jutalmad 0 LE és 0 TP :-) Bár igaz hogy mostanában két 0-ás csatám nem volt most ez vagy azért van mert tettem + TP szakértelemre vagy rájöttek hogy ez így hülyeség az nem nyerés ha semmit se nyersz hanem inkább vesztesz ugye életet meg manát is.
Dátum: 2008.10.08. 17:22:45
Ok igazad van gyorsan olvastam el én vagyok a hibás elnézést kérek szépen levan írva.
Nem tudom biztos én vagyok a hülye már akkor se értettem de most sem talán majd Miklós elmagyarázza nekünk miért van ez a 48 órás határ és mire jó ez a két verzióféle.
Dátum: 2008.10.08. 16:02:38
Na ezt faszán megcsináltátok gratulálok. Belépek 15 portyapont elolvastam mit ír mondom ok én azonos szintűeket fogok támadni 30-ért. Megváltoztatom megkérdezi hogy 0-ni fognak e a pontjaim én meg persze ráokézok igen nullázd és adjál 30-at a nagy lo...t adott 30-at szépen lenullázott mégegyszer gratula szép volt.
Dátum: 2008.10.08. 09:37:19
Egyensúly ? Itt olyan nincsen ez pénzes játék aki vesz küveket annak erősebb lesz a karaktere ergo ők lesznek a topon a követlenek meg a sor végén acsarkodhatnak. Egy idő után aztán megunják és abbahagyják a hiábavaló küzdelmet amint ráunnak hogy a kövesek folyton elkalapálják őket.
A portyázásról meg én jutalomként osztanám a portyázás pontokat. Pl. a vadászat során nem kéne mindig nyerni függene a karakter felszerelésétől attól hogy milyen szintü szörnnyel találkozik és a szerencsétől a csata kimenetele. És sikeres vadászatok után járnának portyázások.
A döntés Miklóséknál van ha korlátozzák a portyázásokat lefog csökkenni a kőfogyasztás ergo kevesebb bevételük lesz. Ha nem korlátozzák a játék el fog tolódni a csak fizetősök játékának akár szedhetnének innentől kezdve havidíjat is. Az arany középút a kettő között van maximálni 10-15-ben illetve megtalálni e kettő között az egyensúlyt.
Dátum: 2008.10.07. 13:40:06
A hídakhoz szerintem 13 . persze kérdés hogy a dunaág is Duna e :-)

1. M0-ás Északi Összekötő híd
2. Északi Összekötő Vasúti híd
3. Árpád híd
4. Margit híd
5. Lánchíd
6. Erzsébet híd
7. Szabadság híd
8. Petőfi híd
9 .Lágymányosi és Déli Vasúti híd
10. Kvassay Dunaág híd
11. Gubacsi híd
12. Soroksári Dunaág híd
13. Hárosi Duna híd
Dátum: 2008.10.07. 13:30:06
Mitől függ hogy szakértelmeket tanulhatsz ?

Szerinte a tanulás szakértelemtől szerintem a szinttől. Ugyanis a tanulás is szakértelem mert fix szinten kapod meg.
Dátum: 2008.10.07. 05:03:51
Budapest hány megyéből ál ?

Na az ilyen kérdésekért nem csak hogy törölném a kérdést de minusz LE-t is adnék. Legalább olvasná el mit ír összetéveszteni az országot a fővárossal nem semmi.
Dátum: 2008.10.05. 07:36:24
Na mégegy az 500 Ft-os hátoldalán mi látható ?

Szerinte a sárospataki vár én szerintem meg az országház. És mi a jó hát mindkettő ugyanis kétféle 500 Ft-os van forgalomban tudtommal de beleírja a képviselőházat is miért is ne.
Dátum: 2008.10.05. 07:26:47
Melyik filmben nem szerepel John Travolta ?

A helyes válasz szerinte a Csak lazán című film de ez nem jó mert abban főszereplő pont.
Dátum: 2008.10.02. 21:01:47
Mi a fene ez a rengeteg meg nem engedett szó ?
Mi kivetnívaló van abban hogy kakukk vagy hogy szív most kénytelen voltam rossz helyesírással beírni őket amin majd egyesek biztos nevetni fognak hogy nézd ez a béna még azt sem tudja hogy a szívet nem szh-val írják meg a kakukktojást nem 5 k-val meg ilyenek...
Dátum: 2008.09.26. 11:55:56
Melyik nem NASA program ?
Szerinte a Genesis a jó válasz de én meg ezt találtam :

"A Genesis a 21. század első anyagminta-visszahozó küldetése. A NASA indította a Discovery-program keretében 2001. augusztus 8-án. "
Oldal: 123